Všeobecná zdravotná poisťovňa - peňaženka zdravia

alenamihal
6. máj 2021

To akoze isto musim mat viac členou min 4. ,aby poistovna mohla preplatit čo aspon zubara pre decka ??? A uz ked nahodou ich mam ych clenou ,oni musia niekde to potvrdit,ci staci dat ich detaily do mojej appky???

kkovacovak
6. máj 2021

@alenamihal nechápem absolútne otázke. Akých členoV máte na mysli?

janka_266
6. máj 2021

@alenamihal áno, musíte mat 4 členov.....závidím zubára, ktorý je zazmluvnený.....áno, každý z členov musí súhlasiť s pridaním.

andrea_82
6. máj 2021

Kym nebudes mat aspon 4 pridanych clenov v skupine, nebude to fungovat. Musia mat tiez aplikaciu, posles im pozvanku a oni ti ju potvrdia. Deti si pridavas sama.

mirka348
6. máj 2021

Mne prepadlo v januári 30€, lebo som nenašla toľko ľudí. Minimálne musia byť 4, ale môže byť aj viacej. Ja by som sa pridala k Tebe aj so synom...ak chceš.

alenamihal
autor
7. máj 2021

@andrea_82 jaj,vdiky to som chcela vediet ohladom pozvanky...joj rodicia nemaju appku,takze ich asi tazko..ale tusim,ze mozu ist aj na pobocku a tam to potvrdit,nevies nahodou ???

andrea_82
7. máj 2021

viem, že sa to dá na pobočke aktivovať, aby si nemusela fotiť do aplikácie občiansky. Ale či sa dá fungovať úplne bez toho, to neviem. Myslím si, že bez to nepôjde, na stránke majú napísané:
"Ak z nejakého dôvodu nemôžete vytvoriť skupinu v Peňaženke zdravia alebo nebudete členom žiadnej skupiny, nezúfajte. Stále pre vás máme mnoho ďalších zliav a výhod, ktoré môžete ako náš poistenec využívať celoročne."
https://prihlaska.vszp.sk/penazenka-zdravia

kovacovadenisa
4. dec 2022

Dobry večer teraz som si sťiahla tuto aplikaciu ako sa daju preplácať lieky