• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

9. septembra 2016 
@zuzkat1 ja mám tendenciu kupovať veci do zásoby :grinning: ale asi fakt počkám, čo nám bude vyhovovať najviac :slight_smile:
15. aug 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai pred porodom som kupila jedny najmensie a jedny o cislo vacsie:slight_smile: teraz ked uz viem aka je velka a co jej vyhovuje tak aj ja kupujem do zasoby:slight_smile:mam doma plienok snad na pol roka:slight_smile:...ale kym nevies ci na ne nebude citliva tak opatrne zo zasobami :wink:
15. aug 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai myslim, ze pamperskami ani babylovkami nic zleho neurobis, este som nepocula zle reakcie... my sme tiez vyuzili newborn do 5 kg, vlastne dost dlho .
15. aug 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_pn no ja uz som na pampersy pocula o alergickej reakcii..na babylove nie,to je pravda:slight_smile:
15. aug 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ja len na tie kamilkove, ale na normalne nie, ale alergie su samozrejme na vsetko :slight_smile:
15. aug 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme nakupili zo zaciatku vela pampersiek z madarska, bol dobry kurz... a potom som skusala aj tesco, aj babylove... takze pre mna top 1 su pampers, potom babylove a potom tesco... ale ten rozdiel zas az tak velky nie je, ked si vezmes, ze ked je mimi este mimi, tak prebalujes fakt velmi casto...
15. aug 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_pn tak to uz neviem ake boli,je mozne ze tie kamilkove..ale viem ze sa poriadne to babo vyhadzalo..
15. aug 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my presne to iste na den babylove alebo fialove tesco a na noc jedine pampers..tie pouzivam aj ked viem ze budeme dlhsie vonku alebo k lekarovi a tak...
15. aug 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 na tie kamilkove som uz pocula viacero negativ, ale u nas boli v pohode....
15. aug 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 presne tak, ale ked bola uplne malinka alebo isli zubky a kakala o zavod davala som tesco a babylove, stale umyvala pod tecucou vodou a prebalovala nonstop :slight_smile:))))
15. aug 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v tom madarsku sa niekedy fakt tie pampersy oplatia, aj pred mesiacom sme nakupili :slight_smile: , ja uz len dufam, ze sa coskoro odplienkuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_pn presne:slight_smile: ako u nas:slight_smile: az na skusenost s kamilkovymi:slight_smile: tie som neskusila
15. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre babylove maminky, od 16 budú zase v obehu megapack krabice, len som si nevšimla cenu, my teraz prestávame, tak to už tak nesledujem :astonished: :wink:
@zuzkat1 tie kamilkové ani neskúšaj, nestoja zato
15. aug 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 aj ja si myslim:slight_smile: my sme spokojne obidve s tymi activ baby a uz nebudem menit:slight_smile:
15. aug 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_pn ahoj..ake plienocky si kupovala v madarsku a za kolko?? ja som kupila sleep and play 3 78ks za 2690ft a vlhcene obrusky activ s aloe 4+2 gratis 72ks za 1890ft v mulleri :slight_smile:
15. aug 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 tie kamilkove odporucam :grinning: nepremakaju a krasne vonaju :grinning: pouzivam ich uz pol roka a nedam na ne dopustit..tie activ su to iste v podstate?? aku mas skusenost a co stoja? dakujem
15. aug 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 ahoj..kolko je kusov v tych krabiciach babylove?? vie niekto co stoja bezne? vel.4 ? dakujem
15. aug 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme už vyskúšali veľa druhov plienok ale najviac sa nám páčia z DM drogéria -Babylove.
15. aug 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai kolko vysli tie pampers?
15. aug 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idkadanko nedavno som kupila jedno balenie z dm tie alana prirodne 42ks no nic moc..tie babylove su tie s kacickami?
15. aug 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veľ. 4 - tam je 84 ks a stoja cca 13,90 EUR.
15. aug 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som dve balenia ked mal maly 2mes.. a tak som objavila pampers a sme spokojni,tak neviem ci menit..ale tie su super babylove tiez..a mavaju ich aj v akcii?
15. aug 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem aké sú to prírodné. Ja kupujem tie v krabici - 7 - 18kg. Sú na nich zvieratká ale kačičky nie sú tam.
15. aug 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idkadanko prirodne z buniciny su alana dm telene bal. 42ks...tak kacky boli na 3-6kg.
15. aug 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea.ryan ja ani presne neviem :sweat_smile: kupovali svokrovci v tescu a brali sme toho viac, ale viem, ze vychadzali len o malo drahsie v prepocte na plienku ako babylove 4ky. ale tie sleep and play nemaju tie elasticke zapinatka, ci sa mylim? lebo jedny su bez nich a tie sa mi az tak nepacia :confounded: . inak vlhcene obrusky kupujem v hypernove za cca 99 centov a su celkom fajin za tu cenu... volaju sa albert
15. aug 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea.ryan ten motiv tusim na tych babylovkach menia :grinning: a neviem ci ich mavaju v akcii, este som ziadnu nezaregistrovala :wink:
15. aug 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_pn ja kupujem obrusky aj v dm v akcii za 5,50 4bal.80ks :slight_smile: no nemaju tie pampers take ako babylove pasiky,ale mne vyhovuju..
15. aug 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea.ryan my zvykneme kupovat aktiv baby, ale tvoje mimi je este male, takze este to elasticke nie je tak treba :wink:
15. aug 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea.ryan ja som ich dostala :grinning: ale chcem vybehnúť do kauflandu, tam majú 108 ks za 14,99 €(veľkosť 2) alebo je tušim akcia aj v tescu tie veľké balenia (veľkosť 2 - 150 ks) za nejakých 22,85 € - a majú rôzne veľkosti....ale ak vie niekto o lepšej cene..šup sem s ňou :grinning:
15. aug 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok