Ako postupovať ak mi zamietli reklamáciu topánok?

dara76
23. feb 2011

Prosim Vas o radu, kam sa mozem este obratit, resp. co dalej podniknut????
Dna 16.12.2010 som synovi kupila snehulky - zimna vychadzkova obuv. Po case sa mu zacali odliepat suche zipsy. Vobec nedrzia. Pani vychovavatela v skole ma na to tiez upozornila a odporucila mi topanky reklamovat. Dna 10.2.2011 som ich vratila do predajne na reklamaciu. Dnes mi prisla odpoved, ze reklamacia sa zamieta, nakolko sa nejedna o vyrobnu vadu ale o nadmerne opotrebovanie. Co ma dost zarazilo. ☹ Syn ich nosil len do skoly (aby nemusel snurovat) ani nie mesiac. Viete mi niekto poradit. Nestali az tak vela - 16.60€ v akcii ale aj tak by mohli sluzit dlhsie. Dakujem za kazdu dobru radu.

miroslava21
10. dec 2011

ja mám tiež ten pocit, že topánky sú len na pozeranie a nie na chôdzu po vonka. kúpila som ich v obuve baťa s tým, že budú určite kvalitné. nie je možné aby po mesiaci človek musel reklamovať a to nakoniec zamietnu. detské topánky aj podľa mňa majú niečo vydržať.

tanika5
22. jan 2012

prosím, nemáte niekto skúsenosť s detskými topánkami Adidas PrimaLoft? 14.11.2011 sme ich Dobcovi kúpili, nosí ich asi mesiac aj to nastriedačku s druhými. Posledné dva dni mu úplne premokajú, nebeha ani po vode, čo sme prešli k našim,asi pol hodinka a to sa este pol cesty viezol na boboch. Samozrejme sme ich kupovali s tým, že nám zdôrazňovali, že sú nepremokavé, no aby mal po chvílke nožičku úplne mokru??? 😠 dala som ich do pucu, zajtra ich pôjdem reklamovať, máte nieto podobnú skusenosť, či uznajú reklamáciu? predsa len 40 eur si myslím, že už by to malo niečo vydržať 😠

lubina
22. jan 2012

@dara76 Ja by som sa obratila na Slovensku obchodnu inspekciu. To ze boli v akcii nema vplyv na reklamaciu. A mesiac nosenia nemoze znamenat nadmerne opotrebovanie. Je to jednoznacne zly material a nie chyba tvojho dietata. Obrat sa na SOI.

kakakina
2. mar 2012

Baby poradte,alebo ma uvedte na spravnu mieru.Manzel si kupil v obuvi ROBEL-zimne topanky rieker,po dvoch tyzdnoch pri kremovani zistil ze ma prasknutu podrazku.Nie priecne ale vodorovne,asi 2,5cm.Odniesla som ich reklamovat,tak pani mi ich nechcela vziat,lebo vraj ci mu tecie do nich,ja ze nie,ale su prasknute.Potom mi ich odmietla vziat lebo vraj niesu hygienicky ciste,(podotykam boli vykremovane,len podrazka bola trosku od chodenia vonku.)Von bolo minus 20,tak som zasla do lekarne,kupila vlhke utierky vyutierala,tak mi ich konecne vzala.Po dvoch tyzdnoch,siel manzel (tel.c.nechcela ona vraj volat nebude)pozriet ci uznali rekl.Tak rekl.uznali,moze si vybrat nove topanky,nechcel,tak vraj peniaze mu da az po 30.dnoch.Vcera som tam bola ja ,preslo 30 dni,tak mi povedala,ze nemoze mi dat peniaze,lebo nema trzbu.Vraj v kase 0.A ja ze tak kedy mam prist,a ona ze ona nevie,kedy bude mat 55 eur v kase,vraj ma dni ked ma len 10 eur trzbu.Ja som mala take nervy,tak to tam mam chodit jak na klavir,ci uz milostiva ma peniaze?Co vy na to?Ako by ste postupovali,ja uz tam nejdem,poslem manzela,lebo by si pamatali,ze som tam kupovala,asi navzdy!!!!!

