Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lealikk
1. aug 2019

@edithp podaj staznost na inspektorat prace, ale zzalez aj za akych podmienok vas prepustili , nie je to len o tom, ale peniaze by vam mali vyplatit

edithp
autor
1. aug 2019

@lealikk rušili sa obchody, zatvárali ich po celom Slovensku.

edithp
autor
1. aug 2019

@edithp preto nás prepúšťali

spinone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ikonica
1. aug 2019

Hmmm to ste mali aj odstupne dostat...

edithp
autor
1. aug 2019

@ikonica áno, mali.. Nič sme nedostali.

jeennyv
1. aug 2019

@edithp nas znamy si najal vlastneho pravnika a ked mu do konca mesiaca neuhradilu mzdu nakracal s nim do firmy a vyplatili..ja by som riesila vlastnu pravnu pomoc skus pravnicku skupinu tu na mk, viem ze tu taka je alebo su fora s pravnym poradenstvom , ci navstivit centrum pravnej pomoci, zvyknu byt aj na urade prave pravni pracovnici..informuj sa kde sa da a jasne insperktorat prace, ale kym to osobne nevezmes do ruk a nepojdes si za tym , tazko s tymi zamestnavatelmi si uplatnit svoje..drzim palce

ivinkapink
3. aug 2019

ja mam takuto skusenost, mojmu otcovi nevyplatili pri odchode do riadneho dochodku odchodne (nieco ako posledna mzda) majitel nereagoval, vykrucal sa, inspektorat prace nepomohol (stacilo ze majitel firmi cestne prehlasil ze sme take nic neziadali) az som na internete nasla, ze treba zaslat majitelovi predzalobnu vyzvu na uhradenie nevyplatenej mzdy, kolko, do kedy a na aky ucet, a ze ak tak neucini podate navrh na sud a bude musiet zaplatit okrem toho aj naklady sudu atd...a cuduj sa svete zabralo to, neposlal sice tolko kolko mal, ale aspon nieco..viac sa nam s nim nechcelo dotahovat...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli