Syn má iné priezvisko a chceme ísť do Tunisu

nemezys
1. jan 2015

Ahojte potrebujem poradit aky doklad okrem pasu je najlepsie mat pri ceste do Tunisu so synom ktory ma ine priezvisko ako ja? Aby nam nahodou nerobili na letisku problemy?

sense
1. jan 2015

@nemezys vezmi si rodny list

svetluska82
1. jan 2015

@nemezys do tunisu nic.moj ma ine priezvisko a tunis a egypt v pohode nic netreba.pre pokoj v fudi rodny list ale aj tak je to zbytocne

nemezys
autor
1. jan 2015

@svetluska82 no praveze ide aj sestrina mala a dostalu sme v cestovke suhlas rodicov s vycestovanim lebo ze minuly rok robili problemy na letisku preto sa trocha obavam

svetluska82
1. jan 2015

@nemezys nam nikdy nerobili problemy. V bratislave nic a v tunisku to uz absolutne nic

nemezys
autor
1. jan 2015

@svetluska82 praveze vtedy robili problem tunisania aspon tak nam povedali v cestovke

jana_eyre
1. jan 2015

@nemezys akoze robili problemy vlastnym rodicom? alebo ludom, ktori sprevadzali dieta? pretoze ten suhlas sa vydava len vtedy, ked beries dieta niekomu inemu, aby bolo jasne, ze s tym rodicia suhlasia, ze sa nejedna o unos.. my taky suhlas mame vzdy, ked berieme neter, hoci len do rakuska..

v rodnom liste si uvedena ako jeho matka, takze aj keby si mala nejaky suhlas, davala by si ho sama sebe.. 😉

svetluska82
1. jan 2015

@nemezys no neviem v tunisku dal peciatku do pasov a nic ho nezaujimalo ani meno nekukal odovzdali sme mu vstupne priletove karty a hotovo. Sme sa smialu ze sme mohli istna hocijaky pas a pokual ides cez cestovku tak neriesili nic uz duplom

nemezys
autor
1. jan 2015

No to dufam aj ja ze nebudu nic riesit

kimina7
1. jan 2015

Nelietam mimo EU, ale tu mi nikdy kvoli tomu problem nerobili s 2 detmi s inym priezviskom a to lietam aj 8xza rok