Dá sa zistiť príčina závratov?

misiel
23. sep 2017

Dobry den. Chcem sa vlastne opytat ci je mozne nejak zistit pricina zavratov. Alebo ci a ako sa to podarilo zistit u vas. Dakujem vopred za odpovede.

marconellie
23. sep 2017

@misiel a nemáte problém s chrbticou ? bolesti a pod. niekedy môžu byť aj z toho 😐

mariahodzova
23. sep 2017

U mna to sposobuje zila ktora mi zle privadza krv do mozgu.treba ist neurologovi a ist na magneticku rezonanciu

annazozelenehodomu1
23. sep 2017

Závraty môžu byť z nízkeho tlaku, vysokého tlaku, z Menierovho syndromu a ešte aj z iných dôvodov.

marci77
23. sep 2017

alebo mozno aj poruchy stitnej zlazy

misiel
autor
23. sep 2017

krvny tlak mam obrazkovy, zelezo a cukor som mala tiez ok. s chrbticou som mala nedavno problem a bola som u chiropraktika, tiez sa pytal na zavraty, vravela osm mu ze ano mam, s chrbticou pomohol ale zavraty zostali. Trva to rok, v roznych casoch pri roznych cinnostiach aj v kludovom rezime, niekedy castejsie niekedy len tak raz za dva tyzdne. niekedy to trvalo len minutku niekedy hodinu, tak neviem co si ot om mysliet osobne som vylucila uz hadam vsetko o com som vedela ze by to mohlo sposobit.

staronova
23. sep 2017

@misiel mne vybral na ORL z ucha kdesi vzadu /bolelo to hrozne/ mini kúsoček mazu. Veľkosť asi 1x1,5mm. Bolo to vraj tvrdé. Som neverila, ale odvtedy pokoj svätý. Som myslela tiež že budem mať Menierov syndróm. Stále som bola ako na lodi.

22tanulka
23. sep 2017

Cooo? A to bola pricina?

22tanulka
23. sep 2017

@staronova COO? A to bola pricina?

staronova
24. sep 2017

@22tanulka zatiaľ od januára mám pokoj....mávala som to raz za 3 týždne...takže zatiaľ beriem príčinu toooo....aj podla primára

misiel
autor
24. sep 2017

super... to je ten lepsi pripad ked pricina nie je tak vazna. 🙂