Udanie za týranie dieťaťa

qidko
10. jan 2016

Ahojte baby neviete mi poradit ci socialka pri kontrole v rodine povie aj meno cloveka ktory podal udanie?Bojim sa co ma caka ale trpezlivost uz pretiekla.Mam susedov v bloku maju dve deti mladsia je za princeznu a ta starsia ma 14 ale maju knej hrozne spravanie minuly rok sme to riesili cez riaditela skoly ale nic sa nezmenilo obidvaja piju ona sa stara o vsetko ked ju vidim vozit drevo do kotolne a otec je doma v tekutom stave je mi zle minule prisla zamnou chodi sa vyplakat ale rodicia to nevedia porezala si cele predlaktie na pravej ruke lebo ona uz nevie co ma robit bitka a pridel jedla to je na dennom poriadku ked pozdravi niekoho zo susedov leti facka vulgarizmi su na dennom poriadku modriny ties je to normalne?Myslim ze som urobila dobre no som zvedava ake budu nasledky

fimane
10. jan 2016

ahoj, asi by som zavolala aj anonymne, povedala že napr. sa ich bojis, keby sa dozvedeli že si to ty...podľa mňa by to mali prešetriť aj anonymne...

mihula
10. jan 2016

co tak zapojit do toho školu,detsku lekarku,pises,ze bitky a modriny tam su

qidko
autor
10. jan 2016

@mihula Minuly rok sme boli v skole za riaditelom povedali sme co sa deje aj Majka mu to potvrdila pred nami oni len zavolali matku do skoly ta slubila ze sa to nebude opakovat a to bolo vsetko skusala som jej dohovorit jej reakcia ze ked si neviem uzivat zivot jeto moj problem(prihovarala som jej koli alkoholu) ked som ju prosila aby sa porozpravala s Majkou povedala mi ze sa mam start o seba a u nich nieje ziadny problem co by trebalo riesit a ze si mam davat velky pozor na moje deti

mihula
10. jan 2016

@qidko tak v tomto pripade by som poslala anonym a musia ho presetrit 100%

qidko
autor
10. jan 2016

Takto vyzerala jej ruka no mozem to ignorovat?

fimane
10. jan 2016

popis cely problem, prilož fotku a pošli na socialku...aj anonymne

qidko
autor
10. jan 2016

@fimane Zienky moje ja som ich uz nahlasila lebo som ties matka a nemozem sa nato pozerat len sa obavam reakcie co bude preto som sa pytala ci neviete ako to chodi?

fimane
10. jan 2016

hmmm...nečakaj asi zazraky, pridu ich asi pozrieť...asi aj častejšie, dohovoria...no neviem
Tomu dievčatu treba psychiatra a psychologa.

seahorse27
10. jan 2016

@fimane Ti jej asi figu pomozu, ked sa stale vrati do patologického rodinného prostredia. Pre nu by bolo riesenim vynatie z rodiny (detsky domov) a az potom psychiater/psycholog.
@qidko Urobila si dobre. ale ak sa bojis, tak si to mala urobit anonymne. Zajdi radsej na urad a uisti sa, ze nebudu zverejnovat tvoje meno. Jednoducho povedz, ze si to nezelas a hotovo. Je to predsa pochopitelne.

qidko
autor
10. jan 2016

@fimane Aj ja si myslim ze tam treba psychologa ked sa s nou rozpravam vzdy konci rozhovor no oplati sa mi zit?alebo preco prave ja?Ked mi povie ze ona nevie co je to ojatie alebo ze ona nikdy neciti ze ju maju radi trha to srdce

dominika6
10. jan 2016

@qidko
Urobila si dobre a daj vediet ako to dopadlo

qidko
autor
10. jan 2016

Dakujem za rady urcite dam vediet ako to dopadne

qidko
autor
25. jan 2016

Ahojte tak dnes som rozpravala s Majkou(dieva o ktorom som pisala) socialka na kontrolu doma nebola kontaktovali skolu a odporucili navstevu psychologa nic viac som prekvapena cakala som ze niekto zo socialky navstivy domacnost a porozprava sa hlavne s rodicmi