Vybavovanie cestovného pasu pre dieťa do 5 rokov

nickina14
5. jan 2013

chceme vycestovat mimo EU v konci aprila, kedy by som mala vybavit pas pre moje 5m dieta?
ako je to z fotkami ? nejsme zo sobešene ale dcerka ma prezvisko po otcovi ake doklady mam mat pred podanim ??

alenah31
2. aug 2014

@lemge ak ides obnovovat konciaci pas tak potrebujes ten pas, kolky a tvoj OP, ak idete po pas prvy krat treba RL dietata, tvoj OP a kolky🙂 standardne trva vyhotovenie jeden mesiac, ale obycajne to stihaju cca do dvoch tyzdnov

mija_ja
7. sep 2014

Ahojte, kto mate skusenosti, kolko trva vybavenie pasu pre dieta teraz ked je už po sezone? Potrebujeme ist len jednorazovo do Čiech. Odchod je za 3tyždne. Myslite že to stihnu ak kupim ten do 30dni?

ivka225
8. sep 2014

Malo by to bt o cosi rychlejsie, ale nespoliehala by som sa na to. Ja som davala dcerke urobit v marci a trvalo to iba 2 tyzdne. Ale ked sa najprv opytas, urcite ti povedia.

adriana1411
8. máj 2018

Ahojte mozete mi poradit zijeme v usa ale sme vybavili americke pasy lebo nestihneme zrobit slovenske tak ci moze napriklad ich babka vybavit pasy mojim detom alebo len rodicia?

luliu
8. máj 2018

@adriana1411 len rodicia

milanda
14. máj 2019

Dobrý den mám otázku respektivne potrebujem poradit prisla svagrina s Velkej Britanie s dvomi dievcatkami ktore sa narodili tam prisla na Sk s nimi na jednosmernima doloskami ale potrebuje snimi ocestovat spatky len ze sa im nedaju tu na Sk vibavit pasy ani Slovenske rodne listi matka je rodena Slovenka a ma Slovensky pas dalo by sa aby sa dety zapisali do jej pasu dety budu mat o nie dlho 2 roky .
Dakujem za kazdu odpoved 🙂

veronikaszabova
14. máj 2019

@milanda zapis do pasu rodica uz nie je mozny dobrych par rokov.
Kazde dieta musi mat svoj pas.