poki10
2. mar 2012

@kakakina ja uz by som sa s nou nebabrala, ona ti je povinna hned vratit peniaze, nie az po 30 dnoch. dufam, ze papiere od reklamacie mas, zavolaj si na SOI a nahlas to! teba nemusi zaujimat, ci ona ma trzbu alebo nema, ved vyrobca jej peniaze za topanky musel vratit, ked uznal reklamaciu. ona akurat musi vyplatit zisk co mala ona na tych topankach.

kakakina
2. mar 2012

@poki10 ,samozrejme mam papiere,mam take nervy!Nahlasim ich.To keby som ja tam prisla kupit topanky a poviem jej,ze zaplatim ked dostanem vyplatu,a neviem kedy dostanem vyplatu,ci by mi dala topanky 😖 !

kakakina
2. mar 2012

@poki10 a dakujem za radu,tiez sme s manzelom vraveli,ze podame staznost.To je to ich NAS ZAKAZNIK-NAS PAN!!!

poki10
2. mar 2012

nic sa neboj, peniazky ti vratit musi. ja mam tiez taku skusenost, kupila som si cizmy (neboli lacne, ale ani extra drahe), znacka john garfield.bolo to minuly rok. boli na zips. po 8 razoch co som ich mala obute sa zacala drat koza pri zipse a odlepovat podrazka. a tak som ich zalozila do skrine, nosila som ine, a zabudla na to. mimochodom nebyvam v tom meste, v ktorom som ich kupila. v lete minuly rok som sa konecne dostala do toho mesta, kde som ich kupila. mimochodom mala som vtedy malu 3 mesacnu dcerku, tak som mala kopec inych starosti. predavacka(majitelka) pol hodinu okolkovala a brblala ze kedy som na to prisla, ze cizmy maju vadu, ze reklamaciu mam nahlasit do troch dni od zistenia vady a ze ci som ich mala den predtym akoze na nohe, ked jej to idem reklamovat (bol jul). pomaly mi ich ani neprebrala, no bola som s muzom, tak navela navela, ich vzala. neodpustila si poznamku, ze ci surne potrebujem peniaze, tak som v lete triedila botnik a hladala na topankach vady, aby som nejake mohla ist reklamovat, lebo ze to tak vyzera a ona si mysli, ze topanky mi aj tak nevyreklamuju.

poki10
2. mar 2012

@kakakina a potom ma celu reklamacnu dobu vodili za nos (tych 30 dni) ze este stale nemaju odpoved od vyrobcu. posledny, 30. den pripadal na sobotu, takze riesit sa to mohlo az dalsi pondelok. volala som na predajnu a majitel mi povedal, ze stale odpoved od vyrobcu nemaju. ked som sa spytala, ako je to mozne, a zacala som sa ohanat SOI-ckou a staznostou, tak zacal po mne do telefonu kricat, ze on so mnou diskutovat nebude a ze mam si prist na predajnu pre vyjadrenie. ze tak to ma byt zo zakona.
tak som sa nastvala, zavolala na SOI, ten pan mi dal po telefone instrukcie ako mam postupovat, dokonca mi povedal, co si mam nastudovat a precitat na stranke SOI a s tym tam mam ist. a v tom clanku, na ktory ma pan z SOI odkazal, stalo, ze: ZAKAZNIK JE POVINNY SI PRIST PRE VYJADRENIE K REKLAMACII NAJNESKOR TEN 30. DEN - cize najneskor v den ked konci reklamacna lehota. takze ma v tej obuvi vodili za nos, podla mna keby som si neprisla pre vyjadrenie, tak mi ani nevratia peniaze alebo co ☹ toto bol nejaky sukromnik u ktoreho som to kupovala, tak pochybujem, ze v takych väcsich retazcoch sa moze stat toto co mne, preto uz radsej topanky nekupim u ziadneho sukromnika

