Priepustka pre partnera u pediatra

effy777
19. máj 2022

Ahojte
Ak priateľ ( otec nášho dieťaťa ) ide so mnou na kontrolu k pediatrovi tak mu môže pediater dať priepustku do práce ? Či to od neho zamestnávateľ nemusí pýtať?
Ďakujem za radu

diamond007
19. máj 2022

@effy777 jasné nech pýta od pediatra

bajka16
19. máj 2022

On mal z práce doniesť priepustku a pediater vypíše.

mila23
19. máj 2022

ale pozor - priepustku da iba jednemu z rodicov.....ak si Ty na rodicovskej/materskej - da partnerovi,ale ak obidvaja robite - tak nemoze dat obidvom na jedno dieta...

dom_evi
19. máj 2022

@bajka16 to nutne nemusi, u nas beru aj tie od doktorov, co davaju.

effy777
autor
19. máj 2022

@mila23 áno ja som na MD🙂 ďakujem musím zistiť či jemu dajú v práci alebo skôr pediater

diamond007
19. máj 2022

@effy777 každý pediater má priepustku... Jediné sa môže stat že v práci majú svoje priepustky (väčšinou veľké korporaty) ale predpokladám že o Tom by muž vedel.

minesasubu
19. máj 2022

so mnou ked bol muž tak si doniesol z práce priepustku , ktorú mu doktor potvrdil kedže pracuje vo veľkej firme

gelory
19. máj 2022

Z práce si vezme čistú priepustku a pediater mu ju proste potvrdí. Už sa mi stalo, že nie každý lekár má k dispozícii čisté priepustky

evica17
19. máj 2022

@effy777 no neviem, ale nechapem naco chodia dvaja dospeli s jednym dietatom k dokotrovi ?

nika11103
19. máj 2022

@evica17 to ani ja

luccija
19. máj 2022

@evica17 možno nesoferuje netreba sa nad všetkým čudovať.Ak nemá pripeustku lekár mu dá len na papier peciatku
@effy777

evica17
19. máj 2022

@luccija ani ja nesoferujem. A chodim s dvoma detmi autobusom, 19 m a 3m uplne v pohode.
A ano je to divne. Proste aj teraz bol kkovid a obmedzene pocty ludi a prides do cakarne kde je milion ludi a zistis ze prisli s jednym.dietatom dvaja, tak preto je tam napchate a este sa aj dr tlacia do ambulancie obaja. A aj mimo kovid to je divne. Nepoviem viac malych deti, ale jedno ?

effy777
autor
20. máj 2022

@evica17 ahoj lebo partner chce🤗 nenutim ho ide sám od seba a áno nie som ten typ kde s ním idem silou mocou no mám šťastie že chce byť súčasťou lebo vie že bábätko nebude navždy.

effy777
autor
20. máj 2022

@luccija šoférujem a chodím a malým aj sama ale už som sa vyjadrila. Na poradne som chodila sama ani raz som partnera nenútila aby som ho ťažila mimo práce ale tu chce byť on sám. Snáď aj iným sa pošťastí 🙌

effy777
autor
20. máj 2022

@diamond007 on robí vo firme kde majú pod 50 ľudí čiže asi skôr nie. Ale ďakujem za radu 🥰

petulda333
20. máj 2022

@evica17 tiez chodim busom,kym sme boli v meste,tak peso. No ked boli deti chore,resp ze im bolo fakt zle,tak ma viezol manzel. Th sa niektore divite vsetkemu

luccija
20. máj 2022

@effy777 tak môj chodil tiež, lebo chcel a autobusom by som to mala ďaleko.A prečo sme mali strácať čas...ale on väčšinou sedel v aute nepchal sa do vnútra ako bolo povedane,🤪

akvi
20. máj 2022

@evica17 no napriklad moze mat matka sama zdravotny problem a netrufa si. Ak je dieta narocne a ma niekde cakat pol dna, tak proste idu obaja. Moje decko bolo male uz davno, ale veru, pamatam si, ked ma seklo v krizoch, tak proste nebola ina moznost a museli sme ist obaja, nakolko som decko kojla a cakali sme v cakarni pol dna. Ani nahodou by som ho nedokazala napriklad drzat na rukach co len 5 minut a uz ani nehovorim, vybrat z auta, dat do auta..Proste existuje milion dovodov, ktore tebe ani nenapadnu. Tak sa necuduj a bud rada, ze ty problem nemas a mozes vsetko zvladnut sama.

akvi
20. máj 2022

@effy777 jasne, ze v pohode da doktor priepustku, nas aj dve orazitkoval, bez pytania, bez komentarov..

zooeynka
20. máj 2022

A preco by zena nemohla ist spolu s muzom na kotrolu s ich dietatom? To co poniektore riesite? Co vas je do toho? Nech idu aj ako hujerovi....priepustku treba mat pre istotu svoju z prace, nie kazdy lekar ma.

effy777
autor
20. máj 2022

@luccija dala som ti aj lajk keď ťa to poteší 🤗 no nechal sa nám dovolii. Samozrejme slušne sme sa predtým pediatra spýtali ale samozrejme kto chce ďalší dôvod si nájde 🙌

effy777
autor
20. máj 2022

@zooeynka sekta unudenych matiek. Pýtam sa na jedno a riešia úplne druhé 😃