Som na pokraji nervového zrútenia a dôvodom je dieťa

majulino
31. mar 2013

asi sa zhrozite z toho co Vam tu teraz napisem no ide ma rozdrapit od zlosti mam pocit ze moj syn mi robi iba napriek vsetko 😠 . nerespektuje ma nepomaha krik bitka ani lac dokonca ani vyhrazky typu odidem a uz sa nevratim(nepotrebujem radu ze to nemam hovorit ja to viem no uz som na konci so silami) mam pocit ze ponom v jednom kuse iba vrieskam a bijem ho po zadku (a to ma 20 mesiacov necelych) pisti po mne otrieskava si hlavicku rozhadzuje jedlo olieva sa vodou vyhadzuje mi oblecenie taha na seba susiak kope ma stipe a hryzie( poviete si totalne nezvladnuta vychova ale to mi robi posledne 2 tyzdne ) nikdy sme ho nerozmaznavali ani mu nic extra edovolovali a ani nezakazovali ale co uz on vystraja posledne dni je hroza nieco sa mu nepaci zacne rumazgat skace z postele ( synovec 15 mesacny si takto zlomil zapastie) a ja som z toho na nervy vrieskam po nom tak co mi bola suseda zo 4 / povedat nech budem ticsie ze jej deti spia a ja byvam na 7p niekedy mam fakt chut odist lebo si myslim ze bezomna mu bude lepsie 😢 akonahle pride mm z prace je to zlate dieta akokeby vymeneny nic nevystraja nerumazganezlosti nerobi neplechu... som vari ja ta zla?

kikaba44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
28. máj 2013

@majulino a hlavne v tejto situácii neotehotnej...najprv vyrieš starosti a zlý vzťah s jedným dieťatkom 🤐

majulino
autor
30. máj 2013

@kikaba44 neviem ktora z nas dvoch viacej kedze a si nedovolim urazat niekoho koho nepoznam a iba na zaklade toho co napise prajem ti vela stastia pri tvojom babatku a nach sa ti vyhnu take problemy ako som mala ja 😉

@sue 😀 problem vyrieseny a druhe babo na ceste 😉 a diagnoza nezvladanie emocii a prilisna citlivost

rossoneri
6. aug 2013

priznam sa nechcelo sa mi citat vsetko, mozno sa budem aj opakovat, ale pravda je, ze nase deti sa spravaju tak ako sa spravame my. je to vsetko len o nas, tiez som mala chvilke, ked som bola na pokraji nervoveho zrutenia a to mam uz dve deturence a jeden od druheho sa velmi rychlo ucia. aj som vybehla z domu a oni boli asi 2 min sami, len aby som ssa ukludnila. potom som dostala tip na knizku respektovat a byt respektovany ale viac sa mi pozdava ako hovorit, aby nas deti pocuvali, ako pocuvat aby nam deti doverovali. mne osobne to dalo vela. a musim povedat, ze je to aj o sebakontrole. pravidla z tychto knih som zacala aplikovat hned, niekedy aj bez uspechu, ale casom sa to podarilo a myslim, ze dnes je to uz uplne v pohode. hlavne vela, vela, vela rozpravat a vysvetlovat, preco je toto nespravne ako by som ti mohla pomoct,.......Drzim palce verim, ze to zvladnes 😉

17zuzana11
16. sep 2013

@majulino Ahoj mam to iste doma mala ma rok a pol a je taka strasne zla ze uz niekedy nemam chut ani zit!!!!!!!!!nepocuva trieska sa ozem stipe nas a strasne krici.....a ktomu este viac ked jej nieco zakazujeme ☹ a otlka ine deti co bude ked bude mat 3roky?uz teraz som na nervy!a rady od mamiciek /bud kludna a tak dalej/su take bludy,som zvedava co by robili oni keby to maju doma!nasa znici aj 10ludi za den a to neprehanam

majulino
autor
16. sep 2013

@17zuzana11 to poznam aj mne boli tie rady ma prd!!! Aspon ze uz je to lepsie nie uplne dokonale ale ovela ovela lepsie. A zlepsilo sa to az ked sa mu rozviazal jazyk a zacali sme mu rozumiet. Tiez mi pomohlo vysvetlovanie a teraz ma budu zase ukrizovavat aj povedat ze mamka sa hneva a nevsimat si ho. Dokonca zabera aj to ked sa s nim akoze hadam kto ma pravdu. Najprv akoby vazne a potom dodavam taky zabavny ton. Drzim ti palce

kaktusik007
16. sep 2013

@majulino no, prave od psychologicky mam ze to tvoje hnevanie, najprv vazne a skoncit smiechom, je dobra volba u takychto deticiek 🙂 takze len tak dalej.... 🙂

@17zuzana11 no, narocne... zabavit, zabavit, zabavit... ja viem, lahko sa to hovori.... ja mam stastie v tom, ze mam chalanov - nedaju take vysky ako dievca takze hlava rozboli z toho vreskotu asi tak o hodinu neskor..... 😀

17zuzana11
16. sep 2013

@majulino no uz aby to bolo zacina zo svojim slovnikom a chape ze spravila zle ale nereaguje na nas....je to na nervy!!!!!!!uz aby bolo toto obdobie zanami... 🙂

natinecka
16. sep 2013

a neskušala si ho vzápale zlosti chytiť do náručia, zovrieť ho , aby sa ti nevyšmykol a aby nemoho búchať rukami, a udržať ho po celý čas až kým ho to neprejde?? bolo to v telke ked chodila pestúnka, tam tá psychologička robila toto s deťmi a pomohlo to...

livben
8. aug 2016

@anavila Presne tak ja mam tiez 2,5 rocneho syna no ja proste nemozem ho spustit z oci ani na ntrapne prelizeky ho nemozem sameho nechat bo sa mi zabije je nepozorny nepocuva uteka sem tam no katastrofa ale tak mame mesacne babatko tak trucuje k malej je zlaty ale k nam rodicom je horor :D ale nevadi ja nic nerobim len ho tlucem kricim uz ani to nezabera som si povedala ze pojdem na neho inac. Je to tazke velmi s dvoma detmi sama som na nich zijem v zahranici a si pripadam ako dilino staôe len vykrikovať na neho ma uz nebavy nema to zmysel takze mas pravdu viac sa venovat treba to je cele a zahrnat ho laskou staaaale

triciachloebrody
6. sep 2017

Mamicky "problematickych" deti travia vela casu na telephone a soc. sietach a tie ich "vonave uzlicky" ich vlastne vyrusuju ! *** syndrom ignorovaneho dietata*** sa to vola .

lulu0902
19. sep 2017

bohuzial pises akoby o mne..aj ked teda moj syn bude mat uz 3 roky.obdobie vzdoru je teraz neskutocne...vsetko mi robi naschval.u druhych poslucha...ja nic.dokonca sa tusim aj pocikava naschval....pretoze uz mu to ozaj islo.ani to radsej nikomu nehovorim a obdivujem ze si to sem napisala...lebo v poslednej dobe len dokonale matky stretavam...co vedia vsetko o bio jedle,vychove....a by ma ukrizovali ze maly par krat dostava po zadku ked na 4krat neposlucha a vysmieva sa mi :/