Plienky Lupilu z Lídla

denka194
7. dec 2017

Včera som kúpila jeden balík lupilu plienok veľ. 2. Z lidl. Máte skúsenosti ??! sú asi nové lebo také som v lídli ešte nevidela. Plienka vyzerá skoro ako pampers prémiu.

karolinka54321
7. dec 2017

To su toujorsky len pre menovane

denka194
autor
8. dec 2017

Lebo sú úplne iné štruktúrou ako prémium pampers

lusyc
8. dec 2017

Tiež som ich vcera objavila. Len my uz mame c.3. A to davam len na noc, kedy latkove nestačia. Malej vyhovovali, kym neprisla na to, ze chce látkové.
Treba asi len skúsiť, ci sa budu babu dobre nosit a tolerovat, podla mna.

orchidea67
9. dec 2017

Ahoj, aj ja som ich kupila , 1 a 2. Zatial este nevyskusala. Som zvedava ake budu.

misinka0611
9. dec 2017

Nepočula som na ne dobre ohlasy.

saphira83
9. dec 2017

Nam plienky z lidlu uplne vyhovovali. Dokonca ked bol uplne malinke babatko tak z pampersiek sa mu robili zapareniny a z Lidlovskych nie. Teraz uz je jedno ake plinky dam znasa ich dobre vsetky. Ale kazdemu babatku vyhovuje nieco ine treba vyskusat 😊

caroline88
17. dec 2017

Dnes som ich kúpila 1x.. 6tky, lebo mali len po c.3 a potom c.6. Dam vediet co a ako..🙂👍🏻

miskatamasik
27. dec 2017

Dnes sme ich vyskusali a otras , strasne smrdia za acetonom alebo lepidlom, som myslela ze len preto lebo boli uzatvorene v baleniu ale aj malemu smrdela ritka, hned som vymenila

ika2020
2. jan 2018

@caroline88 ahoj,kolko je prosim kusov v baleni?a za aku su cenu?dakujem

jenny257
2. jan 2018

kupila som ich lebo nemali babylove v dm a hroza. maly ich totalne precural v priebehu par minut .....

alice.jant
2. jan 2018

My sme totalne spokojni...

olivnik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikaelita
2. jan 2018

Syn ich pouziva od 2jky, mozem len pochvalit.

caroline88
3. jan 2018

@ika2020 Jejda, neviem Vam to s istotou uz povedat.. Ale mam dojem, ze okolo 45 ks a cena cca 6-7 EUR.. Ale mam pozitívnu skúsenosť. Syn sa nevyhadzal, dlho vydržali, neprecikal sa.

sandral
3. jan 2018

Mne sa neosvedčili ani Pampers a ani z Lidl, jedine z DM.

channel21
11. jan 2018

prosim vas a sedia velkostne? dakujem

kikus2211
2. feb 2018

Malamu ich davam od narodenia na striedacku s pampers a som max spokojna. Nevidim rozdiel, iba ak v cene 😊, neprecika ich, vyborne sedia. Za mna urcite odporucam.

pivonka17
2. feb 2018

Používame a super. Žiadny smrad som z nich nikdy necítila. Dieťa ich super znáša. Pre nás sú plienky z DM hrooza. Su tvrde,hrube a deti sa v nich vždy velmi zaparili.

victtoria1
5. feb 2018

baby a z tych novych lidl plienok Lupilu sa vam deti nevyhadzali v plienkovej oblasti? odkedy mame tie v novom baleni tak otras :(

pehavynostek
5. feb 2018

My používame už dlhšie, zatiaľ OK. Cez deň veľkosť 3, v noci 4. Vyhovujú. Dokonca lepšie ako originál pampers, ktoré v noci precikal a tie z lidla nie. Ale každé dieťa má inú citlivosť pokožky, treba vyskúšať. Niekedy aj viac typov, kým sa nájde ten vyhovujúci 🙂

mikaelita
5. feb 2018

@victtoria1 nie vôbec

lenakiss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenakiss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusyc
7. feb 2018

Vcera som otvorila balenie Lupilu3, zdajú sa mi hebkejsie ako Toujoursky, nesmrdia mi a tiež vydrzala celu noc bez pretecenia, zadocek bez zacervenania.

roselyn
28. feb 2018

Dobry den, ake plienky velkosti 2 by ste mi poradili? Pred par rokmi sme pouzivali tojours (vsetky velkosti a boli sme spokojni, ine sme nepouzivali), ale teraz namiesto nich su tie lupilu. Su oki? Alebo nejake ine vhodne pre babatko? Okrem pampers a plienok z Rakuska by ste nam ake poradili? Dakujem za info 😉

kikus2211
28. feb 2018

Tojours stale predavaju v lidli.

kikuska1010
7. nov 2020

lupilu neviem si vynachvalit lupilu a aj bevola su super vlhčene z lidlu paradne aj cenovo