Nový vzťah rozvedenej mamičky

margotka33
30. júl 2011

Ahojte, chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť a zároveň by som uvítala nejaké rady, resp. vaše príbehy.
Som rozvedená 1,5 roka a mám jedno dieťa ešte maličké 3ročné. Vždy som túžila po šťastnej rodinke a robila som všetko pre to aby to tak bolo.. Žiaľ nevyšlo to... Môj manžel si ešte počas môjho tehu našiel v práci milenku, hoc ju zapieral a nechcel priznať a nikdy predomnou nepriznal, tvoria par dodnes... Po rozvode som sa ctila osmalo a začala som po večeroch navštevovať pokec...nemala som cieľ sa s niekym stretnúť, skôr pokecať, ale predsa len niekde v kútiku duše som si myslela, že by som tam mohla na niekoho natrafiť... hlúpa predstava..🙂, nádej zomiera posledná... 😎 a tak som sa každý večer vrhala ku pc, ked uz dietako spalo a pisala si s xy ludmi ktorých som slektovala, lebo pisanie s nimi mi nedavalo pocit uspokojenia.. Az raz som natrafila na príjmneho, sympatickeho chlapa...🙂 Najprv sme si pisali iba tak nezavezne, nahodou sme sa tam obcas stretli, potom sme pokec vystriedali za skype a pisali kazdy vecer, telefonovali... on bol v zahraničí.. Prebrali sme všetko. blížil sa den ked sa mal vrátit na Sk, hrozne som sa na neho tesila, prisiel na tyzden stretli sme sa 3 krat... potom sa vratil spat do zahranicia a nasa komunikacia ochladla.. Poslal iba smsku, ze ho to hrozne mrzí, ale ze si nevie predstavit, ze by sa mal prestahovat ku mne, niekde na dedinu.. nezijem v ziadnom zapadakove a mam novy domcek..proste, ze by sa mal iba tak nastahovat, bez nejakeho pricinenia do mojho domu... raz.. Tak som povedala, ok... sme dospeli ja nikoho do vztahu nutit nebudem, hoc mi neskutocne chýbal... Obaja sme zabezpecený a pracujeme... toto sa odohralo na jesen.. Na vianoce prisiel zas na SK a ozval sa, pozval ma na cafe, chcel so mnou stravit den, prípadne nejaky cas na horách.. odmietla som a ani sme sa nestretli... Po vianociach odišiel zas do zahranicia.. Obcas sme si poslali smsku, alebo par sprav cez skype... Na jar sa vratil na SK, minimalne na rok, tak sa ozval... Obcas sme zasli na cafe, nejaku vystavu, prisiel vzdy tak raz za mesiac... Ked som sa ho medzi casom spytala, ci je to na vztah, alebo co chce, tak povedal, ze nevie, ze byvame od seba hodinu cesty autom... ja tomu vsetkemu rozumiem.. jedine comu nerozumiem je jeho spravanie...☹ Mne je s nim prijemne, on to vie. Lenze ked sa tak zamyslím, tak on mi za cely ten cas nepovedal nic pekne, osobne..posledne dva razy ked sme sa stretli, tak sme sa bozkavali a posledny krat sme to dotiahli do konca... 😉 Lenze odvtedy ja zas mesiac, on bol odvtedy na dovolenke, poslal par sms a ked sa vratil, tak sa ozval a postazoval sa mi, ze mu tam chybala partnerka.. Ten komentar sa ma dotkol, ale nepovedla som na to nic..Tento vikend sme sa mali stretnut, ale musi pracovat, lebo dlho mal dlhu dovolenku.. co chapem...Este pred stretkom som sa ho spytala ci chce vztah alebo sex, alebo vztah bez zavazkov.. Povedal, ze chce vztah a vobec mu nevadí, ak sa nebudeme milovat, aj ked po tom tuzi..
Jedine co chcem ja je najst normalneho chlapa, ktoremu mozem verit, a ktory bude lubit mna a moje dieta a ja budem lubit jeho... Ked to tu vypysujem tak sa citim ako sibnuta tinedzerka... 😢 Ten chlap je par rockov rozvedeny a ja rozmýslam.. Mozno mu vyhovuje zivot aky vedie, je v podstate slobodny a asi je tazke ist do nejakeho vztahu, kde maju platit nejake pravidla + male dieta... mozno ma dalsie 4 ,,kamosky,, ako som ja a ide prave tam, kde mu to najviac vyhovuje, hovorím si keby mu na mne zalezalo, tak zdvihne telefon a zavola, nebude vypisovat len smsky.. ja naozaj neviem.... Fakt je, ze som ho este nezoznamila so svojim dietakom, hoc sa pozname uz skoro rok, ale ja nemam odvahu tahat diata na nejaky vylet a potom sa ujo mesiac nozve.. V podtate o nom nik nevie iba moja kamoska..
Rozvedene baby, kde ste nasli svojich terajsích partnerov s ktorými ste stastne? ja neviem, kde ho stretnem, lebo chodím do práce, potom letím za malou a venujem sa jej na 100 %, popri tom este ine starosti a povinnosti, tak isto nechodím s kamoskami po kaviarnach a diskotekach.. Na dovolenku nemam ist s kym..V podstate som iba doma , v praci a na cafe chodím iba s nim, ak sa ukaze raz za mesiac.. 🙂 Inak nemam zaujem sa stretavat s nejakymi pochybnymi pánmi s pokecu a podobnych stranok.. Napiste mi co si o tom myslíte... Mozno mam velke ocakavania a cakam, ze on bude ten pravy a on to citi, preto je taky spomaleny, lebo tlacim na pílu.. Alebo to bude uplne inak...

