Reklamácia mobilu - vrátenie peňazí

miskalaci
25. sep 2021

Dobrý deň, dala som reklamovať mobil koly pokazenemu prístupu na jack slúchadiel neprehraval zvuk cez slúchadlá , prišla mi odpoveď že reklamácia bola vybavená dobropisom a že mám priniesť komplet obsah balenia mobilu , krabicu už majú , nabíjačku mám ale slúchadlá od toho mobilu už nie tie sa mi rýchlo pokazili a vyhodila som ich , viete mi povedať či stým bude nejaký problém? Ak nemám už sluchatka čo boli originál k mobilu? Týka sa to predajne ALZA . ďakujem snáď mi niekto poradi

kitycat
25. sep 2021

Nepochipim, tak sluchatka boli pokazene alebo ten vsrup na sluchatka? A vyhodis to pocas reklamacie. Ja by som ti reklemaciu neuznala uz len z principu, ze nevies vratit komplet balenie... A kompetentnu odpoved ti daju v Alze, toto je moj osobny nazor

janulik2008
25. sep 2021

Ak je problém v mobile tak sluchátka by nemali pýtať

lvula
25. sep 2021

@miskalaci vybavená dobropisom znamená čo? Že uznali reklamáciu v plnom rozsahu a vyplatia ti komplet sumu? A to, ci tvoj argument uznajú, vedia len oni... Tiež som tam reklamovala telefón a dala som im komplet balenie...

asfodelka
25. sep 2021

@miskalaci ja na Tvojom mieste zhanam na bazari sluchatka, inak Ti nevratia plnu sumu.
@lvula dobropis znamena ze si v tej predajni vyberie iny tovar v tej hodnote.

miskalaci
autor
26. sep 2021

@asfodelka no to napadlo aj mňa ale absolútne netuším aké to boli sluchatka ani farbu neviem už . hľadala som na nete ten mobil že aké sluchatka sú v balení ale predaj toho mobilu už skončil a nedopatrala som sa ktomu.

asfodelka
26. sep 2021

@miskalaci napis znacku mobilu, pozriem.

miskalaci
autor
26. sep 2021

@asfodelka samsung a40

dada125
26. sep 2021

Ja by som skusila, ze by som im tam tie sluchadla nechala z tej druhej krabičky, ak by to inak neslo. A niekde si zozenies ine...

asfodelka
26. sep 2021

@miskalaci na bazosi ich je do bludu napr.kuk foto

asfodelka
26. sep 2021

@miskalaci kontakt

asfodelka
26. sep 2021

A takto vyzeraju @miskalaci