Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sissik
1. jún 2009

musela som sa muzovi priznat, ze su dalsie plienky na ceste, to bolo reci. nastastie to bolo telefonicky 😀
vraj kolko som usetrila, ze mi sibe,...........
pouzila som argumenet, na ktory zatial nenasiel protiagument - ze latka je lepsia na zadocek ako papierova chemia.
tak to vyzera, ze sa s latkovkami zmieril, ale uz nemam viac minat
vsak uz len 2 baliky 😔
no a potom IB velkost L, len to sa musim rozhodnut, ktore farby, lebo farebnyc AIO uz budeme mat celkom peknu kopku

sisa.b
1. jún 2009

sissik, kolko si uz do nich vrazila? 😀

brinzulka
1. jún 2009

😀 sissik...ak bude moj mm frflat, ze plienky a kolko stali...uvediem mu priklad Teba....ze som este v norme 😀 😀 dufam, ze sa neurazis...mozno v TT napokon otvoris plienkovy obchod a budeme chodit na nakup 😉

sisa.b
1. jún 2009

tak hlasim, ze za 2 a pol hodiny nam CT prevlhla okolo noziciek cez pancusky az na teplacky ☹ nechapem to, lebo tie vnutorne vkladacky este neboli uplne mokre, vpredu a vzadu mali este rezervu. a ta plienka ma aj vsite sacie jadro... toto nam IB nikdy nespravila. no uvidim, po viacerych vypratiach. predsa - je tam bambus...

vladkaz1
1. jún 2009

no ja pocitam podla toho ako my sisik rozpravala ale 9 tis??? 😀 😕 moze byt?
Baby ale ja kebyze sa my narodi teraz druhe tak s prispevku vrazim aj 15 vam poviem na cele latkove obdobie... ved su to peniazky pre babko kocik mame veci tiez tak kde minat?????
jaj to by som sa vytesovala jak mala 😅

sisa.b
1. jún 2009

joj, holky, jak vam ja zavidim, ze sa mozete tesit na latkovanie este pri dalsom mimi. ja by som si tie plienocky tak rada nechala na dalsie ☹ urcite by som latkovala od novorodenca

quika
1. jún 2009

vladka ja som minula asi 12 tisic, ale potom som zase cast predala tak dokopy ma to vyslo mozno 10. a stale si hovorim ze to bude na 3 deti, ale uz sa vidim - tolko ani plienky nevydrzia, a hlavne ja nevydrzim 😅 teraz ako sme sa prestahovali tak som sa bala objednavat, lebo svajciarsko nie je v bezcolnej unii a ja celkovo z toho zahranicia mam paniku, ale uz neodolam a hlavne pri tom mojom prietokovom ohrievaci nutne potrebujem nove plienky 😝 este na SK som si to ratala, ze do 15tisic sa to oplati, potom to uz s pranim vyjde drahsie ako jednorazovky. ale tu su ine ceny, latkovky lacnejsie, hnusky 2x drahsie, odpad priiiserne drahy, pranie zadarmo, takze teraz mozem minut na slovenske aj 25 a vyslo by ma to podstatne lacnejsie 😀

vladkaz1
1. jún 2009

sisa nikdy nehovor nikdy ved mozno dalsie bude... nie??
mna mrzi ze som nezacala skor ... ☹

vladkaz1
1. jún 2009

hmm .. verim ti aj moja dnes cura na riadky ... uz som dala 2 plienky SWB hambaca , 3X stvorce na to pulky a teraz zasa na novo a ona ma v zadu tolal suchu plienku a v predu precikane ja neviem jak to budem robit.. asi to musim napchat vsetko do predu ale potom chodi jak pokakana chuda ☹

sisa.b
1. jún 2009

vladka, ja nehovorim nikdy, hned sme sa dohodli, ze po 40ke este jedno 😀 ale to je este dalekoooooooooo dovtedy by sa mi tie plienky hadam aj rozpadli 😝

sissik
1. jún 2009

no tak asi 500 eur, ked to narychlo spocitam.
ale bude urcite aj pre druhe. a ked ukecam manzela na tretie, tak to sme vo vysokom pluse 😔
brindzulka kludne ma daj ako priklad, neurazim sa.
aj vy ostatne, keby vasi muzi kecali, tak povedzte, ze je aj taky, co to dokazal rozdychat 😀 lebo musel, kedze nemal inu moznost
ale uz asi skoncim, sice som robila prepocet pri popolinach, ale tieto krasne farebne su rovnako drahe
a vlastne budem mat uz ozaj dost. ta nocna objednavka bola uz len preto, ze mne po nich srdce pisti.
inak segra ked uvidela tie vkladacky, tak sa pytala, ci jej nedam, ze bude pouzvat ako vlozky 😀

brinzulka
1. jún 2009

😀 😀 tak to je super 😉

vladkaz1
1. jún 2009

😀 😀 😀 Sisik tak som sa dobre zasmiala na tvojej segre!!!!uplne od srdca

sisa.b
1. jún 2009

sissik, aku nocnu objednavku si robila? tie FB? z brany?

vladkaz1
1. jún 2009

baby kto ide do tej brany ja by som chcela jednu tu BG je tam na nu strasne dobra cena .. bude niekto ochotny?

sissik
1. jún 2009

zobrala som hamburgery a este budem mat BL bamboo

sissik
1. jún 2009

vladka ide tam emmka, pisala to tusim pred 2-3 tyzdnami

snikol
1. jún 2009

ahoj sissik používala si už AIO plienku?? Ako si sňou spokojná, myslím na savosť a či vydrží na noc cca 4mes. bábu??

sisa.b
1. jún 2009

baby a tie hamburgery su fakt take dobre? oni uz maju vkladacku, ci je treba dokupit?

vladkaz1
1. jún 2009

hambac moj uz vkladacku ma zasitu a ked peries tak ju vyberies von mala my vydrzi celu noc ja mam tie elas hause na patenky ale brala by som uz na suchac lebo tie patentky moc nedrzia vzdy to uchytim sponkou a fakt my jedna zacala smrdiet ... neviem preco... ale ked som ju namocila este vasci smrad... to ja znesem ale ked my to uz tahalo nos dala som ich hned prat

sissik
1. jún 2009

snikol AIO som na noc este nedavala - davam BL bamboo. aio davam na von a obcas doma, 3 hodky vydrzia v poho, vcera bola IB po 3 hod skoro sucha. zalezi aj od toho, ako zrovna cika
sisa mam konopne vkladacky EH a tie saju dobre. tak dufam, ze aj hambac bude tak dobre sat.
v najhorsom pripade este dovypcham bamboo stvorcami
mam aj plienky na suchace aj na patentky. suchace sa zapinaju jednoduchsie, patentky sa zase daju zapnut aj na boku

snikol
1. jún 2009

čaute kočky neviete niektorá čo je so stránkou babybazáru nechce sa mi otvoriť už celé poobede skúšam a nič??!!

snikol
1. jún 2009

sissik na ktorej stránke sú najlepšie ceny plienok, vkladacích vložiek a bamboo štvorce??

vladkaz1
1. jún 2009

uplne mimo zajdem s debatou : 🙂 jaj baby prave som strihala muza, nadaval my tak som mu nechala pol hlavy ostrihanej a isla som prec .. ja uz fakt za posledny tyzden mam toho dost, nech sa ostriha sam ... chova sa jak ked mam ja menzes . 😅 ... kasem ho ani za svet mu to nedostriham... ja neviem takto sa nechoval nikdy ale uz mam fakt toho dost... 😠 nech chodi jak saso 😝

sisa.b
1. jún 2009

tak som sa dozvedela, ze jedna holka, co bola na prezentacii, si objednala prve plienocky 😵 predsa to malo zmysel

standu
1. jún 2009

baby caute necitam teraz co ste tu nakecali 🙂 uz sme doma, nevladzem zit 😅 no pochvalim sa, cestu sme zvladli bez jedinej hnusky 😀 😀 😀 malej napisali okuliarliky, no ja uz ju vidim, jak si to necha na ociach 😔

sisa, mata ta ten hambac, co?? 😀 😀 fakt je fajnovy, na noc super a v sobotu, ked som mala vsetko poprate tak sme s nim boli aj vonku a zvladol to 😀 je dost stihly a s lovikmi nerobi ferdov zadok 🙂

snikol
1. jún 2009

ten hanbáč má aký presný názov ja som tu ešte nová 🙂

snikol
1. jún 2009

ešte som to aj blbo napísala myslím hambac 😀

standu
1. jún 2009

bum hugger

sisa.b
1. jún 2009

standu, jj ten hambac ma mata poriadne 😀 asi som este neskoncila s nakupmi 😝

snikol, hambac = bum hugger od ellas house