jarus1
2. mar 2012

@poki10 ahoj, nerozumiem príliš textu čo si napísala, ale s reklamáciami mám "dobré" skúsenosti. Nedávno som reklamovala notebook, zistili, že mi odišla batéria za 50 eur, len urobili taký malý prešľap - do 30 dní sa mi k reklamácii nevyjadrili. Zákazník má v tom prípade nárok na vrátenie peňazí. A aj sa tak stalo. Stať čí byť len trochu v obraze a nebáť sa svojich práv 🙂

poki10
3. mar 2012

@jarus1 no ved toto som aj ja majitelovi povedala, ze ked sa teda nevyjadrili, tak mam narok, aby mi vratili peniaze. ale on nebol ochotny, az ked som sa zacala vyhrazat so SOI.

jarus1
4. mar 2012

@poki10 to nie je vyhrážanie....to je normálny legálny postup, další level pri riešení reklamácie. Ak nie je zákazník spokojný s vybavením reklamácie, môže sa obrátiť na SOI...iba využívaš svoje práva 🙂

stashami
7. okt 2012

Ja som si kúpila topánky u Baťu v Žilinskej predajni v Auparku. Topánky stáli 80 eur a po dvoch mesiacoch nosenia mi z nich zliezla modrá farba hlavne na špiciach. Takžde mi ostali biele špice a zvyšok topánok modrý. Samozrejme, že reklamáciu neuznali z dôvodu, že farba zišla z mechanického poškodenia a že som mala prísť skôr, hneď , ako mi to začalo. To by som však musela prísť hneď po niekoľkých týždňoch. Kto vedel, že sa to bude tak rozširovať. Ale nerozumie z akého mechanického poškodenia?????? Nosila som ich normálne z roboty do roboty, dokonca iba za suchého počasia. Farba mi schádzala postupne a hlavne na špiciach, no bola jar a bolo mi trápne po pár týždňoch ísť ich reklamovať, no a doplatila som na to. A boli to jediné topánky, ktoré som mohla nosiť do roboty. Pripadá mi to tak, že vo všetkých prípadoch nekvality topánky sa predajňa nejako vyhovorí. Je to smutné a už nikdy u Baťu topánky nekupujeeeeem. A ani celá moja rodina. Ne nechcem to len tak vzdať. Neviem presne, čo by bolo najlepšie urobiť. Dám ich ešte na druhé nezávislé posúdenie a asi si ich nafotím, a prefotím znalecký posudok, ktorý mi predložila predaňa a pošlem to na nejakú Baťa centrálu. Musia mať nejaké oddelenie, ktoré by mohlo mať záujem o to, aby bol zákazník spokojný.
V každom prípade si idem skontrolovať všetky topánky, čo mám od Baťu, či tam nie je nejaké začínajúce poškodenie, aby som opäť neprišla "už neskoro".
Smutné

monika583
24. jan 2013

@dara76 Ahoj, reagujem na tvoju otázku, či majú právo zamietnuť tvoju reklamáciu. Áno, po roku má právo predajca reklamáciu zamietnuť, dôvod uvádzať nemusí, musí však odporučiť odborného znalca, na ktorého sa môžeš obrátiť ohľadom odborného posúdenia. Ak tak urobíš, hrad´š si všetky náklady v plnej výške a ak reklamáciu uzná, musí ti daná firma preplatiť všetky náklady. Odborného znalca si môžeš vybrať aj sama.

monika583
24. jan 2013

@dara76 A čo sa týka SOIky, ak majú všetky doklady vypísané riadne, je zbytočné tam chodiť. Ony len skontrolujú, či je reklamácia riadne vypísaná a dátumovo sedí.

