Ako zruším splnomocnenie na preberanie pošty?

miskacharly
9. feb 2014

Ako treba zrusit splnomocnenie na preberanie posty?ta osoba s tym nesuhlasi,nechce odovzdat karticku.kde treba ist?na poste povedali,ze treba doniest karticku.

sisaha
9. feb 2014

@miskacharly ak nevies odobrat karticku, tak obmedz pristup k schranke..vymen zamok

miskacharly
autor
9. feb 2014

Ale to je ex mojho priatela a on ma trvaly pobyt na jej adrese.my sme v podnajme,a tu si ho nevie dat.neda sa to nejak cez policiu?alebo zeby tam poslali niekoho po nu?

anatalia77
9. feb 2014

@miskacharly vsade kde potrebujete nahlasit tzv.adresu na dorucovanie,a to na podnajom

luba28
9. feb 2014

@miskacharly no to by som sa nato pozrela,aby mi na poste toto nezrusili,...veducu posty si zavolajte a napisete ziadost o zrusenie,...a povedzte,ze aky problem je,....

miskacharly
autor
9. feb 2014

A budu to potom musiet zrusit?zajtra sa tam pojdem popytat.dakujem 🙂

sisaha
9. feb 2014

@miskacharly preco si neda trvaly pobyt k rodicom? toto nechapem... 😕 😕

84verca84
9. feb 2014

Ak ti nepojde zrusit, co je bez karticky problem, daj si preposielat vsetku postu na inu adresu.

miskacharly
autor
9. feb 2014

@sisaha lebo byva daleko.

miskacharly
autor
9. feb 2014

@84verca84 ved to bude asi,lebo tu v tomto meste su taki ochotni...

sisaha
9. feb 2014

@miskacharly a to je nejaky problem? rodicia preberu. Mozu naskenovat a poslat mailom. aj ked ste v podnajme, na schranku si mozete predsa uviest meno a rodicia mu to mozu obycajne preposlat.. Kolko posty mu mesacne chodi? Ucty? vsetko sa dnes da posielat elektronicky do mailu.. Pokial nejde o dane z nehnutelnosti, tak nevidim absolutne problem v doručovaní pošty.

84verca84
9. feb 2014

Robila som pred materskou na pošte a viem, že bez kartičky je to fakt problém. Nakoľko si na pošte a ani doručovateľka nemôže pamätať, či sa niečo zrušilo. A on ak sa preukáže kartičkou, tak ona je mu povinná to vydať. Skús si zriadiť POST BOX, a tam ti musia ukladať všetku poštu. Aj oznámenia o zásielkách. Alebo sa skús s tou vedúcou neako poradiť. Je to dosť blbý problém.

miskacharly
autor
10. feb 2014

@84verca84 a s policiou sa to nejak neda?

84verca84
10. feb 2014

@miskacharly Na poste si asi nepochodila. Ale s tou policiou ti neviem piradit. Ale pokial k nim zajdes, tak za opytanie nic nedas. A nemenila si si ty alebo ex obciansky preukaz? Vtedy sa stava spln.neplatne, nakplko nesedia na nom udaje.

aduskatt
10. feb 2014

spisat zrusenie splnomocnenia, na mestskom urade podpisat, samozrejme overenym podpisom, odniest na postu a mozuTi fukat ...aj celu karticku

miskacharly
autor
10. feb 2014

@aduskatt a potom jej zoberu tu karticku?

aduskatt
10. feb 2014

@miskacharly to uz moze byt jedno.na poste proste bude prikaz, ze nesmu a hotovo.uz ako si to oni zariadia je ich vec a ked jej postu vydaju napriek zrusenemu splnomocneniu, bude problem, samozrejme kopiu toho zruseneho splnomocnenia poslat doporucene aj jej...............a v tom momente, ak aj preberie tvoju postu ma problem aj ona........

miskacharly
autor
10. feb 2014

@aduskatt dakujem 🙂

aduskatt
10. feb 2014

@miskacharly za malicko🙂