Gynekológ - Piešťany, Trnava, Nové Mesto nad Váhom

19. aug 2021

Dobrý deň,
Prosím vás viete mi poradiť gynekológa, ktorý mi pomôže vyriešiť opakované gynekologické zápaly?
Ten môj sa len pozrie, výter na kultivaciu neurobí a predpíše lieky...
Čiže hľadám takého, ktorý bude aj zisťovať príčinu, s konkrétne ktorým máte dobré skúsenosti, PN, TT, NM n/V.

Ďakujem

nelca0510
19. aug 2021

To je tazke,kazda ti povie ineho. Skus Paskala NMnV

autor
19. aug 2021

@nelca0510 ja viem, že je to ťažké, ale trápim sa už 2 roky a bez výsledku a už sa mi to začalo prejavovať aj na psychike,, aj manželstvo trpí..

autor
19. aug 2021

@nelca0510 máš s ním skúsenosť?

desore
19. aug 2021

Uzivat vaginalne cipky s kyselinou mliecnou, oralne probiotika, kazdy den. A je po probleme. Mesiac, dva a postupne frekvenciu znizovat- obden, 2x do tyzdna.

autor
20. aug 2021

@desore to robím už pol roka.. Bez výsledku...

desore
20. aug 2021

Ake zapaly? Mykoza? Bakterialne? Existuje niekolko druhov. Skus blizsie definovat, alebo ak lieky ti dr. predpisuje.

autor
21. aug 2021

@desore zmiešané

desore
22. aug 2021

Nechce sa mi to tu rozpisovat, ale ja som trpela mykozami asi rok a pol. Neverending story. Moj dr., pracujuci hlavne v nemocnici, bol uz zo mna zufaly. Vsetky mozne a nemozne zakazy som dodrziavala, preliecil partnera niekolkokrat. Najskor mastami, potom mu predpisal lieky. On bol povod vacsiny opakujucich sa infekcii. Jedneho dna mi mykoza zamavala a uz sa nevratila. 🙂 Myslim, ze mi pomohli vaginalne cipky na obnovu flory.
Zvazila by som navstevu imunologa. Existuju oralne antimykotika, napr. Fluconazal.

autor
23. aug 2021

@desore na imunologii som bola, to je ok, aké konkrétne čípky ti pomohli? Ak ti nevadí, môžeš do ip napísať lekára?

desore
23. aug 2021

Ja som pouzivala Gyntimu, v podstate potrebujes nieco na obnovovanie vaginalnej flory.
Myslim, ze kazdy dr. ti predpise aj tbl. pre partnera, pytaj ich.