Daňové priznanie počas materskej. Kto ho má robiť?

katinka201
11. jan 2009

Dobry den. Chcela by som sa spytat ci je zamestnavatel povinny robit za mna danove priznanie ked som na materskej dovolenke alebo nie a mam si ho robit sama.

limetka55
4. jan 2017

Ja som personalistka a mzdarka a robim rocne zuctovanie v nasej spolocnosti a je pravda, ze ked je zamestnanec na MD a poda ziadost v termine a so vsetkymi potrebnymi dokladmi, tak ja to rocne zuctovanie urobit musim.. Tam nie je o com.. Je to povinnost zamestnavatela..

evka64
4. jan 2017

@limetka55 prosim vas, dokedy je termin? Dakujem

adrikada
4. jan 2017

Dakujem vsetkym 👌 A budem dufat, ze to pojde bez komplikacii 😊

evittam
4. jan 2017

@limetka55 Presne tak - práve o tom píšem a nie, že "ako s kto rozhodne".....Proste ak si ja splním riadne svoje povinnosti neviem prečo by si ich nemal splniť kompetentný človek - bodka. A ak to nespraví - tak ako som už písala - mal by problémy. 🙂

evittam
4. jan 2017

@evka64 Termín podania žiadosti o RZD je do 15.2. nasledujúceho kalendárneho roka- t.j. za r.2016 do 15.2.2017. Držím prsty. Nedaj sa odbiť.😉
Vyhotov si aj kópie všetkých dokladov čo dáš k žiadosti o RZD a aj kópiu tejto žiadosti a nech ti potvrdia prevzatie - podpisom aj dátumom. A originály iných potvrdení si nechaj-samozrejme.😉

evka64
4. jan 2017

@evittam dakujem pekne ;)