Je vysávanie o 6:30 rušenie nočného kľudu?

8. mar 2024

Je podľa vás vysávanie v paneláku o 6:30 ráno rušenie “nočného kľudu”?

dzejny656
8. mar 2024

Oficiálne nie, ale nenapadlo by mi to robiť a veru by som sa nepotešila ak by to napadlo susedom, obzvlášť cez víkend.

andreakotesova
8. mar 2024

Možno dieťaťu odsavali hlieny, ktovie...

tonystark
8. mar 2024

Z ľudského hľadiska je, z vecnej roviny nie je keďže nočný kľud končí o 06:00.

lakebabe
8. mar 2024

@andreakotesova to je jedine prijateľné ospravedlnenie inak obťažovať rano v panelaku s vysávačom je ako prať o polnoci

wolf_
8. mar 2024

Nevysávam o takom pre mňa veľmi skorom čase, nepotešilo by ma keby susedia vtedy vysávajú, ale absolútne by som to neriešila. Nepovažujem to za rušenie nočného kľudu.

estellas
8. mar 2024

Je to dosť nepríjemné ak sused ráno vysáva.
Toto sa nedá nazvať nočný kľud lebo o 6:30 už nie je noc. Takže môžeš povedať, že ťa to ruší ale nedá sa hovoriť o nočnom kľude. Až tak skoro to pre mňa nie je. Mne v bývalej práci o 6:30 začínala pracovná doba. Takže ja ten čas nevnímam ako noc. Ale chápem ťa.

januska12323
8. mar 2024

Daj si vankúš na hlavu a spi ďalej.

ja_bb
8. mar 2024

My sme tuším mali v domovom poriadku aj ticho po 18tej,záleží ako to mate nastavene,ale áno o 6 to väčšinou konci a začína život. Osobne som neznášala,keď pred 8 klepali rezne,akoby ich ta polhodina zabila,keby vydržali. Skus hodiť rec s danymi susedmi,možno im to vôbec nedochádza,že to niekomu vadi.

minenkak
8. mar 2024

Púšťam vysávač o pol siedmej ,keď odchádzam z domu,o šiestej mixér, fén,niekedy aj sušičku a práčku

taynee
8. mar 2024

6.30 uz nie je nocny klud. Ak sa stala nejaka vazna vec, a treba to surne stiahnut vysavacom, chapem to. Ak by sa to stavalo opakovane a niekto by takto skoro rano vysaval, pozastavila by som sa nad tym.

bloger
8. mar 2024

Tak skoro by sa nemalo vysávať. O rušení nočného kľudu sa tu hovoriť nedá. Nakoľko 6:30 už nie je nočný čas. Je to ale rušivé.

mamickalisticka
8. mar 2024

O tej hodine väčšinou vysavam sopliky mojim deťom. Aj v noci okolo druhej. Bohužiaľ, nie je to príjemné ani mne. Robím to však v kuchyni, čo najďalej od izieb všetkých susedov. A trvá do Max minútku

iwesska
8. mar 2024

Nie,je to cas,kedy sa ludia chystaju do prace,takze ista davka hluku je normalna. Ja si po 6-tej fenujem vlasy - bohuzial,neskor sa neda,lebo by som nestihala a aj ked by som chcela skor,do tej 6-tej cakam. Vysavat izby by som nevysavala,ale zas keby sa mi nieco rozsypalo v kuchyni,tak neriesim,kolko je hodin.

yelena159
8. mar 2024

Vysávanie je ešte ok. Ale keď ti niekto začne kosiť trávu strunovou kosačkou rovno pod oknom, či sused, je po spánku. Je to tak hlasný a nepríjemný zvuk. Cez leto raz za týždeň. Je to hnus.

ajko2011
8. mar 2024

Nočný kľud začína 22:00 a končí 06:00. Takže nie, nie je to rušenie nočného kľudu.

nikaeli
8. mar 2024

Sused nad nami (dôchodca) vysáva každé ráno o 6,30. Aj sobotu, aj nedeľu. Šúcha po podlahe, búcha do radiátora. Veľmi príjemný pocit, fakt 🤦🏻‍♀️

klotildabazarik
8. mar 2024

Môžeš kľudne 5:59zapnut vysavac😂

klotildabazarik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veselo_neveselo
8. mar 2024

Cez tyzden este OK, ale cez vikend by to mohlo pockat hodku- dve 🙂

tanyag
8. mar 2024

U nás suseda každú nedeľu klepé rezne o 6:30 🤣🤣🤣 a počuť to tak akokeby mi klepala pri hlave...moje dieťa to nezobudí...je naučené na hluk, ale ja mám každú nedeľu budíček 🤣

ivangeline
8. mar 2024

Nie. 🙂

bavlnka92
8. mar 2024

vymením vysávanie o 6:30 za hodinový s*x niekde v paneláku nad nami 😂

letfenixa
8. mar 2024

My bývame pri kostole, ktorý začína biť o 6,00, syn vstáva bežne o 5, takže pre mňa je 6,30 už doobedie.

vikiki29
8. mar 2024

@tanyag by som sa jej opýtala, či obedujú o 8:00. Kks niektorí ľudia sú čistí ignoranti.

siska53
8. mar 2024

Cez prac.tyzden ani nie, ale cez vikend..

tanyag
8. mar 2024

@vikiki29 tak ona začne o 6:30...potom ide do kostola...a keď sa vráti, tak pokračuje ďalej...ja sa stále smejem, že ona tie rezne asi pečie pre celé mesto 🤣

katka700
8. mar 2024

Teoreticky nie, ale v koli dobrým susedským vzťahom radšej tak skoro nevysavaj 😊

svetlonos
8. mar 2024

@letfenixa
presne podobne som chcela pisat 🤣 Dobre ranko maminka, aj ty si uz taak dobre vyspinkana ako ja ?O 4:50 ani moc nie, no a najradsej by uz o tej piatej vysaval 😁 Takze ked sa zadari, mam o 6:30 uz uvareny aj obed a sme po prvychvranajkach, uz hrame pexeso.
Ale boli casy, ked som robit zacinala o12:00 a oed sombkolegyni kamoske povedala vtedy dobre rano, zasmiala sa. Ze zlatko, ha uz mam pol dna za sebou, vstavam o 4:00 😁
Autorka,
zalezi akychbmas susedov - ak su protivny povysavaj. Ak nie, radsej neskor. Ak vysavaju oni, nie he to rusenie nocneho kludu. Nam v meste o tej hodine kisia travubpod oknami, kebo este nie je taky hic.

adri266
8. mar 2024

Svokra zvykla v sobotu vysavat o 5.30. Lebo jej bolo potom horuco a len tak to zvladala /jej bolo horuco uz pri 17 stupnoch/. V jej bloku zili sami starsi ludia, tak to asi nikomu nevadilo. TEda okrem nas dvoch, s manzelom, ked sme tam chvilu byvali.

deti95060810
8. mar 2024

o 6:30 je vysávanie rušivé ..a čo potom vysávanie o 10 hod doobeda pre tých čo sú po nočnej?