Rozvedené mamičky

lenkaa222
21. máj 2013

ahoojte mamičky..ako ste prežívali rozchod, rozvod?? v podstate to prišlo z minúty na minútu...všetko dobre, len par mailov a všetko pekne sa skončilo..ako dalej??čo ste robili?? vdaka

lujza123
21. máj 2013

@lenkaa222 no tych par mesiacov po rozchode bolo vseliakych, bolo to take vzajomne takze ziadna zrada alebo kopacky, na jednej strane velka ulava ze je koniec na druhej samota, smutok..predsa len u nas prisiel rozchod po uuplne presne 10 tich rokoch...ostala som byvat u rodicov v hornej dolnej, zima, male dieta, ziadne auto, ziadne peniaze ani na podnajom..tusim som mala aj mierne depresie asi mesiac...
Ale potom prisla jar, kupila som si bicykel a detsku cyklosedacku tak som sa dostala aj do mesta, nastupila na prace 2 x do tyzdna na pol dna, potom na viac..smutok uplne zmizol, ostal len hnev (sme sa nepohodli s ex ohladom veci)
Potom prislo leto, kupila som si auto , mala som novy vztah, dcerku v jasliach, na pol uvazku v praci, koncom leta uz aj byvanie v podnajme

Teraz su to uz 3 roky a je to fajn, zmizol aj hnev, s mojim ex sa bavime, mam novu lasku, mam pracu, auto splatene, bejvak...vsetko .....zivot sa obratil k lepsiemu, som rada ze sme sa s ex rozisli lebo to bolo len trapenie

silvinka
18. jún 2013

lenka my sme od seba 2 roky a mam v sebe totalny chaos :( bolest, smutok hnev ... mam sice noveho partnera ale akoby tento zivot nebol ten ktory mam zit :(

dadqa86
30. jún 2013

AHojte baby ja mam taki problem muz sa chce somnou rozviest takze asi bude rozvod mame spolu 2 rocneho syna a druhe babo je na ceste som v 11 tyzdni tehotenstva ☹ ako to mam zvladnut to vsetko ten stres a tu samotu :(

sorciera24
30. jún 2013

@dadqa86 a dovod rozvodu?

dadqa86
30. jún 2013

@sorciera24 Asi ma inu

sorciera24
30. jún 2013

@dadqa86 asi? vsak co ti povedal ako dovod? a znicoho nic to hadam len tak nepride.....aj k tej inej sa musel nejako dopracovat....

dadqa86
30. jún 2013

@sorciera24 Povedal mi ze madzi nami to uz nieje take ako kedysi ze ho klamem aj ked neviem v com len mi vadilo a to som mu aj vykricala ze sa nam nevenuje tak ako by sa mal ked som ho zavolala niekde na zmrzlinu aj z malym mi povedal aby som ho neotravovala ze on je unaveni a neviem co a v zapeti nato mu zavolal kamarat aby isiel na pivo tak bol behom 10 sekund obleceni a prisiel az o druhej v noci tento vykend som si myslela ze bude aspom z malym no odisiel na chatu a nevratil sa....som mu napisala sms-ku ze kedy sa vrati domov ze mali ho stale vyvolava tak mi odpisal ze nikdy.

sorciera24
30. jún 2013

@dadqa86 tak jasne, ze to nebude ako na zaciatku.....ja len, ze kolko trvaju vase problemy....lebo zo dna na den to asi nebude..... (som si vsimla, ze si opat tehtona.....nezasiahlo ho to?)

dadqa86
30. jún 2013

Nezasiahlo on chcel druhe a sme spolu 4 roky a problemy trvaju 2

sorciera24
30. jún 2013

@dadqa86 fu.....a ked vam problemy trvaju 2 roky...naco ste chceli 2. dieta?....a preco ste neiresili tie problemy, ked vies, ze boli? toto nechapem!?

dadqa86
30. jún 2013

@sorciera24 Riesili,ale jemu to asi nestacilo uz mi 2 roky sluboval ze pojdeme prec od jeho mami aj ona je vsetkemu na vine

sorciera24
30. jún 2013

@dadqa86 no, pozor nehadzme vinu na inych, vy ste si za vas vztah zodpoveni sami...... (popravde, ja, kym by som enbyvala sama, rodinu nezalozim......lebo takto skor ci neskor doapdnu vsetci, kt. byvaju s rodicmi alebo svokrami....)......len mna zaraza, ze ste dospeli ludia a neviete sa dohodnut......ked vidim, ze len plano slubuje, idem prec...... (a teraz si kde?)

dadqa86
30. jún 2013

@sorciera24 Teraz som u nho ja pochadzam zo Zvolena a byvam v Presove

sorciera24
30. jún 2013

@dadqa86 a co este u neho robis? (hlavne teda u jeho mamy?.....)....inak to mate vlastny byt/dom...ci jej?

dadqa86
30. jún 2013

@sorciera24 Tak nemam momentalne na cestu do Zvolena musim pockat na matersku vsetko zrusit dokotrki a tak a to som u jeho mami

sktkak
28. aug 2013

@dadqa86 no našťastie že nie si s ním,je to totál blb,držím ti palce nech sa ti darí lepšie

sktkak
28. aug 2013

@dadqa86 ty si sním?tak sa rýchlo ponáhľaj domov,ja som rozvedená,mám dve malé deti a bývam u mamky a starkej inak by som to nezvládla,ver mi doma ti bude lepšie,bude ťa mať kto podržať,tiež je to niekedy ťažké ale dá sa

dana341
10. feb 2014

https://docs.google.com/forms/d/1f8AvENhPQ5UEbF... prosím o vyplnenie. Dotazník sa týka slobodných a rozvedených mamičiek ďakujem veľmi pekne

1144556677
11. feb 2014

jte, prosím o vyplnenie dotazníka k mojej DP. na tému: Socioekonomické príčiny rozvodovosti. velmi by ste mi pomohli. dakujem http://www.survio.com/survey/d/U6C4A9C1I2I3O8X6D

zuzik1603
11. feb 2014

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie môjho dotazníka k diplomovej práci. Dotazník je zameraný na rozvod a starostlivosť o dieťa po rozvode. Dotazník je anonymný. Veľmi by ste mi pomohli. Vopred ďakujem. https://docs.google.com/forms/d/1qJU4TSBw_8zDcK...

dana341
15. feb 2014

Ďakujem všetkým rozvedeným a slobodným mamičkám za vyplnenie dotazníka. Dotazník je ešte stále aktuálny tak môžete vypĺňať aj ostatné slobodné a rozvedené mamičky 🙂 Ďakujeeeeem https://docs.google.com/forms/d/1f8AvENhPQ5UEbF... je anonymnýýýý 🙂

tomino2402
3. sep 2018

Hladam vazny a trvali vztah lasku a porozumenie som otec z detmi

tomino2402
3. sep 2018

Najde sa tu slobodna mamicka z dobrim srdcom 0915350882