katy1979
30. júl 2011

@margotka33 na tvojom mieste by som tomu nechala volny priebeh a ak ti taketo stretavanie a vztah nevztah nevyhovuje tak ho posli do vecnych lovist. bud sa rozhybe alebo to bude definitívny koniec. otazne je ci si na to pripravena. urcite sa najde nejaky chlap co ti bude vyhovovat a co ta bude milovat. lebo toto veru na lasku nevyzera alebo to nevie vyjadrit. ale to uz si musite vydebatovat vy.
zaloz tu temu ze nemas s kym ist na dovolenku a ani autobus by ti nestacil. ja tiez nemam s kym ist. takze by som sa hlasila tiez 😀

nikonka
30. júl 2011

no, ja mam na pokec svoj nazor... sice som tam v zivote nebola (a dufam, ze ani nikdy nebudem), ale co poznam baby, co tam chodia a ake typy tam nachadzaju, tak si nemyslim, ze je to ta prava zoznamka.... nechcem hadzat vsetkych do jedneho vreca, ale nemyslim, ze by si tam nasla spravneho a vhodneho partnera.... a uz toboz ak si rozvedena a s dietatom.... ja som tiez rozvedena, deti mam dve a aj ked by som si vedela predstavit vedla seba chlapa, tak ho nehladam.. viem, ze co ma prist, to pride.... a kedze uz mam deti, nemozem si vyberat hocikoho... takze cakam, ze ked ma prist ten spravny, tak pride a hned od zaciatku bude vediet, ze so mnou berie vlastne "3 in 1".. tiez chodim len do roboty, mam aj druhu pracu, sama na dve decka, takze na zabavu vela casu neostava... ale ked ten pravy ma prist, tak ho iste stretnem a ine vztahy ozaj ja nepotrebujem...
tebe by som radila poslat mileho pana kade lahsie... jednoznacne o vztah nestoji a z tvojich slov citim, ze ty chces pravy vztah... s nim sa ho nedockas... nepoznam ani teba, ani jeho, len pisem, co citim z tvojho prispevku
hlavu hore, neboj, niekto na teba aj na mna este caka, len musime byt trpezlive 😉

emkab
30. júl 2011

@margotka33 a ak sa smiem spytat, tak ako berie fakt, ze mas dieta? inak mne to skor pripada, ze chalan bud sam nevie co chce alebo to vie uplne presne :-/ a velmi mu vyhovuje taky vztah-nevztah...