matax
24. jan 2013

kupila som 5 rocnemu synovi zimne topanky Sante, stali 48 eur, vraj nepremokave 😠 😠 😠 Premokaju a to po hodine vonku v snehu, nie roztopenom, v cerstvom snehu ..reklama na tie topanky znela: "do kazdeho pocasia..s membranou...." je to značka ktora vyraba zdravotnu obuv, chcela som pre syna, co najlepsie topanky..Dopadli sme tak, ze som musela som synovi kupit ine zimne topanky, aby som tie Sante mohla zaniest na reklamaciu 😠 😠😠 😠
Mozem ziadat peniaze spat? Ako mam postupovat? lebo uz topanky tej znacky nechcem skusat.
dakujem

renuliq
13. feb 2013

Ahojte baby,potrebovala by som poradiť. 3.1.2013 som si kúpila čižmy ,presne o mesiac nato som ich musela ísť reklamovať, lebo sa mi na jednej cizme doslova zacal šúpať podpatok(je potiahnty nejakým materiálom,ktorý doslova zlieza dole ako nejaká kozenka...). Dnes mi volali,že reklamácia je vybavená ako zamietnutá a mam si k ním prist vyzdvihnúť posudok od ich znalca.
Ja sa neviem zmieriť s tým,že topánky,ktoré som kúpila pred mesiacom a mala na nohách 3 krat,mi neuznali ako opodstatnenu reklamáciu.čo mam robiť ďalej?reklamáciu neprevzat?alebo opätovne reklamovať?alebo bežať na soiku?či si zaplatiť vlastného znalca???poraďte mi,ak máte niektoa skúsenosť.DAKUJEM

robert12
20. feb 2013

ahoj,kupil som si zimne topanky JonGarfilde v decembri a v januari som ich reklamoval,ze mi pretekaju niekdena spici a oni mi to zamietli,ze nezistili ziadne vyrobne vady a ze obuv je vyobena z materialu,ktora nie je trvale odolna voci premokaniu.Ze vodeodolnost zvysim vhodnymi pripravkami.Takze mesacne zimne topanky,ktore nosim akurad do auta a s auta do prace kde sa prezuvam,budem obuvat v lete ked bude ticho,asi.prosim o radu

alieeenka13
12. mar 2013

Ahojte, včera som sa odvolala na zamietnutie reklámacie u Baťu, tak mám ešte poslať aj verejný list na predajňu? Bojím sa, že ked mi to už teraz neuznajú, že už nemám inú šancu, len odísť z predajne s dlhým nosom a pokazenými čižmami. Som si aj vypýtala číslo súdneho znalcu - jeho číslo nebolo uvedené na reklamačnom zápise, čo je podľa zákona chybné. Musia to dať prešetriť inému znalcovi alebo tomu istému? Som úplne tiež zdeprimovaná z ich prístupu, že mi to zamietli, tiež som ich nosila dokopy ani nie 3 mesiace cez zimu, nakoľko som chodila vo viacerých topánkach a oni mi napíšu, že som si zle zvolila veľkosť topánky.... Vdaka

renab
12. mar 2013

@alieeenka13 môžeš sa obrátiť na štátnu skúšobňu, ktorá ti obuv otestuje. jej vyjadrenie bude musieť predajca rešpektovať. je to však platená služba. ak však reklamáciu uzná za oprávnenú, predajca musí vyplatiť aj peniažky, ktoré si dala za otestovanie.

