Úrad práce - predvolanie na skupinové stretnutie

adii1
21. sep 2022

Dobrý večer, ahojte. Dnes mi prišlo poštou z úradu práce predvolanie za účelom tzv. skupinovej aktivity v rámci národného projektu "Prax pre mladých". Vie niekto prosím, o čo ide? Budú ponúkať nejaký kurz alebo je to len prednáška, prípadne ponuka práce? Prípadne vie mi niekto povedať (kto s tým má skúsenosť), koľko to zhruba trvá? Píše sa tu len, že tam mám byť na 9.00 hod. Nie žeby som nemala záujem, len zrovna na 11:40 mám termín u lekára, na ktorý som čakala pol roka a nerada by som ho presunula.
Ďakujem pekne za odpovede.

mima1
21. sep 2022

Ked som bola na urade prace jedno skupinove predvolanie poslali aj mne. Malo to byt od rana az do poobedia. Vraj ponuka prace,daka prezentacia firiem ci co. No ale nemala som vtedy kam dat dieta chore tak mi dr pisala ocr. A aj ked frflala ta na urade zobrala mi to. Ale povedala mi ze ocr ani lekar ich nezaujimaju ze mi to nemusela uznat. Tak neviem

marrynka112
21. sep 2022

@adii1 ahoj ja som dávnejšie chodila na niečo podobné volalo sa to tuším reštart pre mladých a bolo to iba vo forme takých sedení buď sme chodili po jednom alebo sme to mali ako skupinové sedenie a bolo to niečo ako prednáška väčšinou to trvalo tak hodinku a keď sme mali individuálne sedenie tak možno 10-15 minút...hádam som pomohla a bude to niečo podobné ako keď som ja chodila ešte 😄

erikaa09
22. sep 2022

Ja som bola na 2 takychto stretnuti. Hovorili ake projekty ma urad prace - kde sa mozes zapojit.ako sa pise zivotopis. Tvoje povinnosti a prava . Cca 1.5 hod to trvalo. No niekyori odisli aj skor. Takze ak tam prides povrdz ze mas termin u dr. A potom dones potvrdenie od dr. Ze si tam bola.

melynda
22. sep 2022

Kedysi to bývalo niečo také ako rôzne prezentácie firiem a tak isto aj voľných miest pre vybraných uchádzačov

adii1
autor
22. sep 2022

Ďakujem vám pekne za odpovede 🙂