Ako sa vybavuje pas pre bábätko?

mimanr
16. jún 2016

Ahojte mamicky, nemozem sa dovolat na policiu. Chcela by som vediet, ci pri vybavovani pasu pre dieta do 1 roka musi byt toto babo pritomne, ci staci jeho rodny list? Hadam ho nebudu fotit, ci? 😝 Dakujem.

jasmika
16. jún 2016

vraj fotia

terqa
16. jún 2016

ved ho reba odfotit, tak teda tam musi byt

natalym
16. jún 2016

Fotia s rodičom. Ty ho držíš na kolenách a Tebe dajú takú zásteru - pozadie.

alenah31
16. jún 2016

Dieťa musí byť prítomné - budú ho fotiť. Videla si niekedy pas bez fotky? Moju malú fotili prvý krát na pas ako 3-týždňovú😀

spoony
16. jún 2016

Budu ho fotiť, takže musí byť prítomné. Je to rovnaký pas ako majú aj dospelí, len platí kratšiu dobu.

jahodka0000
16. jún 2016

to vážne takáto otázka???? jasné, že tam musí byť, bude rovnako odfotené ako aj dospelý....načo by mu bol pas bez fotky? .... a rodný list k nahliadnutiu si zober a tvoj občiansky....

bosoriak
16. jún 2016

Bola som nedavno a musia ho odfotit. Ale teda bolo to dost trapenie udrzat dvojtyzdnove dieta s otvorenymi ocami, rovno hlavou a bez plakania 😀

annie13
16. jún 2016

samozrejme ze ano

ancu
16. jún 2016

Nasu fotili vo vajicku do ktoreho som vlozila bielu plienku.

liuliu
16. jún 2016

my sme vybavovali ked malo babo 9 dni 😀 najhorsie su tie otvorene oci no

maciatkolulu
16. jún 2016

existuje pas bez foto 😀 ??? Samozrejme fotia, snad si sa nedovolala, lebo by sa poriadne zabavili na tebe...ako nic v zlom, ale teda fakt otazka roka 😀 Inak ak mas internet, co zjavne mas, tak staci dat do googlu a nemusis sa snazit nikam dovolat, je to dost jednoduche, svacnes, ze google.sk, mozes aj com a tam zadas co hladas a mas to

sense
16. jún 2016

dieta musi byt pri tom na pas ide fotka dietata a je jedno ci ma rok alebo len tri mesiace

ivetkab.
16. jún 2016

moja sa tiež bola fotiť ako ani nie mesačná. Nie je to pre dieťa nijaké trápenie. Veď hádam nosíte aj doma dieťatko na rukách. A keďže s ním chcete vycestovať, tak hádam nesedíte ani teraz celé dni doma. Normálne v rámci vychádzky choďte na políciu. Dieťatko si opriete o seba. Dostanete na seba takú bielu zásterku, čo bude akoby pozadie dieťatka. Teta urobí 15záberov po sebe a jeden z toho isto bude dobrý. Nestresujte sa, bude to v pohode a hlavne rýchle 😎