jarhal
12. mar 2013

@renuliq na SOI-ku?
zbytocne strateny cas... alebo kredit ..su upne zbytocna organizacia..nepomozu ti iba ak ci boli dodrzane papierovacky...do 30 dni..inak nemaju vraj zo zakona pravo vstupovat do vztahu a vyjadrovania sa ku vadam a pod.
je ich vela ....pretrcaju sa v telke ..tvaria sa dolezito ale su na PRD...
co sa tyka tvojej reklamacie...do 1roka od zakupenia musi predajca alebo vyrobca dokazovat ze tovar je vporiadku... nie ty!
ak ti na podpatku zlieza kozenka..
ak uviedli posudok SVOJHO znalca je to ich znalec ..jasne ze nebude proti firme...
a tak ja na tvojom mieste idem tam s tym ze davam zasa na reklamaciu a uved aj ak v pripade zamietnutia davas na svoje naklady urobit posudok nezavislemu znalcovi...predsa par tyzdnove nosenie nemoze sposobit olupovanie sa podpatku.. jednoznacne nekvalitny tovar...

puntik511
25. mar 2013

dala som reklamovat u Baťu dcerkine botasky ktore mala doslova par krat na nohach kedze sme jej kupili rovno dva pary aby si ich hned neznicila, botasky stali 35eur co si myslim je dost,na podosve a na jazyku sa jej zacali parat, samozrejme na vyjadrenie som cakala mesiac a nakoniec som sa i tak len vytocila nakolko do posudku mi napisali ze obuv bola znicena neprimeranym mechanickym zasahom,ha ha ako moze osemrocne dieta znicit botasky nosenim neprimerane a bla bla,ide ma porazit,co mam robit?prosim poradte

severkaeva
30. máj 2013

čaute baby, práve som si otvorila vyjadrenie reklamácie k manželovým topánkam.My sme ich pre zmenu kúpili v JOHN GARFIELD. Manželovi tak pretekali, že sme ich týždeň sušili, aby sme ich mohli dať na reklamáciu (nakoľko mi bolo v predajni povedané, že vlhké topánky neberu na reklamáciu, lebo by splesneli).
Taká som naštvaná, že ma ide poraziť, nebola to lacná záležitosť.
Ja mám v poslednom čase tiež pocit, že kvalita u číňana a v značkových obchodoch je tá istá, ak nie lepšia.Mám od číňanov jedny topánky, nosím ich už 3-tí rok!!!!, do sucha, do dažďa, pohodlné a absolútne nepremokavé!!!A stáli 7EUR!!!
Takže vážne premýšľam nad tým, že pri najbližšej kúpe topánok zamierim priamo k naším čínskym bratom 😝 .

mirkoslavka
30. sep 2013

No tak ja mam podobnú skusenosť ... Synovi / 13 r./sme kupili kopačky - stali 170 € !!!!!! Po 2 mesiacoch ich používania vylučne na fotbal - teda v sulade s tým čo uvadza predajca ,sa synovi začali lamať štople na podražke . A to ich mal fakt iba 2 mesiace - tak sme teda kopačky reklamovali u predajcu ....Minulý týťdeň prisla odpoved - neuznaná reklamacia .Tento predajca už asi ma s tým skusenosti , lebo hned priložil aj protokol od svojho znalcu ......a....kopačky vraj neboli používané v súlade s deklarovaným účelom .No ..tak neviem .Syn v nich určite nechodí "na prechádzky ". Už sme aj kontaktovali opäť predajcu - že nesuhlasime ,nepomohlo ani to , že sme povedali , že budeme kontaktovať SOI a ineho znalca ..........

havana_frost
30. sep 2013

@mirkoslavka Pri reklamácií do 6 mesiacov nemôže zamietnuť bezdôvodne, len so stanoviskom znalca, preto ho rovno priložili. Môžete si dať posúdiť u iného znalca. SOI s tým nemá nič spoločné, správny postup bol dodržaný.
Ak to boli také drahé kopačky, doporučujem kontaktovať priamo výrobcu alebo jeho zastúpenie na Slovensku, dobré značky si zvyčajne nechcú robiť hanbu a vymenia, mne sa to podarilo už dvakrát a to dokonca bez bločka.

