Klasické plienky alebo jednorázovky?

lubka1
11. júl 2006

Bábenko síce ešte nemáme, ale už dosť dlho premýšľam nad tým, či vôbec v dnešnej dobe ešte niekto používa tie klasické plienky aj na to, na čo sú určené.. na balkónoch ich už nevídať, a keď niekomu poviem, že plánujem normálne plienky používať, tak na mňa pozerajú ako na blbú 😖 aké plienky používate Vy?

martina46
5. jan 2008

zadocek sa zlepsuje, sice pomaly, ale ide to. davam 3x denne pityol a pomedzi to mast od weledy, myslim ze ta nas vytrhla z najhorsieho. sice pisu ze iba prevencia, ale myslim, ze to lieci aj tie horsie miesta 🙂
teraz nedavam vobec tie igelitove gatky, iba 2 plienky a na to zavazovacku, staci celkom. trochu to prevlhne ale nic tragicke. no a na noc babylucy a fleesove gatky. objednala som si jedny haipa daipa PUL na skusku a natahovacie vlniaky disana.

kadea
5. jan 2008

Vlniaky disana mam tiez natahovacie, davanm na noc a su super, len ta cena 😠
Tie latkove plienky su u mna ako droga a stale vymyslam co by som este nakupila, joj mat tak korunky....

martina46
5. jan 2008

no ale babyidea, to je ina cena vlniakov!!! 😕

martina46
5. jan 2008

no ale babyidea, to je ina cena vlniakov!!! 😕
v teme LATKOVE PLENKY som sa docitala, ze niektore mamicky vkladaju do plienky vlneny obdlznik, ktory by mal mat podobny efekt ako vlnene nohavicky. rozmyslam, ze si nejaku vlnenu latku zaobstaram