Kedy počas PN chodí kontrola z poisťovne?

mtina
3. apr 2009

Prosím Vás, nevie mi niekto poradiť? Čakám dvojčatá a momentálne som od 1.4. na PN. Lekárka mi povedala, že mi nemôže dať zatiaľ vychádzky, až po ďalšej návšteve u nej. (tá bude 22.4.) V podstate nemám žiadne problémy, len tým že to budú dvojky, tak by som sa mala šetriť.
Ako je to s kontrolou z poisťovne počas PN? Chodí aj poobede, alebo cez víkend?

abenys824
9. jún 2016

@lydiaav na tuto PN co mam teraz som nastupovala s crevnou chripkou,v papieri mam stale znacene ze choroba neprepisali mi ju mam tam 026.9 ale neskumala som co to znamena 😉

respect
20. jún 2016

Neviem aka je ta celodenna vychadzka,ale potom nerozumiem ako mozte brat marodku bez ohladu na diagnózu chcela by som vas poprosit o info ak to nie je problem?Dakujem

majci10
16. jan 2018
majkl33
28. máj 2018

Dobry den od dnes som na pn nie kvoli tomu ze nevladzem pracovat alebo kvoli zdr.problemom ale bohuzial kvoli nadriadenej ktora mi robi problemy... Na vychadzky zevraj teraz nemam ziadny narok az pri dalsej kontrole to je 13.6.2018. lenze taky problem ze mam psa ktoreho samozrejme treba vencit minimalne tri krat denne moj priatek nie je nonstop doma pretoze chodi do prace. Bohuzial nema mi kto pomoct ako je to teda napriklad ked potrebujem vyvencit psa alebo potrebujem ist na nakup hladna samozrejme nebudem ide mi len o to vencenie pripadne nakup. Dakujem

jazminn
4. feb 2020

@evittam a to sa dá celodenne vychádzky?

evittam
5. feb 2020

@jazminn Ano

jazminn
22. nov 2020

@poleva ja som onkopacient a mám vychádzky neobmedzené...

poleva
23. nov 2020

@jazminn ved som napísala nie tak celkom 🙂 nemá ich len tak kto chce som tým chcela povedať