monika245
13. okt 2013

ahojte prosim vas mohli by ste mi poradit ..tiez mi neuznali reklamaciu a chcela by som poslat tenisky na znalecky posudok nakolko stali 99 eur ...len neviem kde nasjt formular reps. ako ma vypadat ziadost na znalecky posudok ...a tiez dake rady sice mam obuv 12 mesiacov ale myslim ze obuv za take peniaze by mala vydrzat a este ked je aj malo nosena ...jedna sa o tenisky do ktorych mi tecie vnutrajsok sa mi roztrhol ...dakujem vam velmi pekne za rady

monika245
13. okt 2013

popripade ocenim nejakych dobrych znalcov ti ktori mate dobru skusenost 🙂

salome89
7. jan 2014

ja uz ani sama neviem, kde nakupovat kvalitne topanky :/ z predajne CCC mi neuznali reklamaciu na 90 eurovych cizmach s tym ze som si sama vlastnym nosenim zosuchala nitky pri clenkoch,tympadom mi nefunguje zips...A to po mesiaci nosenia! Mam aj ja narok na vratenie penazi????

miladanuk
26. jan 2014

mám moment. tú istu skusenosť s Baťom, dievčenskými čižmami....po dvoch mesiacoch sa rozodrali podpatky tak, že tam začali byť vidieť diery, dieťa má 10 rokov, žiadna nadváha, ani telesná vada....a oni napísali reklamácia zamietnutá. zajtra sa tam chystám....som zvedavá ako pochodím☹

kristina1205
1. apr 2014

Ahojte viete mi tiež v tejto veci poradiť? tiež mám negatívnu skúsenosť s čižmami od JOHN GARGIELD.
31.10.2013 som si zakúpila v outletovej predajni vo Voderadoch čižmy po zľave z nejakých 70 eur na 39,90. Nosila som ich 3 mesiace do februára, kedy sa mi odlepila päta a mala som aj predpadnuté stielky na obidvoch topánkach. Tak som 27.2. 2014 išla do predajne v Trnave s tým, že ich chcem reklamovať. Predavačka vypísala reklamačný lístok s tým, že za 30 dní mám prísť. 28.3.2014 som tam išla, čakala som že mi reklamáciu uznajú a vrátia peniaze keďže som zvyknutá na tento prístup napríklad z deichmannu. Ale nestalo sa tak. Predavačka vytiahla odborný posudok s tým, že mi reklamáciu NEUZNÁVAJÚ nakoľko som si to akože spôsobila sama neprávnym nosením, že to je módna obuv, je určená na nenáročné nosenie (asi len do výkladu alebo z auta do auta), že pri tejto obuvi sa väčší dôraz kladie na estetiku ako na kvalitu. Samozrejme som s tým nesúhlasila, nechcela som ich prevziať ale musela som, nakoľko mi povedali že by mi museli účtovať skladné a že keď to chcem dať na inšpekciu tak to musím prevziať tak teraz mám doma deravé topánky a povedali mi, že ten posudok mi príde aj poštou domov, zatiaľ nič neprišlo.Hádali sme sa tam s nimi asi hodinu, vyhrážali sme sa im že ich dáme na SOI-ku a do toho prišla pani, že aký máme problém s tými čižmami že aj ona ide akurát dvoje také reklamovať presne na tom istom mieste, tak sme si vymenili čísla, že keď aj jej neuznajú reklamáciu že sa proti nim spojíme. Myslela som že keď si kúpim značkovú obuv že mi vydrží viacej, ale vidím, že nie je to tak a ešte aj robia okolky s reklamáciou. Už nikdy si u nich topánky nekúpim a ako čítam tieto diskusie ani sa neoplatí v drahých obchodoch kupovať, tuším lepšie je ozaj od čínancov.
Neviem, čo mám teraz spraviť, či si dať vypracovať vlastný znalecký posudok ale ten je drahý, alebo či sa s tým obrátiť na SOI-ku alebo ako ďalej postupovať. Kto má skúsenosti, poraďte prosím. Ďakujem.