Budem mať nárok na podporu?

liaka
29. jan 2019

Ahojte. Kto mi poradí? Nebola som ešte evidovaná na úrade práce ako nezamestnaná... Od roku 2016 pracujem nonstop bez prestávky, ale nie u jedného a toho istého zamestnávateľa. Popritom som bola súsačne aj na platenej rodičovskej dovolenke zo zdravotných dôvodov. Do apríla 2018 som robila, v máji som bola mediac bez práce ale pokryla som to s tou rodičovskou dovolenkou, takže som sa nikde nebola nahlásiť. Od 1.6 pracujem v kuse. Zmluva mi končí v aprili 2019 a chcela by som vedieť, či mám nárok už na podporu, keďže ten jeden mesiac som mala prerušení. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a radu.

liaka
autor
29. jan 2019

@liaka ešte som zabudla napísať, že rodičovský príspevok už nedostávam od októbra 2018.

lujza123
29. jan 2019

@liaka na sociálke ti povedia na počkanie koľko dní máš zaplatené poistenie tak hneď budeš vediet

diankadop
29. jan 2019

V tom, ze si jeden mesiac mala preruseny by som nevidela problem, len ako ti uz poradila @lujza123 bude najlepsie, ked si na socialke zistis, kolko dni bolo za teba platene socialne

liaka
autor
29. jan 2019

@lujza123
@diankadop ďakujem, no chcela som sa vyhnúť socialke, mam to dost daleko. A je to len uvaha, ci by som mala narok

liaka
autor
31. jan 2019

@evittam nevies poradit ci ten jeden mesiac bez prace nieco meni?

evittam
31. jan 2019

@liaka Nie.