Pas pre deti

adelsa
3. máj 2015

dobry den, chceme ist s detmi o mesiac do ciech. a mam otazku ci je potrebne pri oboch detoch 1,5 roka a 3 roky aby boli pritomne pri vybaveni pasu. a ci sa plati aj za jedno aj druhe 8 eur. dakujem

dejna86
3. máj 2015

myslim ze budu musiet byt pritomne, ja som mojej osemmesacnej robila, a fotili ju , bez fotky ti ho nevyhotovia, a asi za kazdeho jedneho sa bude platit, pas treba mat pri odchode do zahranicia, a kazde dva roky si ho treba obnovit detom do sest rokov

moni244
3. máj 2015

@adelsa jasné, že musia byť prítomné, ako ich chceš odfotiť na pas? 😉 a platí sa za každé dieťa

povuma
3. máj 2015

Musia byt obe deti, ved ich budu fotit...kazdy pas 8€

adelsa
autor
3. máj 2015

@moni244 dakujem za info, lebo som nevedela ci sa aj take male deti fotia. manzel vravel ze staci iba rodny list.

povuma
3. máj 2015

@adelsa kazde dieta musi mat svoj pas, aj ked chces ist s dvojdnovym dietatom niekde mimo SR.....my sme robili pas stvormesacnemu synovi, ma fotku v pase 😉

adelsa
autor
3. máj 2015

dakujem za informacie, lebo my by sme isli vybavovat bez deti 🙂

moni244
3. máj 2015

@adelsa teraz sa uz musi fotit, neberu sa fotky ako kedysi

sue
3. máj 2015

Fotí sa aj novorodeniatko ak má mať vlastný pas 🙂 ...a to je potom dosť veľká sranda - je nutné, aby malo otvorené očká a nerozmazané na foto 😅

adelsa
autor
3. máj 2015

@povuma a to je v cene tych 8 eur aj fotka?

povuma
3. máj 2015

@adelsa ano, to fotia priamo na pasovom, oni si to uz spracuju tu fotku v Pc...

slnieckozjuhu
21. máj 2015

A musia byt pritomny na policii obaja rodicia dietata? Ci staci babo a mama?

dejna86
21. máj 2015

staci mama 😉

lubique
21. máj 2015

Dieta od narodenia do 6rokov ma pas na dva roky, poplatok 8euro, pri vybavovani musi byt pritomne, budu ho fotit🙂 pri vybavovani prveho pasu je potrebne doniest original rodny list, pri dalsom staci stary pas, staci pritomnost jedneho rodica s platnym obcianskym preukazom 🙂