icon

Musíte tlačivo zdravotný preukaz kúpiť alebo ho dá lekár?

Dnes o 14:17

Baby čo ste do práce potrebovali Zdravotný preukaz museli ste si ho kúpiť či vám ho dala Dr?

anonym_e2b5d0
Dnes o 14:21

@anonym_autor dal mi ho lekar, neviem o tom ze sa to da kupit. Lekar ta posle na rtg pluc a urobi vyter z konecnika, ked budes mat vysledky vypise ti zdravotny preukaz.

anonym_81e543
Dnes o 14:24
@anonym_e2b5d0

@anonym_autor dal mi ho lekar, neviem o tom ze sa to da kupit. Lekar ta posle na rtg pluc a urobi vyter z konecnika, ked budes mat vysledky vypise ti zdravotny preukaz.

@anonym_e2b5d0 Poplatok sa neplatí?

avatar
yellowunicorn
Dnes o 14:26
@anonym_e2b5d0

@anonym_autor dal mi ho lekar, neviem o tom ze sa to da kupit. Lekar ta posle na rtg pluc a urobi vyter z konecnika, ked budes mat vysledky vypise ti zdravotny preukaz.

@anonym_e2b5d0 bežne kúpiš v papiernictve 😀 https://www.sevt.sk/zdravotny-preukaz-pracovnik...

a mne ho tiež dala Dr.
Ale to či ho tebe tvoja Dr. dá a má v ambulancii ti nikto nepovie, keďže nepíšeš meno

autor
Dnes o 14:31
@yellowunicorn

@anonym_e2b5d0 bežne kúpiš v papiernictve 😀 https://www.sevt.sk/zdravotny-preukaz-pracovnik...

a mne ho tiež dala Dr.
Ale to či ho tebe tvoja Dr. dá a má v ambulancii ti nikto nepovie, keďže nepíšeš meno

@yellowunicorn jedná sa o Ružomberok a p.doktorka Piovarčiová

anonym_e2b5d0
Dnes o 15:11
@yellowunicorn

@anonym_e2b5d0 bežne kúpiš v papiernictve 😀 https://www.sevt.sk/zdravotny-preukaz-pracovnik...

a mne ho tiež dala Dr.
Ale to či ho tebe tvoja Dr. dá a má v ambulancii ti nikto nepovie, keďže nepíšeš meno

@yellowunicorn no budem zas o nieco mudrejsia, u nas to ma lekar v ambulancii asi uz nakupene dopredu 🙂

anonym_e2b5d0
Dnes o 15:13
@anonym_81e543

@anonym_e2b5d0 Poplatok sa neplatí?

@anonym_81e543 fuha to si uz nepamatam, ved treba sa spytat u svojej lekarky, ak aj nejaky je tak by to nemala byt nijaka horibilna suma.. ale mne sa zda ze sa nic za to neplati, no mozno sa mylim.

anonym_81e543
Dnes o 15:20
@anonym_e2b5d0

@anonym_81e543 fuha to si uz nepamatam, ved treba sa spytat u svojej lekarky, ak aj nejaky je tak by to nemala byt nijaka horibilna suma.. ale mne sa zda ze sa nic za to neplati, no mozno sa mylim.

@anonym_e2b5d0 Pýtam sa,lebo syn potreboval zdr.preukaz na brigádu,aby mohol pracovať v stánku s rýchlym občerstvením a platil 20€.

avatar
rozculena
Dnes o 15:25

dáva to lekár za poplatok

anonym_3c9247
Dnes o 15:25

mozes bud kupit alebo v ambulancii, v ambulancii u mojho vystavenie stoji 20eur, ked ma len vypisat je to o polovicu lacnejsie.