Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Suseda nás vytápa cez balkón

patricia_xxx
11. apr 2016

Potrebujem súrne poradiť s veľmi špecifickým problémom. Suseda nad nami nás pravidelne hoci nechtiac vytápa cez balkón, ktorý nie je krytý. Už máme zničenú časť steny aj okná. Bytový dôverník to odmieta riešiť, pretože podľa neho "nezateká"! Na bytovom družstve nám povedali, že bez súhlasu bytového dôverníka s tým nemôžu nič urobiť.
Naše susedské vzťahy sú na bode mrazu. Aj s pani susedou nad nami, ktorá nás obviňuje, že sme si dovolili na jej balkón namontovať sušiak. Podotýkam, že sme si ho namontovali na strop na balkóne. Takže s nimi nevieme pohnúť. Už sme zúfalí. Potrebujeme preto radu od právnika, ako postupovať a ako vyriešiť tento začarovaný kruh.
Ďakujem za každú radu.

qidko
11. apr 2016

NO PORADIT NEVIEM ALE VIEM O COM PISES MY SME PREROBILI KUPELNU A 2TYZDNE NA TO SUSEDA MA ZACALA VYTAPAT NAJPRV PO TROSKE POTOM TO BOLO HROZNE KEDZE AKO SI PISALA KOMUNIKACIA NA BODE MRAZU MALA SOM CO ROBIT ABY SOM ICH DONUTILA ABY TO DALI DO PORIADKU SKUSALA SOM AJ POISTOVNU CI SA NEDA UPOZORNIT CEZ NICH ALE NIE TAK PO 6.TYZ. NEUSTALYCH HADOK A PRESVEDCANIA LEBO ONI TVRDILI ZE SI TO ROBIM SAMA KED SA SPRCHUJEME,LEN NEDOMYSLELA LEBO MAM SPRCHOVY KABINKU,TAK SOM SA NASRALA A DOTIAHLA SOM JU DO KUPELNE NASILU A POTOM SA TO POHLO.DUFAM ZE TO PORIESIS PEVNE NERVY PRAJEM

Tu začni písať odpoveď...

Odošli