Opatrovanie deti - študentka v Pezinku

apolka77
3. júl 2021

Dobrý deň, píšem za dcéru 16.rokov študentka gymnázia a veľmi dobrým prospechom.
Hľadá si brigádu.
Mohla by Vám pomôcť opatrit, postrážiť deti počas prázdnin. Môže prípadne aj doučit deti ktoré v škole nestíhajú, ak by niekto potreboval..je veľmi zodpovedná, empatická, starostlivá, vesela.
Vedela by deťom vymyslieť program.
Ak by mal niekto záujem kľudne píšte IP.

Aj z Bratislavy môže byť.

gdpr
3. júl 2021

Ako 16r môže prevziať zodpovednosť za cudzie dieťa? Čo ak sa nejak to dieťa zraní alebo niečo sa stane kto za to prevezme zodpovednosť keď ani za seba ju nemá? 😂

apolka77
autor
3. júl 2021

@gdpr tak bežne jej kamarátky opatruju deti resp.strazia. je pravda že sú to deti známych väčšinou.
Ale zarábajú si takto brigadne.
Voľakedy vyzdvihlo 7rocne dieťa svojho súrodenca zo škôlky, teraz preboha poďme opatrovať ešte 17 ročných.
Viem ako to legislatívne myslíš ale prosím ťa nespamuj to tu negativizmom ak nemáš nič iné povedať. Ďakujem.

zuzanockamt
3. júl 2021

@apolka77 nezverila by som 16-ke dieťa v žiadnom prípade. Iba dospelej vzdelanej osobe s referenciami.

gdpr
3. júl 2021

@apolka77 presne tak ako píšeš známych alebo rodine ale nie cudzej žene. Jej ako
@zuzanockamt píše ani ja by som svoje dieťa nezverila. Jedine nejakého plyšáka.

apolka77
autor
3. júl 2021

@zuzanockamt na toto sa vôbec nepytam.
Ďakujem za pochopenie.

sense
3. júl 2021

Nežijem na svk a tu u nás je to bežné... Na margo toho ze 16r by dieťa nezveril mala som pre dcéru opatrovateľku cca30r a teda viac ju zaujímal telefón ako dieťa, neskôr som to skúsila so 16r dievčinou, kt sa učila za vychovávateľku deti, mala aj kurz červeného kríža milá, spoľahlivá dcére sa venovala, ani raz nesedala dcéra pri TV keď som sa vrátila, vždy ma čakalo niečo vybastlovane, nakreslené, alebo keksy upečené... Chodila ku nám strážiť cca. 2 roky potom sme ju už nepotrebovali, teraz si robí pedagogiku a moja dcéra veľmi rada na ňu spomína a pýta sa na ňu... Nie každý 16r je nezodpovedný a nie každý nad 18 zodpovedný je...

Dcére veľa šťastia pri hľadaní brigády.

janage
3. júl 2021

@zuzanockamt no mne sa ešte ani nie 15 stará o ani nie 10 ročnú sestru. Ja by som jej spokojne prazdninujuceho školáka, ktorého nemám kam dať zverila.
A 17 nastka overená mi chodila s ročnou a niečo na ihrisko na hodinku.
@apolka77 nech skúsi ponúknuť aj cez doucma.sk a hlavne po známych sa popýtaj. V tomto prípade sú referencie na nezaplatenie.

apolka77
autor
3. júl 2021

@gdpr ešte raz opakujem choďte sa ventilovať niekde inde. Nikto nie je zvedavý či by si ty zverila svoje dieťa komu a či len plyšák. Fakt trápne. Vaše pocity má vôbec nezaujímajú a nie sú k téme. Svoje ustipacne komentáre smerujete inde lebo budem mazať.
@janage
@sense
Sama som robila 4 roky au pair v Londýne viem čo to obnasa dcéru si poznám...inak by som si v žiadnom prípade netrúfla sem dávať takú ponuku.presne možno niekto nebude mať kam dať 10rocbe dieťa a spolu sa zabavia. Za dcéru dám ruku do ohňa...

apolka77
autor
3. júl 2021

@sense
@janage a ďakujem za pochopenie. Presne taká je moja dcéra, vie už napiecť niečo ľahké, placky,palacinky, je kreatívna...maľuje napr....tak skúsime to ešte niekde inde,lebo tu sa asi budú množiť úzkostlive zatrpknute matky...

sense
3. júl 2021

@apolka77 aj ja som robila au pair aj babysitter aj ked teda som ut mala 18 + a deti od 3mes po 10r...ono bud niejto je zodpovedny a ma vztah k detom al nie je... urcite sa skuste popytat pookoli al vyvesit oznam s telef.cislom

gdpr
3. júl 2021

@apolka77 Tak ich vymaž kto ti v tom bráni? 😂 Odkedy je zakázané vyjadriť vlastný názor?