emyly
31. júl 2011

ahojte..rada by som napísala aj ja svoj príbeh 🙂 margotka 33 mne to skôr príde že chlapec si chce len užiť...prepáč ak ťa tieto slová rania, ale - ak by ťa miloval, nemusí sa hneď nasťahovať k tebe domov...ale vzťah. keď dvaja spolu chodia, vypadá trochu ináč.
Takže v skratke to zhrniem: môj ex bol schizofrenik, život s ním bol veľmi ťažký. Zažila som veľa zlého, agresivity...Rozvedená som rok a pol, štvrtý rok už s nami nebýva. Ostala som sama s troma deťmi. Pár mesiacov po rozvode som začala túžiť po niekom blízkom, prišlo pár stretnutí na káve, ale nikdy z toho nič nebolo. Až som sa dostala do stavu, kedy som prestala hľadať, vzdala som sa nádeje....a ono si ma to našlo samo. 😅
Raz som dostala jednu rp, ktorá zmenila môj doterajší život. V jeden deň sme písali, na druhý deň sme mali stretko. Vzájomné sympatie sa prehĺbili a chodíme spolu dodnes, ôsmy mesiac. Býva od nás hodinu a 15 minut autom....tá diaľka je hrozná, ale zatiaľ sa to dá...denne si voláme aj hodiny 😎 a stretáme sa každý víkend, niekedy aj dva krát do týždňa. Aby som aspoň sčasti zdieľala s ním náklady na dopravu, občas prídem k ním ja. Zohnal mi auto na plyn, tak to vychádza lacnejšie 😵
Vieš, je rozdiel keď ťa niekto ľúbi, žeby ti zniesol aj modré z neba, a je rozdiel keď máš iba kamoša na kávu. Ja to už viem porovnať,zažila som oboje. Jeden takýto "kamoš" mal strach z detí 😀 nevedel sa pri nich predstaviť, ako ich otec. Pritom v prvom rade ide o vzťah dvoch ľudí, a až potom príde na rad vzťah partnera s deťmi.
presne ako píše nikonka, ver tomu, že niekto na teba ešte len čaká, a nájde si ťa...chce to len trpezlivosť (aj ked ja sama som ju velakrát strácala) 😅 bude dobre, uvidíš...

margotka33
autor
31. júl 2011

Babulky dakujem za názori
, v podstate si myslím to iste co vy..
@katy1979 s tym založením temy, fakt dobrý napad, to ma nenapadlo.. O rok, ak nebudeme mat ist s kym na dovcu, isto zalozim temu a mozme ist maminky spolu...🙂
@emkab fakt, ze mam dieta mu neprekaza a v celku to akceptuje, lebo aj nase stretnutia su podriadene tomu... ked prisiel cez den,napr cez prac tyzden, po praci tak sme posedeli na cafe max do 18:30, lebo som chcela byt s malou a chcela som ju ulozit spinkat.. ja niekedy pracujem aj dlhsie ako do 18:30, tak raz za cas som si ,, ukradla cas aj pre seba,, ked sa stretavame vecer, tak vzdy az potom, ked malu ulozím spinkat a domov letím vzdy ako popoluska okolo 00:00 🙂 respektuje to... lebo nechcem aby sa mala v noci zobudila a ja nebudem doma, ona vzdy dobehne ku mne do postele...🙂
@emyly ja neviem ci si chce so mnou iba uzit, lebo zas tak o uzivani to nie je... za cely cas sme si davali iba pusu na zvítanie a pri odchode.. ani za ruky sme sa nedrzali... Az posledne dva razy to nabralo spad...🙂 ale kazdopadne viem o com pises, ano aj ja poznam ten rozdiel medzi laskou a nelaskou a pravdu povediac uz ma to moc nebavi stale obhajovat jeho spravanie pred sebou, ked viem, ze by to malo vypadat inak..
on ma dceru bol s nou aj na dovolenke, myslím, ze je dobrý otec podla toho co rozpraval aj ako sa stara o dceru, mna par krat volal, ze nas zoberie s malou do nakupneho centra, alebo ze mozme ist niekde na vikend, lenze ja nemam na to odvahu, tam tahat malu a bez nej nepojdem na vikend prec a nenecham ju doma, zvlast ked viem, ako rada ma výlety... to mi pride sebecke...

