Ubytovanie v Piešťanoch

kristinuhro
30. jan 2023

Ahojte, poraďte prosím pekné, čisté ubytko v Piešťanoch. Nehľadáme žiaden wellnes, bazén ani atrakcie. Jediné čo chcem je aby nás to nezruinovalo po finančnej stránke a raňajky. Budeme cestovať v polovici marca dvaja dospelí, 1,5 ročný syn a malý pes.
Za každý tip ďakujem 🙂

vamajka
30. jan 2023

@kristinuhro pozri zlavomat, zlava dna. Ja len tak riesim aj v Piestanoch sme tak boli. Nazov hotela si uz nepamatam ale bol v centre a boli sme spokojni

flipflop
30. jan 2023

@kristinuhro Penzion Astra, takmer v centre, vyborne ranajky, kuchynky na izbach, mili personal.

abbey1
30. jan 2023

Za Astru sa prihováram i ja.

kristinuhro
autor
30. jan 2023

Ďakujem dievčatá uf to nás tiež vyjde na 5 nocí 500. Som netušila že dokopy dva týždne v marci na SK nás vyjdú viac ako letná dovolenka v Taliansku minulé leto 😅 asi by som sa mala zobudiť 😅
No ale pozerala som hotely pavla, magnólia, park, Piešťany, Máj, penzión benátky (ten má príšerné hodnotenie 🤔), vila trajan (nádherné niečo) anne mary (tá zatial vyhráva) pri Domosse nejaký penzión, aj pri dubovom čosi, a penzióny pri zimáku, Diana. Aj gúgl listujem a už ma nenapadá čo by som mohla ešte.

flipflop
31. jan 2023

@kristinuhro skus zavolat, a pytaj si zlavu. su velmi ochotni.

abbey1
31. jan 2023

@kristinuhro Kľudne sem napíš, čo sa ti cenovo pozdáva a my ti napíšeme, či to je dobrá voľba. Áno, ceny sú tu hrozné. :(

kristinuhro
autor
31. jan 2023

@abbey1 najlepšie som zhodnotila hotel vila anne mary. Sice tiež finančne trocha uuf, (áno stále porovnávam s tým hlúpym Talianskom) ale tak asi sa nedá nič robiť. Piešťany sú len pre bohatých návštevníkov 😅 (som Piešťanka😂) vila astra som tiež pozerala. Pekné ubytko veľmi a baby servis majú tiež super, ale poplatok 20e za psa na noc no... Roky práce v hoteli ma naučili, že ceny sa tvoria AJ podla toho od čoho chceme zákazníka odradiť a na čo ho nalákať. Takže takto to vnímam. Zlavomat som pozerala tiež, ale to sú balíky samý welnes sem, welnes tam a to je pre mňa momentálne bezpredmetné a nakoniec sa mi cena aj tak vyšplhá viac ako keby si zavolám do hotela a dohodnem konkrétny pobyt presne pre nás. Ja neviem, asi som náročný zákazník, ale už mám z toho hlavu ako melón. Týždeň pred Piešťanmi chceme stráviť v Bratislave (tam sme už niečo dúfam schopné našli) tak asi preto je toho akosi príliš.

kristinuhro
autor
31. jan 2023

Ďakujem dievčatá 😊

evelina74
8. feb 2023

@kristinuhro a chcete ubytovanie priamo v Piešťanoch, či môže byť aj v blízkom okolí?

petronellla87
8. feb 2023

@kristinuhro skus este izby v Hendi centre pozriet