Pandemická PN z dohody

18. nov 2021

Ahojte, este som nikdy necerpala PN z dohody tak neviem ako to chodi. Bola som v oktobri 5 dni na pandemickej PN a este mi neprislo ani euro. Podala som cez socpoist ziadost, nahlasila som sa doktorovi pri zacati aj mi ju potom ukoncil v novembri. Kopiu online ziadosti som poslala zamestnavatelovi. Mala som este daco spravit ja? Ci mi to pride az v decembri?

andrejka1974
18. nov 2021

Pisala si ze ukoncil v no embri tak potom by ti mala dojst v decembri a cestne prehlasenie si poslala koncom oktobta

autor
18. nov 2021

@andrejka1974 manzel je szco, mal rovnako PN a za oktober mu uz prisla.. ziadne cestne prehlasenie neposielal... nevidim nikde ake cestne prehlasenie by som mala k tomu poslat

andrejka1974
18. nov 2021

Nemal nahodou obycajnu pn ak mal obycajnu tak vtedy sa nemusi posielat len pri pandemickej musis

autor
19. nov 2021

@andrejka1974 nie,obaja sme mali pandemicku. Vies mi poslat ze o akom vyhlaseni pises? Na webe socpoist nic take nevidim.

andrejka1974
19. nov 2021

Napis si pandemicka ocr alebo pn a tam mas to cestne vyhlasenie

autor
19. nov 2021

@andrejka1974 je tam len prehlasenie o pandemickej ocr, nie pn.. podla vsetkeho sa ziadne prehlasenie k pandemickej pn nepodava, ked tam nie je.. alebo ho ja nevidim?

andrejka1974
19. nov 2021

Mas pravdu len ocr zle som videla prepac

mogaa
19. nov 2021

pri pandemickej posielať tlačivo aj ty aj lekár, lekár elektornickú Karanténnu pn a ty toto
https://eformulare.socpoist.sk/sluzby/ziadost-o...

autor
19. nov 2021

@mogaa ano,ved pisem,ze som to poslala.. len tuto hore sme sa dohadovali ze este prehlasenie nejake a nakoniec teda ziadne.. budem tammusiet volat ze co s tym je

jannika
22. nov 2021

Prosím vás prvý krát pandemicka PN trochu v tom tapam.. papiere PN poslal lekar do soc. P. mam nejakú povinnosť aj ja?.ešte nemám ukončenú PN . Nejaká žiadosť formulár...nerada by som niečo prepást. Ďakujem

maja367
22. nov 2021

Akurát čitam. Ak som na dohodu mám nárok na pandemicku PN. Prípadne ocr ? Ďakujem za odpoveď

autor
23. nov 2021

@maja367 samozrejme, kazdy kto plati odvody, ma narok..

autor
23. nov 2021

@jannika podaj si online ziadost cez socpoist