hameeda
31. júl 2011

mne osobne sa zda ze sa ti ozve len ked sa nudi,,ak s niekym chcem byt,,,teda ak mi je s nim prijemne tak urcite za nim nejdem raz za mesiac,,,a ak nemozem castejsie aspon kazdy vecer volam,,aleno poslem sms,,nie raz za cas,,mi sme s muzom manzelia 9 rokov,,a niekedy koli raci sa nevidime aj dva mesiace,,,a vecer kazdy den su sms, dakedy aj tri hodiny co si vypisujeme,,tiez telefon kazde dva tri dni,,slova ako chybas mi a tak su na dennom poriadku,,,,a to ked sme spolu tak sme spolu 24 hodin denne,,,takze podla mna u vas by to mal byt v podstate cerstvy vztah ale z tvojho rozpravania mi to tak nepripada,,,a este si sa nezmienila ako vychadza s malym,,ci sa vobec niekedy na nho opyta,,ci mu nieco prinesie,,pokial nie tak si myslim ze ja osobne by som to ukoncila cim skor,,pretoze ti to brani zacat si s niekym kto naozaj stoji za to 🙂

margotka33
autor
31. júl 2011

@hameeda - pohravam sa s touto myslienkou.. asi to naozaj urobím, vsetko si to plne uvedomujem

hameeda
31. júl 2011

margotka33 : ja mam tiez dceru z prveho manelstva a moj manzel terajsi este doteraz jej dovoli viac ako jeho bio detom, viac jej kupy,proste ako by mal potrebu jej a mne stale dokazovat ze ju ma rad aj ked nie je bio otec,, dufam ze to mala nezacne vyuzivat preto aj bio otec splni co na ociach vidi,,, 🙂

margotka33
autor
31. júl 2011

@hameeda ako si nsala svojho terjsieho manzela? 🙂 som rada, ze tebe to vyslo aspon na druhy krat... drzím palce, nech ste stastní 🙂

janka_pn
31. júl 2011

@margotka33 ja som tiez sama a tiez sa rozne "obzeram" po niekom, kto by mi bol blizky. na tvojom mieste by som to ukoncila. ak mu na tebe zalezi, sam sa ozve, zmeni svoje spravaniei. ak nie, tak zaujem nemal a ty si ho ospravedlnovala zbytocne. urob razny koniec a pockaj daku dobu, ze ako sa to vyvrbi, ci zabojuje alebo len vlazne vyskusa, ci zase nepodvolis. mas svoju hrdost a ist len s dakym znudenym chlapom na kafe raz za mesiac... to trapis len samu seba. hodina cesty podla mna nie je vzdialenost na to, aby ste sa nemohli vidavat raz-dva krat do tyzdna, pripadne travit spolu vikendy. 😉 a na dovolenku mozme ist s vami aj my 😀

margotka33
autor
31. júl 2011

@janka_pn tento rok je uz dovolenka pase.. uz mam tyzden za sebou a este tyzden pred sebou... ani som netusila kolko mamiciek by slo, ked kamarati zlyhali...🙂

