Spanie v jednej miestnosti s bäbätkom

mlil77
16. okt 2015

Mamicky, chcem sa vas opytat, po narodeni babatka, spava alebo spaval s vami aj muz v spalni, alebo kvoli praci aby sa vyspal spaval v inej miestnost ? dakujem za odpovede

roamers
5. nov 2015

Tak ja spim s babatkom aj manzelom a nadranom k nam dokvitne este nas 3 rocny syncek. Ale nase babo je teda asi jeden z miliona, v noci ani nepipne, nakoji sa spinka dalej. 🙂 Ma to po manzelovi, toho ani keby traktory padali nic nezobudi 😉, len ten sa uz teda nekoji.

modrofuzik11
7. nov 2015

ako kedy. nakolko babatko spava v nasej posteli a teda sa vrti, tak viac menej manzel s nami nespava. ked pojde malicky do svojej izby, potom bude v posteli zase miesto 😉

sense
7. nov 2015

Nasa spala od 4 tyzdnov vk svojej izbe...ziadny odchod muza do vedlajsej izby...a aj ked byvala hore kazdych 45 min tak sme k nej vstavali a chodili...ked bola chora al. Jej sli zuby sme ju obas vzali k nam do postele...

pettulka22
7. nov 2015

Maly 19mes. spava tiez s nami v posteli,kedze ho kojim je mi tak lepsie,v noci neplace ale zvykne spavat v strede vzdy sa pyta medzi nas,lepsie vtedy spi,ked ho necham na kraji je castejsie hore,no ale ked je v strede dost sa roztahuje,hlavne nohy vyklada muzovi na tvar,uz vela krat som mu hovorila ci nechce spat v obyvke alebo v spalni na gauci,ale on nie,ze mu to neva on je rad pri nas.A to od maja pride dalsie babo,som zvedava ako sa popraceme 🙂

shia
8. dec 2015

naša má síce tri rôčky, ale stále je s nami v izbe v svojej postielke, spáva stále zle ako mesačné babatko, stále sa budí a "otravuje", ale sme rodina, mame spat spolu, minimalne manzelia a tiez ako aj my dospeli chceme citit pritomnost toho druheho pri nas, chce to, a este o to viac potrebuje, aj male dietatko, takze zatial nevidim dovod na stahovanie, ved "ien veci" netreba robit len v spalni ;) a ked sa spi, tak s spi a dieta vadit nemoze, ved je nase 🙂 A to manzel pracuje fyzicky a rano skoro vstava, ale taz hold sme rodina ;)

tajka1986
8. dec 2015

@mlil77 spaval s nami. Mala vo svojej postielke a my vo svojej. Ani za nic nechcela spat u nas v posteli. V noci vacsinou vstaval k malej ten kto sa prvy zobudil na plac ci mrncanie. Velakrat sme buntosili obaja a rano vstaval o 5.00h ale nikdy som nepocula jedno krive slovo