Prišla vám kontrola počas PN aj poobede?

mara2010
5. máj 2022

Ahojte prišla vám kontrola aj poobede ? Myslíte keď som na pn a mám dieťa a idem s nim k dr že by im stačilo také potvrdenie alebo si mám nájsť niekoho kto pôjde s dieťaťom k dr.

e1i
5. máj 2022

@mara2010 ano prišla aj poobede. Ak ti ma kto s dieťaťom k dr ist tak ti neobstoji ze si musela iba ty

melanta
5. máj 2022

@mara2010 kamoške prišla aj v sobotu. A ako je písané vyššie, s dieťaťom môžeš ísť ak žiješ sama, že ti nemá kto s ním ísť.

terina25
5. máj 2022

@mara2010 ja si pytam papier od lekara,ak idem pocas pn ci so mnou, ci s detmi

bublinka1426
5. máj 2022

.

e1i
5. máj 2022

@terina25 keď som isla so sebou vzdy som tiez dala orazit priepustku ale ak ma dieta otca ci ineho pribuzneho co moze ist s nim tak to asi neobstoji

melanta
5. máj 2022

@terina25 to žiaľ SP nemusí uznať, ak žiješ s otcom detí alebo inou dospelou osobou.

terina25
5. máj 2022

@melanta som rozvedena

terina25
5. máj 2022

@melanta
@e1i pisete ,ze asi to neobstoji. No realnu skusenost nemate. A co sa tyka inej dospelej osoby. Pokial viem,za dieta je zodpovedny rodic,nie ina dospela osoba.

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e1i
5. máj 2022

@terina25 ak bývaš s niekym inym v spolocnej domacnosti (muz, partner, rodicia) tak neobstoji

terina25
5. máj 2022

@e1i hlupost. Za deti som zodpovedna ja, zverene sudom su mne, k lekarovi s nimi chodim ja. Pracujes v soc.poistovni,ze toto pises? Alebo si to len myslis

makova333
5. máj 2022

Samozrejme, ze mozes s dietatom k lekarovi. Ty si zakonny zastupca dietata a nik iny s nim nemoze ist k lekarovi, resp. moze, ale leakr ho nemusi vysetrit, nakolko treba podpisat suhlas s vysetreni (poucenie zakonneho zastupcu o liecbe/vystereni a suhlas s takym vysetrenim). Ano, mozes aj ked ma manzela.

rachel36a
5. máj 2022

@mara2010 kontrola mi raz prisla aj o 8 vecer.. a prisla mi aj ked som nebola doma, ale so synom u doktora... Ziaden problem, dolozila som potvrdenie ze som v tom case bude s dietatom u pediatra.,.som vydata a nik neriesil zeby mal ist otec