hameeda
31. júl 2011

margotka33 : no ja som svojho prveho manzela neskutocne milovala,,a aj on miloval mna ale proste akosi spolocny zivot nam nefungoval ako by mal,,tak sme sa rozisli skor ako by sme sa znenavideli,,,a doteraz spolu vychadzame vyborne,,malej pravidelne posiela peniaze aj ked ja ich nepotrebujem, skoro kazdy den si pisu na FB, v tej dobe mala mala rok a ja som vravela ze uz ziadneho chlapa nechcem,,potom jeden moj kamarat zacal do mna hustit s recami ze este si mlada najdi si niekoho atd. Ked mala zacala chodit do skolky zacala sa vypytovat preco ocko nie je s nami, preco nema braceka sestricku a tak,,,a do toho ten moj kamarat reci ako co chces aby dcerka bola sama co bude ak ty tu uz nebudes, nebude mat nikoho atd.. tak som povolila a povedala ok,,asi tak za mesiac mi kamarat povedal ze ma kamarata, slobodny, slusny, zo slusnej rodiny, ale financne na tom nie je super, sebestacny ale to asi tak vsetko,,tak sme si vymenili forky cez email,,a vyzeraz v pohode,,,vtedy ja na SVK a on v Norsku,,zacali sme si telefonovat,,,volal mi z Norska aj tri krat dene a rozpravali sme aj hodinu,,,sms ani neviem kolko za den prislo,,,posielal mne aj malej darceky cez DHL,,vedela som ze nie je na tom financne dobre a stale som mu vravela ze nech neposiela,,ale on ani pocut,,,potom asi po 4 mesiacoch som isla za nim,,,a bol uplne v pohode celu noc sme sa prerozpravali,,,videla som ze ma doma cisto,,,poupratovane,,poprane, navaril nam,,poumyval riad,,proste postaral sa ako sa mal,,,tak sme sa na druhy den vzali ,,,a dnes sme spolu uz par rokov a nelutujem,,ani som nikdy nelutovala,,,starostlivy manzel, otec, kamarat,,,,v jednej osobe,,jasne ze ma svoje chyby,,,ale kto ich nema,,,no tie jeho chyby su akceptovatelne,,,ono je to na kazdom z nas co od toho druheho ocakava,,,moj manzel navari, poupratuje, okupe deti, prebali,,nakrmi,,,vyperie,,,,,,,,dokonca aj zasije alebo usije pred tyzdnom usil detom madrade na stolicky a nadhrene,,,,ale na druhej strane mi domov neprinesie ani korunu,,ma ukoncenu len zakladnu skolu a ja vysoku,,,takze detom s ucenim moc nepomoze,,,,ale mne to tak vyhovuje uplne...

katy1979
31. júl 2011

@hameeda joj ked som si precitala ako fungujete az som sa zasnila. drzim palce nech vam to vydrzi.
kde predavaju takych chlapov?

@margotka33 ja stale uvazujem zeby sme niekam vypadli aspon na vikend. len pre nas najlepsie dostupne vlakom lebo sediet na zadku mi ten mladsi nevydrzi. nie je s kym tak pojdeme sami.

hameeda
31. júl 2011

@margotka33 : no ale nie aby ste si zasa mysleli ze mam niejakeho blba negramotneho,,manzel je sikovny,,ma prehlad,,a myslim si ze pri mne dost sa aj naucil kedze ho taham do vsetkeho,,aj pri detoch sa dost naucil,,,ako napriklad praca s pc,,,od kedy mala zacala chodit do skoly tak uci aj ocka,,co preberu v skole tak mu to potom doma vysvetluje tak je to super preto aspon vidim ze mala vie o com sa ucia,,,a si to takto preopakuje,,,,,inak aby som este dodala moj manzel prvy je z Bahrajnu, a druhy zo Syrie,,a v Syrii je bezne ze po ukonceni zakladnej skoly idu pracovat,,,skola tam nie je taka dolezita ako u nas,,teda nebola uz sa to zacina menit

