Aká je platnosť testu?

29. apr 2021

Ako to bude po novom? Keď sa má platnosť testu riadiť covid automatom? Zaujíma ma, že keď sa dám otestovať v piatok, bude tento test platiť 7 alebo 14 dní? Keď až od pondelka sa mení farba celon.covid automatu. Či musí byť test z pondelka? Jedná sa mi hlavne o obchody, reštaurácie kde bola doteraz požiadavka 7 daňového (škola a práca viem)

veronikaszabova
29. apr 2021

Obchody, restauracie, kaviarne... Zostava 7 dnovy test

autor
29. apr 2021

@veronikaszabova to fakt?

autor
29. apr 2021

@veronikaszabova aký vek detí pre reštaurácie? Nikde to neviem nájsť

veronikaszabova
29. apr 2021

Tu mas ohladom testu.
Vek - myslim, ze od 10r potrebuje test

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. apr 2021

@viestta viem, len mňa zaujíma už nasledujúci týždeň

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. apr 2021

@hettinka
@sandra151 ďakujem. Som nevedela či nenastali dajake zmeny od pondelka

simonah73
29. apr 2021

@sandra151 v ruzovom okrese staci 21 dnovy ale ked chces ist do obchodu tak potrebujes v ruzovom okrese 7dnovy? to fakt? to ktory debil takto vymyslel?

tanapeta
29. apr 2021

od pondelka nebudeš potrebovať test nikde, ak budeš v okrese I. alebo v II. stupni podľa covid automatu. Iba do práce, zahraničia a vysokoškoláci. A áno mení sa od pondelka uznesenie vlády

autor
29. apr 2021

@tanapeta no neviem. Keďže celoslovensko je III. Tak to asi tak celkom nebude ako píšeš-od okresu.

tanapeta
29. apr 2021

ale ba. Od pondelka bude väčšina Slovenska v II. stupni. V III. stupni bude iba okres Ilava, okres Kysucké Nové Mesto, okres Lučenec, okres Martin, okres Myjava, okres Poltár, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín

autor
29. apr 2021

@tanapeta celoslovensko prechádza z III na I. Takže vravíš, že od pondelka ak som v II nepotrebujem test do obchodu ani reštaurácie?

tanapeta
29. apr 2021

nepotrebuješ. Väčšina SK bude v II. stupni.

autor
29. apr 2021

@tanapeta ďakujem. Akurát som pozerala vyhlášku. Upravuje zakaz vychádzania iba pre III. Ostatným tým pádom už padá aj zákaz vychádzania? Či zle to chápem?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonah73
29. apr 2021

@sandra151 no uplne chore, kaslem im na celu terasu, jedlo si objednam radsej na donasku a sud ma muz doma. tak vlastne zostava vsetko po starom,

autor
30. apr 2021

Mne sa syn zobudil total spuchnuty. A dnes ani do školy ísť nechce. A total stres