Ktorý víkend bude celoplošné testovanie?

13. jan 2021

To naozaj bude opat celoplosne testovanie????? Tento vikend ci az na dalsi ?

sara07
13. jan 2021

zatial naštastie nie su pre celé sk testy tak len kritické okresy , žial myslia si že to zaberie

katulastraka
13. jan 2021

az ten dalsi vraj..neda si ten matelko povedat :D

lianka123
13. jan 2021

Rozumiem ze to vsetkym lezie na nervy. Ja som na AG testoch bolo viackrat, podla mna to ma zmysel.. vsak vsetky co sme rodili sme mali milion omnoho neprijemnejsich vysetreni ako ta palicka. Ja som za celoplosne, uplne v poho

ajka0207
13. jan 2021

@lianka123 viem že to nie je k téme, ale tá palička bolo moje najhoršie vyšetrenie vôbec, ani injekcie do kolena neboleli tak, nosná dierka ma riadne bolela ďalšie dva dni. Som šťastná že zatiaľ som bola nútená ísť len raz.

terezia323
13. jan 2021

@lianka123 nejde o to dať si spraviť test. Mne nerobí problém palička v nose, ale napríklad stať v zime 3 hodiny (ako to bolo počas prvého a druhého testovania) a čakať na test a následne na výsledok čakať natlačení asi 20 ľudia v jednej miestnosti. A po druhé aké závery sú z celoplošného testovania? Že ľudia prestali byť opatrní lebo si mysleli, že ak sú negatívni tak sú zdraví?

autor
13. jan 2021

@terezia323 toto!!! Presne zdielam tvoj nazor

katulastraka
13. jan 2021

@terezia323 amen ! vystihla si to

aurorastone
13. jan 2021

@terezia323 lepšie by som to nenapísala

lubiss
13. jan 2021

vyborne to ten kok..t vymyslel ja som bola na kazdom testovani ale teraz ked tu je nejaka anglicka mutacia x krat nakazlivejsia si mam davat dole ruskoa chodit tam kde ho predomnou bude mat dole xy ludi ?? a este stat na mraze a cakat jak blbci....uz toho zacinam mat plnu rit

pribinak
13. jan 2021

Kľud, už aj minister Naď povedal, že nemáme dostatok testov. Takze testovať sa bude asi len Nitra + okolie a niečo na východe

gelifil
13. jan 2021

@lubiss mozes to aj ignorovat..ako ja....nebola som ani an jednom....a mali by ta urobit vsetci

lianka123
13. jan 2021

@ajka0207 mrzi ma taka skusenost. No mne pichali spinal 9 krat, dieta ma 19mesiacov a dodnes ked sa sprchujem viem prrsne kde. Ta palicka bola vzdy u mna ok

dzina007
13. jan 2021

No dufam ze v ziadnom. Ak sa pozrieme nanmatovicov slavny graf. Do mesiaca od teatovania sme boli spatbna tej istej urovni.

Osobne si myslim ze tieto Antigen testovania sposobili tuto situaciu. Vela ludi behalo s papierom zw su negat aj ked to tak nebolo.
Uz len na vlastne oci som videla ako jeden chalan bol pozitivne testovany v piatok. V pondelok sli jeho vswtci kolegovia na antigen test a v utorok do prace s papierom ze au negat co vobec nemusela byt pravda lebk nebolo dodrzane nic ani inkubacka ani karantena nic. Ale papier nepusti. Mam ze som negat mozem chodit vsade. Ci je to pravda to uz je ine.. a takychto negat behalo po Slovensku vea. Narozdiel od toho ze pred tym kazdy kontakt musel byt doma 10 dni od kontaktu aby sa predislo riziku.

lianka123
13. jan 2021

@terezia323 mas pravdu v tom, ze ked som bola na celoplosnom vsetci boli negativni. Teraz ked ides ba ag tak tych 30% je tam s tebou pozitivnych

lianka123
13. jan 2021

@dzina007 skor si myslim, ze to nie je tesrovanim ale tym, ze to trva dlho su ludia unaveni z nariadeni

mogaa
13. jan 2021

no u nás vonku viac ako polovica ľudí nenosí rúška...dnes vrchol, pani v š=ore pre lekárňou - bez rúška.....keď išla do lekárne vyhrnula si na ústa a nos len bundu a potom choď po nej dovnútra.....

narayan
13. jan 2021

Ja som tiez za aby sa testovalo v kritickych okresoch, sice nas to od kovidu nezachrani, ale aspon nieco sa odlahci nemocniciam... mne a ani nikomu z rodiny ist sa otestovat problem nerobi... mozno by mohli ale nejak vymysliet nejaku schemu, podla ktorej by konkretny clovek mal ist na cca aku hodinu, ci abecedne, alebo podla ulic alebo neviem ako... aj ked je teda jasne, ze vela ludi bude v praci... no ked sa chce, vsetko sa da...

lenka2710
13. jan 2021

Dnes mi vravela kamoška, že nebude celoplošné, že len kritické okresy, ale pri našej vláde, ktorá mení názory a nariadenia z večera do rána ani srnka netuší co, kde, kedy, ako atď 🤷‍♀️

arcanne2
13. jan 2021

@narayan u nas to tak bolo, mali sme presne vypisane podla abecedy a ulice kedy a kam mame prist. Necakalo sa dlho.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danusiatko
13. jan 2021
autor
13. jan 2021

Ale viete co si vsimam ja? Ze hlavne stari ludia maju zvycajne ruska pod nosom...aj dnes som to zahliadla

autor
13. jan 2021

@danusiatko odbornik je proti, ale Matelko sa poklada za vacsieho odobrnika a ide si svoje 😂😂

danusiatko
13. jan 2021

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

pribinak
13. jan 2021

Žiaľ jeho ego mu nedovolí počúvať odborníkov, doplacame na to všetci.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulastraka
13. jan 2021

stari ludia su kapitola sama o sebe. Ruska pod nosom, v obchode sa ti nalepia doslova na chrbat, popripade ak dodrziavas 2m odstup, tak sa naseru medzi teba a toho pred tebou, lebo oni su starsi :D proste ja by som ich just niektorych nechala nakazit...vsetci aby sme na nich brali ohlad, ale oni maju v pazi

autor
13. jan 2021

Ja nejako zasadne nie som proti Matelkovi, situacia je aka je a hocikto co by bol pri moci by to nemusel zvladat, ale toto co s nami robi on nie je normalne..naozaj nie..podla mna jemu uz davnejsie z toho vsetkeho preplo..neustale si ide svoje a nerespektuje nazor nikoho

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz