Mame nádej - liečba v Mexiku

s_lovenka
16. apr 2021

Ahojte , velmi Vas prosím dostala som termín s dcérkou Dorotkou na liečbu do Mexika v meste tijuana. 15.5 by sme mali odlietať. Prosím ta pomôž mi propagaciou mojej dcérky. Narodila sa mi v 28tt tehotenstva a po poranení pri pôrode dostala krvácanie do mozgu. Konečnú diagnózu má DMO (spasticka kvadrupareza s hypotonom) mala by byt úplný ležiak, na kyslíku a stravu prijímať cez sondu. No my sme absolvovali za dva roky neurekom rehabilitacii a pomaly začína svoje prvé kroky. Vkladáme do tej liečby veľkú nádej.
Ak si to aspoň prečítate alebo podáte dalej budeme Vam cela rodina velmi vďačný, dúfam že moja dcérka vas očarí svojim odhodlaním ❤️❤️s pozdravom mamina Eva

Pripájam offiacialny portál ludialudom kde prebieha zbierka aj každé 1€ sa rata ❤️
https://www.ludialudom.sk/vyzvy/10353

Taktiež si môžete pozrieť dorotkine pokroky a dúfam že aj cestu do Mexika na instagrame : dorotka_gajdosova

deti95060810
16. apr 2021

Vám štát resp. zdr. poisť. nepomohli? či sa tu pomáha s drahou liečbou len pár jedincom a ostatní si tak môžu zúfať...

janickacrazy
16. apr 2021

@deti95060810 vidno, že nemáš ZTP dieťa, áno, štát ti pomôže, preplatí ti časť nákladov na kúpele na SK raz za rok, ale to pri takomto dieťati proste nestačí

s_lovenka
autor
16. apr 2021

@deti95060810 nie stat mi neprispeje vôbec pretože liečba nieje na Slovensku a keď sa netýka operácie stat vôbec neprispieva. Dokonca štátne rehabilitačné centra po Slovensku hradia pobyt dieťaťu a nie matke na každý pobyt to robí okolo 500€.

s_lovenka
autor
16. apr 2021

@janickacrazy presne tak

miskakyska
16. apr 2021

v januari si kupovala svadobne šaty...pre mňa osobne,keby som rátala každe euto k dobru a "každe euro by sa mi rátalo"je to celkom vysoká finančná položka ..

s_lovenka
autor
16. apr 2021

@miskakyska @miskakyska neviem prečo sa ti nedá pisat správa ale teda, to že som zhanala svadobné šaty je pravda ale neviem o tom že som nejake kupila 🙂
Ak má tu chces znemožnit pod prispevkom pre moju dcérku tak ja ti to teda objasnim. S manželom už teraz sme neboli zosobášený keďže sme dostali termín na kliniku tak sme sa rozhodli že sa zosobasime. Pretože sa tam ide letecky cez dva prestupy aby nebol problém na letisku s priezviskom.Keďže si pisala že každé € sa rata a neviem prečo si mi nemohla napísať správu ale neverim že existuju ešte stále ľudia ktorí chcú znemožnit jeden druhého. Tak teda saty som si nekúpila ale sobasila som sa v šatách ktorých som absolvovala mojej Maminy 50tku 🙂 máš odomna aj správu na ktorú nereagujes čo má velmi mrzí. A žiadam ta prehodnotiť tento komentár pod fotkou. Pretože zbytočne tu zavádzaš ľudí. Myslim si že moja snaha vôbec docieliť to že mi uverejnili dcérin príbeh na stránke ludialudom, ktorá potrebuje do posledného centu potvrdenia odporúčania lekárov dokonca rodné listy, nieje to na mieste. Mohla si má kontaktovať v správe dakujem 🙂

bluka2
16. apr 2021

Ja tiež trochu odveci, ale prečo na tej stránke ľudialudom nie je vidno koľko je cieľ a koľko sa už vyzbieralo?
Diskusii aj negatívnej sa tes, prečíta si to viac ľudí 😉 drzim palce

