Používate plienky Lupilu?

victoire
22. júl 2019

Mamičky prosím vás dávala niektorá od narodenia plienky značky lupilu? My dávame pampers no veľa mamiciek vraví že lupilu sa kvalitou vyrovnajú pampers plienkam 🤗

julspuls
22. júl 2019

@victoire podla mna lupilu su super, jedina plienka ktora nam v noci nepretecie 😊 a este aj celkom rozumna cena 😊

siska01
22. júl 2019

Od narodenia som nedávala lupilu ale až keď boli deti väčšie okolo 4-5m. Páčia sa mi aj kvalitou a ešte aj super cena. Nikdy mi ich neprecikali a to ich teraz používam pri malej aj na noc.

barbora32
22. júl 2019

Od narodenia pouzivame lupilu a max spokojnost

jankka1981
22. júl 2019

Aj my používame od narodenia Lupilu na striedačku s Pampers, som spokojná, nebol s nimi žiadny problém.

1aduliatko1
22. júl 2019

Mojim vyhovovali.aj stare toujours aj tieto lupilu 😉

kika831
22. júl 2019

@victoire my sme mali strasne zaparenu ritku z tychto plienok. Skusala som ich ako alternativu k pampers, ale museli sme ich vyhodit. Za nas ee😥

mrssweet
22. júl 2019

@victoire my dávame od narodenia a chvalabohu žiaden problém 😊

nikusiak9
22. júl 2019

@victoire od narodenia lupilu davame

koralka18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
candii
22. júl 2019

Dávam od narodenia, skúšala som aj Tesco, aj z Billy, aj z jednoty .. po pamperskach sú tieto podľa mňa najlepšie.

snehulienka8
22. júl 2019

pre nas su lupilu najlepsie, pampers a baby love z DMka nas zlahka sklamali

evkamotka
22. júl 2019

Pouzivame lupilu dlhodobo a nema krpec ziadny problem

mareka49
22. júl 2019

Sest mesiacov od narodenia latkove plienky 80 percent, na noc a navstevy lupilu. Potom len lupilu a bez akychkolvek problemov. Drobec uz 14 m

lakynka1987
22. júl 2019

Ja od narodenia len lupilu a maximalna spokojnost...mala som aj pampers,ale lupilu su super a super cena 😊

denlow
22. júl 2019

Každému dieťaťu vyhovuje niečo iné. To aké plienky budeš používať je na tebe a hlavne ako zareaguje dieťa na plienky. My sme používali tiež pampersky, ale rýchlo sme prešli na lidl plienky a babylove - s nimi sme veľmi spokojní. Po pomperskách ( tiež zmenili štruktúru) mali moje deti červené vyrážky... Lidl plienky sa nám osvedčili, používame ich doteraz. Jeden syn v pohode aj cez aj v noci. U druhého syna ale nastal problém ten, že ich v noci precikal, tak mu na noc dávame dm babylovky, cez deň nosí lidl plienku, aj keď teraz už menej bo sa učí už bez plienky 🙂)).
Ale napr. mojej sestra používala pampersky, jej deti nemali s nimi problém, ona si ich aj pochvaľovala.
Rozhodnutie je na tebe. Možno že tu ide o cenu...., treba si stále vyrátať koľko stojí jedna plienka a porovnať. Lidl plienky si vždy nakúpime v akcii 🙂))

saskia_98
22. júl 2019

Mne sa v lupilu precikaval, z pampers mal zaparenu dupu, vyhadzal sa z nich a babylove konečne sadli a neprecika sa, zaparene nema. Za mňa superko 😊

asia83
22. júl 2019

@victoire Ja dávam od narodenia pri oboch Lupilu. Sú perfektné. 👍 V akcii super cena.

titla
22. júl 2019

Vyskusali sme aj Pampers aj Lupilu, ale s Lupilu som spokojnejsia. Lepsie malemu sedia.

rajona
22. júl 2019

Od narodenia sme používali lupilu ale od 3jky sme prešli na inú značku... Chýbal mi jednak indikacny pásik ale aj vzadu na plienke nebola akoby gumka tak mi ju precikal a bolo to všade 😁

megyi1711
22. júl 2019

@victoire my pouzivame od narodenia lupilu,uz bude mat maly 7 mesiacov a stale mame tie...samozrejme sme dostali aj pampers aj obycajne aj premium care ked mal maly krstiny a podobne,pouzili sme ich ale nebola som snimi spokojna,v noci mi ich precikal takze len cez den som davala aby sme ich minuli ale mal z nich uz pri dlhsom noseni stale cervene flaky na ritke aj velmi otlacene tak som uz nedavala tak mi aj zostali...lupilu nam vyhovuje

lubi40
22. júl 2019

@victoire ja davam lupilu a su super. prve plienky som tiez pouzivala pampers, ale od cisla 2 lupilu.

nikpa
22. júl 2019

@victoire jedine v čom sú pampersky lepšie je že sú tenšie ale to je ozaj to jediné

lienka9
22. júl 2019

@victoire skusala som rozne znacky ale lupilu a pampers sa mi osvedcili kvalitativne najlepsie a asi na rovnakej urovni.lupilu samozrejme lacnejsie a dokonca sa mi zda,ze nesmrdia tak umelinovo ako pampers takze dlhodobo pouzivame uz len tie.

arcanne2
22. júl 2019

My dávame od narodenia lupilu, sú super, nepretekaju. Z Pampers mal malý zapareniny 🙂

dadus_ka
22. júl 2019

Mame lupilu asi od 3m a sme spokojní.... Nepretecu, maly z nich nema zapareniny, su makucke a aj cena v pohode.. Jedine co mi na nich vadi je, ze cez ne citit moč, viac ako pri inych (cez niektore vôbec nieje) ale cez lupilu je to dost citit.

seva112
22. júl 2019

@victoire jednotky mi prisli super ale dvojky sa mi zdali kratke a siroke oproti pamperskam...vyskusam 3 ky a uvidim..ale co sa kvality tyka boli ok :D

nikpa
23. júl 2019

@dadus_ka to znamená, že nie sú toľko napustené chemikáliou proti zápachu. Takže je to vlastne plus, že cez ne cítiť moč.

dadus_ka
23. júl 2019

@nikpa hej hej preto ich aj dalej pouzivame aj napriek tomu 😀

rainbow82
23. júl 2019

Ja som za babylove z DM.Spokojnost a aj cenovo sú okay.

canis_lupus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz