Podbradok - dvojitá brada

28. jún 2023

Ahojte baby, od utleho veku trpim tymto estetickym problem a aj napriek tomu ze som chuda tak mam geneticky dany nepekny podbradok alebo ludovo povedane dvojitu (podla mna aj trojitu) bradu. Velmi tym trpim, ale pod noze si lahnut nechcem, nepoznate nejake ine riesenie ktore by mi pomohlo z tymto problemom? Respektive nema niektoora z vas skusenosti? Dakujem

anjelicek26
28. jún 2023

Je niekolko sposobov odsatia podbradku, ja sa na to chystam, bude to moja prva a asi aj posledna skraslujuca operacia, ale tiez mi to solidne ide na nervy.. 51 kil na vahe a podbradok 😅 Skusala som kadeco s tvarovej gymnastiky a ziadne zlepsenie tam nevidim...

lenkalili
28. jún 2023

Najčastejši dôvod dvojitej brady pri chudej postave je nevýrazná brada. Mne dosť pomohla výplň brady. Neverila som tomu ale je to tak. Keď mi ju vyplnili kys.hyaluron., dvojitá brada sa zmiernila a vôbec nebola tak výrazná. Držím prsty.

miadi
29. jún 2023

Mne sa robi od urciteho veku a bradu ako taku mam vyraznu Keby som si ju dala vypln brady Tak som Sarah Jessica Parker . 😆a zas 400e minumum na korekciu podbradku sa mi nechce dat . Sebavedomie je zadarmo. Ale ked to chces riesit zial ine ako plastika ti nepomoze. Nemozes mat vsetko . Musis si vybrat 😊bud sa stym zmieris alebo stym nieco urobis ( chirurgicky( na AliExpress som videla take srandy ako obvaz na hlavu co ti akoze stiahne “ trenuje” podbradok ale Podla mna je to blbost . Este skor su cviky kde mas zaklanat hlavu do zadu milion x denne. Ale aj to ti pomoze len trosku . Ak mas 1cm bradu tak to zvacsenie moze pomoct . 😊

mladena
29. jún 2023

ja som počula o injekčnej lipolýze, kedy ti tam len pichnú nejakú injekciu, ale sama s tým nemám skúsenosti aj som nad tým uvažovala ale napokon som sa zľakla aj toho. Tvárová gymnastika na podbradok moc nepomáha, mne sa zdá že sa ešte zväčšil 😀 lebo akoby sa z brady stal sval 😀 tak som sa na to vykašlala. Raz som bola hodne chudá a vtedy fakt bol skoro neviditeľný.