Jednorázový pandemicky príspevok na dieťa

maminuska33
2. mar 2021

Ahojte maminky.Pocula som, že od marca by štát mal vyplácať rodičom pandemicky príspevok na dieťa. Malo by to byt jednorazovo na každé dieťa 300 eur a potom mesačne na každé dieťa po 100 eur. Neviete či je to pre rodičov pracujúcich, či aj pre tých ktorý sú napríklad na opatrovateľskom s dieťaťom.

jaruska_12
2. mar 2021

@maminuska33 pripnem sa tiež ma to zaujíma

veronikaszabova
2. mar 2021

Nic take este neschvalili

veronikaszabova
2. mar 2021

Je to len navrh, o ktorom vlada ani len nerokovala

https://www.cas.sk/clanok/1095561/v-niektorych-...

maminuska33
autor
2. mar 2021

Pardon.ako píšete, je to len návrh. Len som chcela vedieť, že keď to schvália, tak kto bude mať nárok.

klarissa25
2. mar 2021

joooj niekto niečo navrhol, a teraz už niektoré budu čakať že im v marci pipnu a učet....je to len navrh....nič viac

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
2. mar 2021

@klarissa25 pockaj, ked budu nabiehat rodinne pridavky a tie otazky na Kobyle - preco mi neprislo o 300€ viacej???

klarissa25
2. mar 2021

@veronikaszabova Ježíís..už sa teším :D :D :D

sara07
2. mar 2021

@maminuska33 zabudni že by matkam t.j. podla štátu otrokom v podstate niečo navyše dali však vidíš odlahčovacie služby, denne stacionare, rekreacie máš problém ist na gyngu vôbec na preventivku lebo ako fakt tam už tahat dieta je maler

sara07
2. mar 2021

@veronikaszabova fér by skutočne bolo tak ako píšu analytici na hlavu každého dietata dat ale to bude zase xy vynimiek aby chlpa moc nepustili ale mohli urobit tak krasné PR ako oni prachy poslali,

luci2298
8. mar 2021

Ahojte, žiadne nové infošky nemáte k tomu príspevku? Ďakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sara07
8. mar 2021

@luci2298 však ešte nevedia čo bude nebude kedže maju krizu a kolar natahuje čas že on stranicky svoj snem vtedy a vtedy aby ziskalo sa čas a potom to da do stratena
takže nejaké dieta , príspevok maju u pr..le

petka2004
12. mar 2021

Vie niekto nieco ohladom príspevku ?

vladka2503
12. mar 2021

A nieje to tak, že ten príspevok, keby schválili, pôjde len rodinám, kde obaja rodicia prišli o prácu?

noemikatka
12. mar 2021

Čítala som na fb že to neschválili 😆

klarissa25
12. mar 2021

@noemikatka ved to parlament ani neriesio 🤦‍♀️🤦‍♀️

sara07
12. mar 2021

@vladka2503
@petka2004 vôbec nič sa v tomto nerieši, bol to len návrh
iné veci čo doporučovali odbornici vlade sa kašlalo a toto konkretne tento návrh ani sa tam neškrtol lebo maju krizu a riešia iné veci nie rodičov a deti to nie je v mode
aj táto vlada kašle na deti, na to ako žiju, rozdiel kto chodi nechodi do škôlky/školy atd nie to či maju na net, farby do tlačiarne, pc alebo z čoho žit to maju proste u prdele

petka2004
16. mar 2021

Viete nieco ohladom príspevku ?

veronikaszabova
16. mar 2021

@petka2004 nic nebude. Ved to ani v parlamente nerozoberali. To bol len navrh, a nenavrhla to ani jedna parlamentna strana. Cize uplny blud.

darinkal
16. mar 2021

@sara07 presne tak je to teraz so SOS dotáciami. Matovic v telke povedal ako odklepli z 200€ na 300€ Dotáciu ktorá bola pre dohodarov. Keď sa to v marci odkleplo a bolo to celkom pekne , že sa na nich myslelo. A ono tie peniaze naozaj chodili. Patrím medzi doh. Nebol s tým problém poslal sa vytlačený papier a za mesiac cinkali na účet. Teraz ?? Poznám minimum ľudí čo to majú schválené. Vôbec to už neplatí na dohodarov !!ale na ľudí čo prišli o pracu a sú minimálne 3 mesiace na úrade práce !! To je podmienka. Takze nás ten zmrd trnavský zas osral. Hlavne že si masti vacky testovaním. CitAm neskutočne veľa príspevkov ľudí ktorí sú už napokraji a vláda nič neschvaľuje. Len samé podmienky a birokracia. Presne aby moc chlp nepustili. Neskutočne čo sa na Slovensku deje. Tá neprávosť ! To zbedačovanie ľudí ! Čo normálne pracovali podnikali. A odrazu sú na dlažbe a stat sa tvári že to nevidí. Umelo necháva predlžovanie núdzového stavu !! Ruinuje ľudí ! A pomoc žiadna. Nikdy má politika moc nezaujímala. Áno za smer sa možno kradlo. Ale čo robí táto vláda ľuďom ! Sa nechytá žiadna vláda čo tu doposiaľ bola. Toto je vyslovene do oci sa rehotanie bezmocným ľuďom. A umelo pretrvávajúci núdzový stav aby nenastalo obrovské masové demonštrácie proti tejto vláde ! Lebo to by nastalo. Táto vláda pre ľudí nerobí nič. Iba peklo zo života ľuďom.

1cita
21. apr 2021

Už vie niekto ci je to chvalene!?ten príspevok na dieťa?? Dik za unfo

veronikaszabova
21. apr 2021

@1cita nie, nie je

sara07
21. apr 2021

@1cita nie lebo matovič robí svoj vlastny navrh ohladne tohto, hlada adresnu skupinu aby mohol čo najmenej sa vyplacat

skarletkakatka25
26. apr 2021

Čítala som, že v návrhu je vyplatenie na každé dieťa... Ale či to prejde pri tejto vláde, je otázne. Ja osobne veľmi s tým nepočítam, ale určite by ma to potešilo

skarletkakatka25
27. apr 2021

@sara07 ved presne jemu ide o to aby sa on nabalil, mamičky s deťmi ho vôbec nezaujímajú

1cita
28. apr 2021

takže návrh neprešiel??zmietli to zo stola naše deti zase nič nedostanú len almužnu ......

maminuska33
autor
28. apr 2021

@1cita kde to písali ze neprešiel?

veronikaszabova
28. apr 2021

@maminuska33 ved o tom ani nerokovali... Boli to len reci, nic neschvalia