Súrodenci - podľa znamenia si nebudú rozumieť 😦

miruskac
21. júl 2018

Ahojte mate skusenosti a verite na znamenia? Velmi chcem aby si moje deti rozumeli.Jedno je Vahy a druhe Baran.Podla znamenia si vobec nebudu rozumiet😯 mate doma take to deticky co podla znamenia sa k sebe nehodia a napriek to mu su si blisky a rozumeju si? dakujem ak mi niekto odpise

janulka1802
21. júl 2018

Ja na znamenia teda neverím takmer vôbec ale poznám zopár baranov a tá tvrdohlavosť neústupnosť je u každého z nich veľmi výrazná neviem či je to náhoda

tncka
21. júl 2018

@miruskac neries kraviny! Evidentne ty veris na znamenia viac ako je zdrave🤔

pietrins
21. júl 2018

Povedala by som že to skôr závisí od výchovy, ako sa k nim budete správať, než od nejakého znamenia

mijunik
21. júl 2018

@miruskac ahoj. 🙂 My máme doma strelca (dcérka) a raka (synček). Majú sa veľmi radi, aj keď je dcérka teraz v náročnom veku (12 rokov) a svoje nálady si často ventiluje práve na Brankovi... 😁😁 Verím na znamenia zverokruhu, isto ovplyvňujú povahu, ale podľa mňa je dôležité vychovávať deti k vzájomnej láske, úcte a tolerancii, aby sa časom mohli jeden o druhého oprieť. 😁 Budú mať určite kamarátov, takže ak si aj náhodou nebudú úplne stopercentne rozumieť, nič to. 🙂 A ďalšia vec - veď aj partneri sa častokrát podľa znamenia k sebe nehodia a pritom vzťah je pekný. 🙂

kreata
21. júl 2018

Prosim ta s tymto sa vooooobec netrap. Vedome sa snaz to uuuuuplne hodit za hlavu. Nenechaj si svoj vzacny rozum a nervy stresovat takym niecim ako je horoskop.

miruskac
autor
21. júl 2018

Dakujem dievcata 😊 ano ano prvorade je zdravie 😉 ale tak velmi chcem aby si rozumeli a to sa neda naplanovat ani naucit to musi prist samo😊 ja len koly to mu ze moj muz ma brata a vobec si nerozumeju a to ho trocha trapi

beky1813
21. júl 2018

Tak toto je blba situacia, ale aspon vies, naco sa pripravit a nebudes potom prekvapena

jana_eyre
21. júl 2018

ja som baran a takmer vsetky moje kamaratky su vahy.. nieco zo znamenia na cloveka sedi, ale to absolutne neznamena ze to sedi uplne.. ci chcete povedat, ze na svete je len 12 typov povah?

mpg
21. júl 2018

@miruskac Len podľa znamenia sa ešte nedá určiť, či si budú rozumieť. V horoskope je ešte veľa ďalších planét, ktoré na to môžu pôsobiť. Toto býva u súrodencov často, tam ide o dopĺňanie, čo jeden nedokáže - to vie ten druhý a môžu sa od seba učiť.

nikuska_1303
21. júl 2018

Ja som ryby sestra je panna...ano občas sme sa vazne vedeli pohádať a " nenávidieť" aj dve hodiny..potom ja ako ryby som sa vždy začala prva rozprávať...ved sme predsa naj kamošky aj ked podla znamení absolútne k sebe "nepasujeme" ...a je aj pravda ze ja so ženami zo znamenia panna velmi tazko viem dobre vychádzať, musím sa premáhať...

janka2501
21. júl 2018

Ja mam doma 16r skorpionka a 6 r baranka, a rozumeju si. Maju sice nervy jedna na druhuked su dlho spolu,ale su stastne ze maju jedna druhu.

lubiss
21. júl 2018

ja som skorpion jedna sestra je ryba, druha baran, brat je kozorozec..najmenej si vychadzam s bratom ale nemyslim ze je to znamenim ale je odomna podstatne starsi a odmala som mu liezla na nervy :D so sestrami vychadzam perfektne hlavne s baranom 🙂..partner je takisto kozorozec a snim si vychadzam ...takze asi by som to moc neriesila :D

bianka532
21. júl 2018

ked sme pri znameniach dolezity je aj ascendent a plus numerologicky rozbor... len tak sa to neda hned urcit plus vychova ak vychovas manipulativne dieta tak horoskopy su na dve veci...

biela_sova
21. júl 2018

@miruskac Ahoj, neboj sa nic. Ja som baran, manzel je vahy a sme najlepsi kamarati, velmi si rozumieme. Neverim na znamenia, nonjedna znama sa zaujima o astrologiu a tvrdi, ze treba pozerat aj na ascendenta toho ktoreho cloveka. Za mna mozem povedat, ze som uplne netypicky baran, nie som anindominanntma ani tvtdohlava, toboz nie neustupciva. Zistila, ze mam ascendenta raka. A to by sedelo ... ale opakujem, nedaj sa ovplyvnit tymto generalizovanim, aby Tvoje myslienky negativne uz vopred neovplyvnili vztah Tvojich deti. Na silu myslienky verim velmi. Povedz si takto vopred, ze moje deti budu spolu vychadzat a ja spravim vsetko pre to (vychovou, vlastnym prikladom), aby to tak bolo ;)

lanczi
21. júl 2018

Suseda je baran a muža má váhu,a kape im to.

