Bezplatný lístok na vlak

salome123
10. jún 2018

Ahojte,idem dcére vybaviť preukazku na vlak aby mohla cestovať zadarmo. Má 7 rokov, prváčka. Čo budem potrebovať na to? Potvrdenie zo školy? Ďakujem

jamabe
10. jún 2018

Fotku 2x3 cm, pas alebo rodny list dietata, tvoj OP. Ziadne potvrdenie, to az od 15.

bocianka123
10. jún 2018

@salome123 ahoj .ak bude pravidelne dochadzat vlakom z domu do skoly...moze si kupit mesacny listok zadarmo na danu trasu... a nemusi kazdy den stepovat pri pokladni..no k tomu potrebuje aj potvrdenie zo skoly...hoci este nema 15.. ja to tiez prave riesim..

stankadu
10. jún 2018

potrebuješ aj vypísanú žiadanku http://www.slovakrail.sk/fileadmin/dokumenty/20...
do 15 rokov nepotrebuješ potvrdenie zo školy, ak dcéra bude chodiť vlakom len občas, na žiadanke zaškrtni prvé políčko

jamabe
10. jún 2018

@stankadu akurat dnes sme boli na stanici to vybavit. Ziadnu ziadanku som nevypisovala, nic som nepodpisovala... Ani dcera (6r.) nebola s nami. Len som tete za okienkom dala fotku a doklady. Karticku nam urobila na pockanie. Tak teraz neviem...

jeltica
10. jún 2018

Bud si vytlac z internetu alebo na stanici ti to daju, ziadanku treba vypisat a fotku bude treba 🙂

majka99999
10. jún 2018

@jeltica ziadna ziadanka mi nebola treba. Dosla som s fotkou, RL a mojim OP, slecna potukala, dala fotku na preukaz, zalepila, hotovo.

pietra
10. jún 2018

ja som tiez nevypisovala ziadnu ziadanku. Doniesla som fotku, pas a moj OP. Na pockanie preukaz vystavili

stankadu
10. jún 2018

tak asi ako kde, niekde treba a niekde spravia bez žiadanky