dajna11
31. júl 2011

@margotka33 no aj ja som bola sama s dieťatkom,rozvedená....nejaké neúspešné vzťahy tiež boli....vedela som že nechcem byť sama....ale platí to,že ked človek nehladá,vtedy to príde.ked sa nesnaží. ja som svojho mužíka našla práve na pokeci,nehladala som,nudila som sa ked maal zaspala,večer som si chcela s niekym pokecať,tak som kecala na pokeci 😀 😀 a celkom náhodou som napísala mojmu teraz už mužovi...anineviem prečo,ale tak lahko sa mi s nim písalo až po pár dnoch som zistila že stále čakám kedy bude na nete,kedy sa mi ozve a či vobec ozve.....a to som bola po skončeí 2ročneho vzťahu a teda som bola nešťastná,a chlapov som necchela ani videiť....ale tak on tak super písal,vedela ma rozosmiať....nenáhlil sa do stretnutia ako iní,nepýtal dodo mna číslo...nič. povedala som mu kde pracujem a on mi priniesol nejaké cd čo som písala že mám rada...bol to šokes....a veru sa mi nepáčil....ale zavolal ma na kafe,ja som suhlasila...potom druhé,tretie....a tak dalej....ked som šla do mesta na nákupy,ponukol mi spoločnosť a ked šiel on,zas ma volal aby som šla ja s ním....a to nenávidí obchody....a tiež nevedela že mám dieťa....no a po 3mes. mi dal prvu pusu...nečakane...a taks om sa priznala že mám dcerku..myslela som že sa viacej neozve ako som mala vela skuseností....ale onnie...že mu padol kamen zo srdca,lebo nechápal prečo vždy tak skoro utekám domov 😀 ...no a tak sme začali randiť,po 3mes,spolu bývať,do roka bola svadba...teraz máme aj bábo..a ja som max,spokojná....je síce prísny,čo dcerka nevieoceniť kedže dovtedy bola maznáčik,ale miluje nás,nefajčí,nepije,je doma pri nás ked može,o maleho sa stará,stavia sám domčúrik pre nás a ja som šťatsna že sme sa našli....ked ma oklame krk mu vykrútim 😀 😀 😀

dajna11
31. júl 2011

@margotka33 a tiež si myslím že ked sa pánko nudí tak si mu dobrá....viem aké to je ked príde zo zahraničia...aj moj brat tam pracuje a doma sa potom nudí,lebo kamošov už tu nemá....ja osobne by som s ním nikam nešla a basta....ked sa nevie vymáčknuť čo chce a teda dospelý chlap by o už snád mohol vedeiť nie?a ked je rozvedený,ktvoie tak aj koli čomu....

margotka33
autor
31. júl 2011

@hameeda ty mas teda ,,gule,, 🙂 zobrat si niekoho po prvom stretnutí, ale teda vypalilo vam to... vies, niekto moze mat titul pred menom aj za menom a myslí si o sebe aky je inteligentny a vzdelany a pritom je to obycajny sebecky chujko, co myslí len na svoje potreby, o rodinu nema zaujem a nevie v domacnosti a okolo domu urobit nic.. ale zas zaraba tazke prachy a neni cele dni doma.. kazdy clovek je individualny a hlavne je, ze vam je spolu dobre a ze sa tato stara...
@kati1979 a z akeho si kraja alebo odkial, napis do IP, mozno by sme sa este nejako dohodli.. ja som uvazovala napr o tatranskej lomnici ICckom sa tam odviezt a tam je doprava tymi zubackami.. lenze co ked je zima, v horach to bude este horsie ako tu..

margotka33
autor
31. júl 2011

dajna11 on teraz preraba byt, tak ma toho tiez dost a chodí do prace... ma kopec priatelov viac ako ja...🙂 skor si myslím, ze keby sa mal prestahovat sem, tak tu nema ani priatelov ani dceru na blizku ani rodinu... 🙂 ja tiez dokoncujem este ten moj dom, takze prechodne byvam u nasich.😀 dufam, ze pred vianocami sa stahujem... ale je pravda, ze usilie by mohol vynalozit vacsie..🙂
ja uz na pokec nechodím a nehladam tiez nikoho.. hadam to pride samo...🙂

hameeda
31. júl 2011

@margotka33 : ja som akosi od mala mala taky zvlastny cit na ludi,,neviem ako to povedat,,proste ked niekoho stretnem hoci koho, na ulici, staci mi par minut bez toho aby sme sa rozpravali hned vycitim povahove crty, je jedno ci je to zena alebo chlap, alebo dieta,,,,,takze som dala na svoj vnutorny pocit,,,a nesklamal ma,,este nikdy ma nesklamal a dost mi to pomaha,,,hlavne v podnikani,,,akosi vycitim do coho ist a do coho nie....

