Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo potrebujem na zmenu trvalého pobytu po svadbe?

michalkaknelka
11. apr 2016

Ahojte, prosím vedeli by ste mi poradiť, čo všetko je potrebné ak chcem po svadbe zmeniť trvalý pobyt na adresu, kde má trvalý pobyt môj nastávajúci? Aké doklady sú potrebné? Ďakujem veľmi pekne 🙂

helenanovakova
11. apr 2016

my sme sa sťahovali k príbuzným po svadbe a potrebovali sme od nich podpísať nejaký papier, ktorý nám dali na matrike, že súhlasia s tým, že budeme mať u nich trvalý pobyt.

zara1357
11. apr 2016

Po svadbe som si zmenila len priezvisko na všetkých dokladoch. A teraz si pôjdeme meniť doklady opäť, ale uz obaja a budeme dávať novu spoločnú adresu. Pokial nemusíš, tak si nemeň doklady kvôli dočasnej adrese .

dasa71
11. apr 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

mozno aj ty teda budes potrebovat mat podpisany nejaky papier, ale myslim ze ked uz budete manzelia to problem nebude

tatka80
11. apr 2016

Posielam prehľadný link, ktorý určite pomôže:
http://finanza.sk/zmenu-trvaleho-pobytu-nezabud...

mlady_par
11. apr 2016

Ak si majitel nehnutelnosti,tak ti na matrike daju potvrdenie o bydlisku.s tym treba ist potom vybavovat obciansky pas,technicak a vodicak,ak uz budes mat doklady nove nahlasit to v zdravotnej poistovni,banke,plynarnach,vodarnach,elektrarnach a este jedno upozornenie ak ti budu robit pas a obciansky naraz dostanes docasny papier - potvrdenie lenze s nim nemozes robit prevody a zmeny uctu v banke co moze trvat aj mesiac. Takze radim bud menit obciansky a pas oddelene alebo mat niekoho kto moze manipulovat s tvojim uctom .(manzel,rodicia...) a ti nech maju doklady.ja som mala takto problem lebo som chcela zaplatit svadobnu cestu a nedalo sa mi.nastastie mal otec dispozicne prava pre pripad nudze

Tu začni písať odpoveď...

Odošli