Koľko trvá vyhotovenie pasu pre dieťa?

maja11nr
22. jún 2012

Ahojte, potrebujem vedieť, či ma na pasovom zabijú, keď prídem s malým dať spraviť pas aj v iný deň ako v piatok? A ešte koľko to tak zvyčajne trvá, kým je hotový....ďakujem

krpcek
22. jún 2012

nezabiju - ja som bola s detmi v pondelok doobeda. zo zakona maju 30 dni na vyhotovenie - a vraj maju teraz dost roboty, takze ja ten mesiac pocitam. ale za nejakych 30 eur sa da urobit zrychleny a ten mas do dvoch dni.

vivusika
22. jún 2012

ja som tiež bola iný deň - myslím, že v stredu. Trvalo to týžeň - včera prišla sms, že už je hotový 🙂

angua27
22. jún 2012

ten piatok nie je o tom, že len vtedy sa dajú vybaviť detské pasy. ale v ten deň neberú dospelých, vybavujú iba detské pasy. v ostatné dni vybavujú všetkých, aj deti. 😉

tetapetra
22. jún 2012

nezabiju 😀 . Za tyzden bol hotovy, bez toho aby som 😀 ziadala zrychlenie. Az tolko pasov sa nerobi, ze by to trvalo mesiac 😀

marya
22. jún 2012

My sme boli v stredu a takisto to trvalo cca tyzden 🙂

zuzidr
22. jún 2012

😀 my sme boli min. týžden v stredu s oboma a včera som bola pre pasy. U nás v PN majú dokonca rozšírené hodiny, že robia aj v utor. a v štvr. doobeda 😀

rora
22. jún 2012

my sme boli v stredu a cakali sme cca ten mesiac nan

brumka
22. jún 2012

kolegina cakala 2t na pas, no mi sme si ho dali robit pred 1,5 roka ked dcera mala pol roka ale zrychleny v stredu nas odfotili a v piatok sme si pon prisli, potrebovali sme ist uz v sobotu dociech

palomka
22. jún 2012

aj nam povedali, ze mame cakat, ze do 2 tyzdnov uz bude hotovy pas 🙂 a vsetky oddelenia na pasovom maju predlzene hodiny zvlast pre deti, len s atreba informovat

sladkasue
22. jún 2012

babulky: a treba kupit 8€ kolok alebo zaplatiti na mieste peniazmi???

janicka11
22. jún 2012

treba kupiť 8€ kolok,my ideme dnes znova lebo v stredu tam bolo neskutočne vela ludi..koniec... ☹ dufam že dnes bude lepšie 🙂

lenka311
22. jún 2012

hocikedy - pozri na nete hodiny na polícii vo vašom regióne. U nás sú tam stále.
Trvalo to dva týždne, poslali SMS na mobil že už je hotový a len som si ho vyzdvihla. Pri vyzdvihnutí už nepotebuješ nič ani dieťa len seba a Tvoj OP!
Nezabudni si originál rodného listu dieťaťa, dieťa, odfotia ho tam a svoj občiansky a samozrejme kolok 8EUR! Peniazmi sa platiť nedá!
Keby si ho potrebovala skôr, tak sa platí príplatok, len to už neviem koľko, tuším písali 4násobok ceny a máš ho na druhý deň... ale snáď nejdete už v piatok ako ja s malou .... 😉 😉 😉 😉 😉

bzuco
22. jún 2012

no ja som vybavovala obom deťom, ale kolok som nekupovala, platila som na mieste....za 2t boli hotové

petah82
22. jún 2012

u nas sa da platit na mieste a trval 10 dni. treba kuknut web policie v danom meste. v piatok su predlzene hodiny, ale deti mozu prist hociktory den...

ja.nu.la
22. jún 2012

ja som tiez mala do 2 týždnov pas hotovy. platila som 8€ na mieste.

terina25
22. jún 2012

prečo piatok?nechápem..pokiaľ viem,tak robia deťom pasy aj cez týždeň.to teraz prvý krát počujem,že robia detské pasy len piatok.my sme dávali robiť obom deťom +manželovi min.týždeň a zatiaľ ich nemáme.povedali nám,že vraj to trvá 2 týždne.

zuzkap2
22. jún 2012

ja som bola pas davat robit malej min. tyzden v stredu a vcera uz mi prisla sms,ze je hotovy

lilke
23. jún 2012

My sme boli teraz vyzdvihnut po dvoch tyzdnoch. Ale do 30dni to musia vyrobit.

denisa87
23. jún 2012

Aj nam to trvalo 2 tyzdne,1-ho sme sli vybavovat a 15 -teho sme sli pren 🙂

cubana
23. jún 2012

takisto boli sme v stredu minuly tyzden a vcera uz bol hotovy 🙂

natty07
12. júl 2012

Chcem sa opytat, zajtra ide manzel pre pasy pre nase deti, co potrebuje? staci jeho OP?

maslenka47
12. júl 2012

na ziadost OP a rodne listy deti, na prevzatie OP a papiere, co ste dostali od policajtov

mircalla
12. júl 2012

@maja11nr Vobec nemusis ist v piatok, presne ako pise @angua27. My sme ani vnutri necakali, dokopy 10 minut, a pas bol hotovy za neuveritelne 4 dni (standard poplatok bez priplatku), hoci tvrdili ze take 3 tyzdne. Uplne bez problemov, ak neratam, ze sme tam boli 2 krat, lebo prvy raz sa maly nechcel fotit