Rodila som v Maďarsku. Ake papiere mám vybaviť?

sz.zuzana
13. dec 2009

Ahojte.rodila som v maďarsku,vie my niekto poradiť že aké papiere mám vybaviť ?Ďakujem

lotris
13. dec 2009

hlavne si zavolaj na ambasadu a oni ti povedia co potrebujes. 😉

lotris
13. dec 2009

Ja som rodila v Norsku potrebovala som norsky rodny list dat prelozit do slovenciny (na ambasade) ten siel na osobitnu matriku do BA potom prisiel slovensky rodny list a potom sme si na ambasade vybavovali jednorazovy doklad na vycestovanie s dietatom. na Slovensku sme si vybavovali pas pre dieta. v BA to bolo asi 3 mesiace, papier na vycestovanie cca 2 tyzdne a pas tiez 2 tyzdne (inak maju nato mesiac). Neviem ci je to ine v Madarsku ale urcite ti poradia na ambasade.

sz.zuzana
autor
14. dec 2009

aha...ďakujem... 🙂

milujemkuzmu
5. mar 2011

@sz.zuzana
Ahoj Zuzka 🙂 Nasla som tvoj prispevok, a chcela by som sa u teba informovat. Vies, som vo 4 mesiaci, druhe tehotenstvo, a co je najdôlezitejsie rodit by som chcela v Madarsku. Vies, bývam 15 km od hranic a od mesta kde by som chcela rodit. Ale neviem ci je to mozne, a ze ake su potom vybavovacky s papiermi. Ty to uz mas za sebou, napisala by si mi ze ako dlho ti trvalo vybavit papiere, kolko ta to stalo financne a ci to bol zlozity proces? Dakujem. Veronika