Skončila mi materská a ešte som nedostala žiadne rozhodnutie

shihtzu
8. jún 2017

Ahojte mamicky,skoncila mi materska este 10.maja ale zatial som nedostala od socialky ziadny papier o tom.U Vas kolko trvalo kym to poslali?Mam to zacat nahanat alebo im to naozaj tak trva?Dakujem

ivka288
8. jún 2017

Mesiac mal.by priist teraz nekedy okolo10🙂

cuculiatko88
8. jún 2017

Ja som si bola preto radsej sama 😉,skusntam zavolat ci ti to uz odoslali

lalinko2010
8. jún 2017

aký papier čakáš? že ti skončila materská? o tom papier nedostaneš, rodičovský musíš ísť vybaviť na upsvar, ale 12.06. je uzávierka za máj 2017.

evittam
8. jún 2017

@shihtzu Presne ako pise
@lalinko2010 .
Pokial cakas doklad o skonceni MD (od kedy do kedy ti trvala) tak to musis ist osobne do SP-kludne aj den po skonceni MD. Ak cakas na doklad o skončení RD tak ten ti tiez nikto neposle-treba ist na UPSVaR a požiadať o potvrdenie od kedy do kedy si bola na RD.

shihtzu
autor
8. jún 2017

@lalinko2010 to znamena ze to zajtra musim stihnut,alebo mozem vybavit bud.mesiac?

evittam
8. jún 2017

@shihtzu Co ides vybavovat?!

shihtzu
autor
8. jún 2017

@evittam rodicovsky prispevok

barny
8. jún 2017

@shihtzu ked ti skoncila MD o RD musis poziadat, ak nepoziadas nedostanes, spatne doplacaju pol roka, ak by si nietko nepoziadal hned, chod cim skor.

evittam
8. jún 2017

@shihtzu Tak trebs ist na SP kde si vypytas potvrdenie,ze ti skoncila MD. No a vypis ziadost o rodičovský prispevok, priloz kopiu toho potvrdenia, kopiu RL, a sup aj s OP cim skor na UPSVaR ak chces dostat RP este teraz v júni-aj ked si myslim,ze skor ti pride az v juli za maj+jun.