Pomohla vám subcízia odstrániť jazvy po akné?
Dnes o 13:34
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať ľudí, ktorým po akné zostali jazvičky a prehĺbeninky. Absolvovala som m 4 ošetrenia laserom a asi 4 chemické peelingy, ale bolo to už dávnejšie. Pred mesiacom som sa objednala na subcíziu.
Čítala som na ňu rôzne recenzie dobré aj zlé. Práve tie negatívne ma trochu vystrašili, preto by som sa chcela opýtať na vaše osobné skúsenosti.
Ak ste podstúpili subcíziu na jazvy po akné, boli ste spokojní s výsledkom? Pomohlo vám to? Budem vďačná za každý názor a skúsenosť.