suzy158
31. júl 2011

@margotka33 Hm...jas om rozvedena 2 roky,mam 3 deticky a stale mi kazdy hovori,ze uz bude dobre,ze niekto pride,ale kedy a kde? Ved stale ten isty kolotoc,deti,praca,nakupit,navarit,upratat, s detmi vonku,okupat,najest a spat. A to je kazdy den to iste. Kde mam niekoho stretnut? A kde su nejaky chlapi,ktorym nevadi mamicka s detmi? A ktori by boli pripraveni na normalni vztah? Lebo za tu dobu,co som rozvedena,sa ludia rozrozpravali a zistila som,ze muzi,su proste muzi...Aj my zeny mame chyby,vsetci ich mame. Ale predsa aspon trosku pouzivame aj srdiecko. Neviem ako ti poradit,lebo sme na tom podobne. A riesenie nemam ani sama pre seba. Ale drzim pace,aby si nasla niekoho super. 🙂

suzy158
31. júl 2011

@emyly Jej,tak ti zavidim,ze si nasla svojho super chlapa. ja som tiez rozvedena,mam 3 deticky,ale nejak neviem na nikoho natrafit,proste stale ten isty kolkoc mam deti,praca....Ale dufam,ze raz pride. 🙂

margotka33
autor
31. júl 2011

@suzy158....ved prave.. v dnestnom modernom svete 😀 nachadzam stele viac clankov ako obhajuju napr. neveru a pise sa v nich, ze chlap je proste samec a ma potrebu mat viac zien a je mu to splocnostou odopierane, takze v podstete je nevera prirodzena a normalna....🙂 nikto sa nechce viazat, kazdy chce len sex a slobodu... ziadne hodnoty, nic...

dajna11
31. júl 2011

@margotka33 ved hej,ok,ale keby ťa lubil,keby chcel,tak sa inak správa...lebo ja si myslím že ked ma niekto lubi,chýba mu moja spoločnosť,chce byť pri mne,ráno sa budiť pri mne,ísť neikam na výlet....poznáte sa skoro rok,to je dosť dlho nie?akoby si bola pre neho z nudze cnosť...zadne dvierka....prepáč,ale ja by som sa ním už nezapodievala.....ked chce,nech sa chlapec snaží...

margotka33
autor
31. júl 2011

@dajna11 suhlasím, dam vediet ako to nakoniec dopadlo, ale to sa musi najprv ozvat...🙂

dajna11
31. júl 2011

@margotka33 aj ja som takého poznala....boli sme od seba hodinu cesty,takže nakoniec si našiel niekoho z mesta kde býva,ked sa nudil behol za mnou,boli sme spolu na výlete....poznal aj dceru....ale vidíš nakoniec sa ozval ibaked nikoho nemal,chýbal sex...to som ho už nai nechcela videiť.

emyly
31. júl 2011

@suzy158 ešte nie je môj "chlap" 😀 a ani sa neodvážim nazrieť do budúcnosti, či aj raz bude...proste užívam si konečne aj to pekné, žijem pre prítomnosť...ale ten kolotoč o ktorom hovoríš, mi je tak veeeľmi povedomý 😎
vieš koľkokrát sme si vravili, keby sme sa tak stretlli skôr, veľa trápenia by sme si ušetrili z predchádzajúcich vzťahov...no ale darmo, osud si nikto nevyberá...

margotka33
autor
31. júl 2011

@emyly uprimne ti zelam, nech je to na celý život...🙂

emyly
31. júl 2011

@margotka33 ďakujem, čas ukáže....si veľmi zlatá 🙂 vidím že sa nás tu stretlo viac rozvedených s malými detičkami...tak by som priala každej z vás nejaké to šťastíčko v podobe dobrého chlapa 😅 verím že raz príde ku každej 😉

margotka33
autor
31. júl 2011

@emyly dakujem za vsetky... 😎 😉

lussy211
31. júl 2011

Mám pocit že nevie čo chce a bojí sa záväzku.