Internetový obchod mobiluj - zaplatila som a tovar stále nemám

henika32
10. máj 2019

Ahojte. Potrebujem radu. Objednala som mobil, zaplatila dopredu a uz su v konkurze. Mam vobec sancu ze sa mi vratia eurace? Ako postupovat dalej. Dakujem.

j.sarika1710
10. máj 2019

Ahoj, som v tej istej situácii.. a neviem čo robiť.. aby som prípadne tú šancu zvýšila.. Tiež som mala dostať peniaze za mobil.. najskôr prisľubili, teraz tento mail o konkurze.

milanm_
11. máj 2019

TO podať môžte, ale od pána Mirko Romanini, občan talianska, konatel firmy Sk. Consulting, z
Trenčianska Turná, 867, 913 21 nedostanete nič. Táto osoba je pravdepodobne biely kôň.
Nabudúce netreba byť hamižný a objednávať iba z overených obchodov, prípadne z Činy.

henika32
autor
11. máj 2019

@milanm_ predtym som uz od nich objednala mobil a vsetko bolo ok.aj recenzie mali dobre.tak potom neviem co su vlastne overene obchody.

milanm_
11. máj 2019

-konatel firmy cudzí štátny občan ktorý je "nevygooglitelny"
-až prehnane najnižšie ceny na trhu

aké ďalšie signály potrebujem aby som neposlal dopredu peniaze?
Aj pyramídové hry na začiatku fungujú..

Overené obchody napr. Alza, Hey, Mall... kde viacmenej nemám problém s reklamáciou, nevyžadujú platbu dopredu..
TO podaj, aspoň pre klud duše, ale peniaze od talianskeho bezdomovca nečakaj späť.

henika32
autor
24. máj 2019

No musim vam napisat. Ziadali sme spat eurace cez banku 17.5 a dnes su spat. Super a ponaucenie.dopredu neplatit.