Rekreačný poukaz

patrikko
3. okt 2021

Dobrý deň mám otázku ohľadom rekreačného poukazu. Manželka podpísala zmluvu na dobu neurčitú vo FN NITRA august 2017 vtedy aj začala pracovať. V septemberi 2018 nastúpila na PN kôli rizikovému tehotenstvu a v apríl 2019 nastúpila na materskú do teraz. Moja otázka či má nárok na rekreačný poukaz.

veronice
3. okt 2021

@patrikko ak ma stale aktivnu pracovnu zmluvu tak ano, narok ma. Ja som na rodicovskom a tiez som to teraz v lete vyuzila

patrikko
autor
3. okt 2021

@veronice samozrejme pracovný pomer stále trvá . Len niekde píšu že v deň nástupu musí byť zamestnaná 24 mesiacov a niekde píšu že musí 24mesiacov odrobiť.

majusqa77
3. okt 2021

suhlas, ak PP trva, ma narok

veronice
3. okt 2021

@patrikko precitaj si tu https://www.podnikajte.sk/pracovne-pravo-bozp/r...
Podla zakona plati ze pracovny pomer musi trvat 24 mesiacov cize 24 mesiacov musi mat nepretrzite pracovnu zmluvu co tvoja zena ma, takze ma narok. Lebo aj ked je pn, ocr, na materskej alebo rodicovskej "dovolenke" tak jej pracovny pomer stale trva.

patrikko
autor
3. okt 2021

@veronice ok ďakujem za odpovede potešili ste ma . Škoda že sme minulý rok nevyužili.

veronice
3. okt 2021

@patrikko rado sa stalo 🙂 vyuzivajte do sytosti 😁👍 muz v praci narok nema lebo majubdo 50 zamestnancov a ja som vyuzila tiez az teraz... Skor sa nedalo... Nevadi, hlavne ze je narok 😉 zelan prijemnu rekreaciu, 😉👍 (ps: nezabudnite fakturu z ubytovania napisat na manzelkine meno)

patrikko
autor
3. okt 2021

@veronice to vieme využivam ja.

sasa1310
3. okt 2021

@patrikko akože niekde píšu. Veď si prečítajte zákonník práce a nebudeš tu polemizovať, že kde ako píšu