maximilie
16. apr 2021

@s_lovenka to ma mrzí, ze ma niekto žalúdok mat tak sprosté komentáre ked ide o chore dietatko 😓
Slováci si uz navzájom závidia pomaly aj rakovinu
Ked nechcem, nepomôžem.... tiez neznášam podvody a zobranie nezamestnaných žien ktoré si nasekaju deti a potom ich nemajú z čoho živiť, ale vy ste uplne iny pripad. Urcite prispejem a veľmi vám prajem obrovské zázraky 😍❤

s_lovenka
autor
16. apr 2021

@bluka2 musíš si prekliknut ďalšie informácie 😇
Dakujem ti ano máš pravdu len je to trosku odveci no.🙂 ale pani má urcote aj instagram kľudne nech si pozrie ak má pocit že sa tu snažím obohatiť 🙈alebo môže kontaktovať poprípade nadáciu ktorá dorotku dcéru zastrešuje 🙂

s_lovenka
autor
16. apr 2021

@maximilie dakujeme velmi pekne 🍀❤️ Ale netreba to brat v zlom ľudia nemajú vedomosť. To je vsetko 🙂

maximilie
16. apr 2021

@s_lovenka asi nemáš pravo si teraz ani nafarbit vlasy, ci nalakovat nechty 🙈 ešte aj to ti tu ochvilu začnú vyčítať, že na lak mas 🙈🙈😭
Och.... nezavidela by som ti ani milióny, keby si mala
Tak naozaj ešte raz , držte sa a nech sa naozaj všetko podari🙏

regi95
16. apr 2021

@s_lovenka si nádherná žena, určite výborná mamička a ja Vám prajem len to najlepšie. Aj keď nie veľkou sumou, ale dúfam, že aj málo pomôže k dosiahnutiu vašich cieľov ❤️

s_lovenka
autor
16. apr 2021

@maximilie 😀❤️Dakujem ti

s_lovenka
autor
16. apr 2021

@regi95 velmi pekne dakujem 🍀🍀❤️

sslobodnamama777
16. apr 2021

Dcérka je krásne a zlaté dieťa a Vy ste naozaj dobrý rodičia a Ty dobrá žena a obetavá mama. Napadlo ma aj skúsiť sa spojiť s ludmi aj zo Slovenska z krestanskeho hnutia ktore vzniklo v tom mexickom meste a poprosit o zbierku, su
vo viacerych statoch aj z Europy, mohli by skusit pomoct aj financne, alebo aj s ubytovanim, nic za to nedáš, ak im napises, vysvetlíš...bolo by to aspon nieco plus, a ked nic, tak aspon si skusila. Daj si do googlu misionari tijuana slovensko a skus im napisat, su aj v anglicku, irsku..kde predsa maju ludia o par eur viac a mozno pomozu s ubytovanim, aj ked tomu inak neverím zial, ze pomozu, ale skusit mozes. Tu je ten pater Kucák, co to vedie uvedený, skus mu napisat, mozno to ubytovanie by ste mali lacnejsie. https://www.mestocadca.sk/mesto/2013/hnutie-ziz...

s_lovenka
autor
16. apr 2021

@sslobodnamama777 určite idem skúsiť oslovila som aj spoločnosti ako dm,jaguár, Slovnaft,KIA atd. Presne som posielala tento link takze nevedela som že existuje aj takéto nieco dakujem ti ❤️❤️

sslobodnamama777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
16. apr 2021

@miskakyska hanbi sa

sslobodnamama777
16. apr 2021

http://tamahu.kapucin.sk/index.php?mod=page&id=23, tam by si asi zistila kontakt na toho misionara, od brata Stano v klastor Pezinok kapucini. V mexiku je aj od nas ini knaz ale nie v tom meste verbista 20 rokov, vsak skus im napisat, aspon ked tam budete mat nejake kontakty..verbistiv poznam, lebo znamy tam isiel k nim, to oni su spolahlivy, tych su tom meste Tijuana neviem aki su, ale skus.