Vianočné trhy v Zakopanom

surama
11. dec 2023

Ahojte, boli ste už niekto teraz na vianočných trhoch v Zakopanom? Ako to tam vyzera? O ktorej otvaraju stanky? Da sa ist aj s kocikom?

simkids
11. dec 2023

@surama boli sme minuly vikend, vsade bolo kopec snehu, skor sanky alebo boby ako kocik 🙂 v centre bola hruba vrstva kasoviteho snehu, by si sa neprebrodila s kocikom. Stanky ale neviem kedy otvaraju, chodili sme podvecer, vecer o siedmej uz niektore aj zatvarali, takze je to asi individualne

vkatush
11. dec 2023

🚩 Pripnem sa, ideme v piatok 😁

surama
autor
11. dec 2023

@simkids A tie vianocne trhy su tam, kde je trhovisko alebo niekde inde? Alebo su to tie iste len so svetielkami? 😂

simkids
11. dec 2023

@surama neviem presne ake svetielka myslis? Gubalowku? Aj tam su nejake trhy. Neviem ci tam uz boli original vianocne trhy, boli sme tam prvykrat, tak neviem.porovnat, vsetci sa tvarili ze este nemaju sezonu :D aj ked tam bolo kopec ludi, vianocna vyzdoba, kopec snehu

surama
autor
11. dec 2023

@simkids Ja som myslela, ze su tam normalne vianocne trhy ako v mestach u nas. Cize nie su? Viem, ze na Gubalovke su stanky, aj dole pod Gubalovkou je trhovisko, ale myslela som, ze okrem toho su tam vianocne trhy niekde 🙂

domi2425
11. dec 2023

@surama my sme boli teraz a podla mna s kocikom tazko😅skor hore na Gubalowke to je pekne upravene co sa tyka terenu ale dole na trhoch nie, okrem toho to tam je masaker s parkovanim a vsade vela ludi bez ohladu na cas😅my sme boli aj doobeda okolo 10 aj podvecer/vecer a stale plno🙂 inak to trhovisko co je dole sa tiahne cez celu ulicu Krupowki a stankov tam je dost, ale teda nic extra🤣

surama
autor
12. dec 2023

@domi2425 Ale to ste asi boli pocas vikendu, ze? My sa tam chystame vo stvrtok, tak snad bude menej ludi. 😃 Oj, ten kocik ma nepotesil. Moj syn je dost maly na to, aby to zvladol bez kocika, ale dost velky na to, aby sme ho nosili na rukach 🙈😃 Oplati sa vziat sanky? Je tam nejaka suvisla vrstva snehu na chodnikoch?

domi2425
12. dec 2023

@surama ano cez vikend, cez tyzden bude mozno menej🙂 no neviem ako teraz lebo sa trosku oteplilo a topilo sa to, plus to ze tam chodi kopa ludi tak ten sneh bol hrozny, ze sa dost zle islo aj dospelemu cloveku😅ale aj co som si vsimla tak mali baby skor sanky ako kocik

surama
autor
12. dec 2023

@domi2425 Ok, dakujem za info 🙂

ikaja
12. dec 2023

My sme sa akurát dneska odtiaľ vrátili, boli sme tam 4 dní
Dneska sa to tam teda riadne začalo topiť, u nás v ZA viac snehu ako tam

surama
autor
12. dec 2023

@ikaja Uff, tak som teda zvedava, ako to dame. Radsej nech sa vsetko roztopi a mozem vziat kocik 😃

ikaja
13. dec 2023

@surama my sme tam napr minulý rok boli s kočíkom a úplne v pohode sme prešli po ulici a to sme nemali žiaden terenak
Aj tento rok prechádzali s kočíkmi a to mali tie cestovné pidi kolieska..

vkatush
13. dec 2023

@surama prosím ťa, napíš čo štvrtok, že ako to vyzerá, nech viem, na čo sa v piatok pripraviť 😁

surama
autor
13. dec 2023

@vkatush Jasnacka🙂 Ak by som zabudla, tak sa pripomen 🙂

surama
autor
13. dec 2023

@ikaja Ideme to risknut tiez s kocikom, tak som zvedava 😃

surama
autor
14. dec 2023

Ahojte, tak dnes sme boli. Vianocne trhy tam nie su ziadne, iba dole to velke trhovisko, co stale. Maju tam bundy, vetrovky (ale 300-400 eur cena), take tie drevene vyrezavane veci, hracky, nejake oblecenie, kozusiny, syry, medy, suveniry.

Ludi dnes nebolo vela, takze v pohode. Krupowki ulica bola odhadzana, teda tie bocne chodniky, v zlaboch bol sneh, inak clapkanica vsade, lebo je nad nulou. Prikladam fotky z ulic. A teda my sme isli s kocikom cely cas, nastastie syn kludne sedel. Po bocnych ulickach to islo tazsie, tak sme zaaretovali kolesa, na Krupowki uplne v pohode. Na Gubalowku sme ani nesli, lebo mrholilo cely cas a bola hmla.

vkatush
14. dec 2023

@surama ďakujeme 😊