jvlo
21. júl 2018

@miruskac som baran a manžel váhy. Podľa mňa najlepšia kombinácia 😍

miruskac
autor
21. júl 2018

@biela_sova 😊dakujem za povzbudive slova 👍 myslim ze to bude dobre moja dcera je vahy a je velmi velmi citliva a to este ma 11 v datume a to je citlivost.mozno baran je silesia povaha a mozno sa budu doplnat😉 len to ze moja svokara je baran a to velmi velky nervak a nic sa jej nepaci tak dufam ze to nezdedi 😄😄😄 viem ze to uz velmi prehanam len chcem aby bolo dobre dufam ze ma chapete 😯

bianka532
21. júl 2018

@miruskac aj tak to neovplivnis... ak bude nervak ja poznam barana a tiez je nervak ale citlivy.

obsadenemeno
21. júl 2018

@miruskac ja som lev, moje obe sestry su blizenci a s jednou sme si velmi blizke a s druhou vobec. Takze?

andrejka1974
21. júl 2018

Môj muž je vodnár ja ryba a rozumieme si skvelé sme spolu už 25 rokov a mam doma škorpiónov dvoch a jedného barana a ten starší škorpión si veľmi rozumie s mladším baránom mladší už toľko nie a mam dcérku váhy a ta si rozumie so všetkými

dai
21. júl 2018

@miruskac to myslis tu otazku vazne?🙂 precitaj si ako vznikaju horoscopy a pod.... ja som baran, moj brat je baran, moj otec bol vahy - super vztah... podla horoskopov by sme si s muzom vobec nemali rozumiet a prekvapilo si rozumieme... nikdy by mi osobne nenapadlo riesit ci si surodenci budu rozumiet alebo nie kvoli datumu narodenia... to ci si budu alebo nebudu rozumiet bude do velkej miery zavisiet od nasej vychovy, ich povahy, prostredia etc. ... urcite nie od toho ake su znamenie...

bianka532
21. júl 2018

tuto knihu sa oplati kupit pozrite si recenzie https://www.martinus.sk/?uItem=68554 naozaj by ju mali davat kazdemu povinne precitat.

atreyu
21. júl 2018

ja mám doma barana (syn) a váhu (dcéra) a rozumejú si presne tak ako súrodenci by mali :P

luliu
21. júl 2018

@miruskac ja som váhy a manžel je baran, sme spolu 22 rokov a rozumieme si a mame sa stále radi a naozaj riešiš strašne hlúposti až mi rozum zastavuje. Ved si mala počať podľa horoskopu aby si bola spokojná 😉

stankadu
21. júl 2018

Budú sa mať radi a aj sa pobijú, tomu sa jednoducho nikto nevyhne nech je v akomkolvek znamení. Deti si takto budujú vzťahy a socializáciu. A to nie je všetko len v akom sú znamení, ale aj od povahy, rodinného zázemia a výchovy.

siska53
21. júl 2018

@miruskac nikdy by mi nenapadlo riesit, v akom znameni budu deti narodene..ano,bola som.rada,ze su v rovnakom.mesiaci kvoli obleceniu.. ale vyjst to nemuselo. Jedno je ryba,druhe baran a tvrdohlavi vedia byt obaja.. ja by som.si nemala.rozumiet s vacsinou mojich kamosiek a nemala som.byt asi ani so svojim partnerom.. ale..neriesim,kto je v akom znameni,ale aky je... Uz sa mi stalo,se som.si nerozumela s ludmi,s ktorymi som.si podla znamenia rozumiet mala.. takze.. tych faktorov,preco si rozumeju alebo nerozumeju,je vzdy viac..

thewall
21. júl 2018

Dobrá blbosť... ja som vahy a brat baran a teda vobec nemozem povedat ze by sme si nerozumeli... samozrejme ako deti sme sa bili a aj hadali, ale isto nebol dovod znamenie😂

dzina007
21. júl 2018

Ja neviem ci si maju moji chalani panna a strelec rozumiet. Ale niekedy sa biju a niekedy sa lubia. Asi to zavisi od postavenia mesiaca. 😁😁😁

elizabeth88
21. júl 2018

No neviem,mozno je za Tvojimi obavami nieco viac,nejaka osobna skusenost alebo nieco,preco sa tym teraz zaoberas.poradim Ti,nerob to.Neries to a uz vobec nie vopred.Surodenci su surodenci,takze ak ma jeden z nich dajme tomu tazsiu povahu,tak to bude s nim jednoducho tazsie.Velmi zalezi aj na vekovom rozdiele.Este raz..neodsudzujem Tvoje obavy,neviem,z coho pramenia,ale zaoberaj sa radsej niecim inym.Tolko moja rada.Prajem vela krasnych dni s drobcami.🙂

elizabeth88
21. júl 2018

Aha,pardon,az teraz citam,ze za obavou je manzel verzus brat a ich nie moc dsobre vztahy.Ja so sestrou sme si vekovo blizsie ako s bratom a je to moja najlepsia kamoska.Podla znameni by sme si nejak velmi nemali sadnut.Klud,geny,osobnost,vychova a Vas pristup k detom zohra ulohu,nehovoriac o tom,ze v dospelosti to moze byt este uplne ina kava-chamtivost a hadky kvoli tomu napr. atd atd.Takze vychova a vychova.Znamenia by som neriesila,hadam ani medzi muzom a bratom neboli pricinou..