Kam ísť na vianočné trhy?

26. okt 2023

Kam ísť na vianočné trhy?

struhanka
26. okt 2023

Praha, Viedeň, Budapešť, Krakov, Bratislava. Mne sa ostatný rok páčili aj mini trhy v Poľskom a Českom Tešíne.

rebrambora
26. okt 2023

Za mna Bratislava nie. Nepises ako daleko si ochotna cestovat.

guiseppinka
26. okt 2023

Chceli sme ist partia salzburg, ale nepodarilo sa mi najst nejaku chatu, tak ostaneme v nasom okoli a mame na vyber - mariazell, melk, hrady v okoli, gaming - vsetko male komorne... Vacsie su potom linz, st. Polten.
Este sme kedysi boli budapest, krakow. Ja som chcela toho roku do budapesti aj s deckami, ale neda sa... Potom mas varsavu, mnichov, norimberg, drazdany, v at hallstat, graz, innsbruck, spominany salzburg, linz. Zalezi od preferencii.

miamaria
26. okt 2023

Mna ocarili v Krakowe 🙂

marhulka13
26. okt 2023

Pre mňa top Krakov a Budapešť. Viedeň je fajn, ale už nemajú pre mňa to úplne čaro oproti týmto mestám

letmebe8
26. okt 2023

Praha ❤

sandokanka36
26. okt 2023

my sa tento rok len do Bratislavy chystame, nikam inam, minuly rok sme boli v Prahe, to bolo krasne, ale tak zalezi kam chces ist, ci sa ti chce merat dlhu cestu 🙂

laurita285
26. okt 2023

Talin

oli18
26. okt 2023

No ved kam chces 😉

evapistovic
26. okt 2023

Bola som na adventných trhoch v Prahe, v Budapešti, vo Viedni, v Poľskom Krakove, v Karlových Varoch, v Drážďanoch, v Grazi, v Zagrebe, v Ľubľane. Tento rok ideme na Vianočné trhy do Wroclawi a Katovíc v Poľsku. Páčilo sa nám všade 🙂

eliska13
26. okt 2023

Mne sa páčila Viedeň, Schlosshof, Ba, Brno, Praha, Budapest zbytočne ďaleko.V podstate všade to isté už by som nechodila extra kvôli tomu nikam😝

ak_tak0202
26. okt 2023

Wroclaw a Drážďany

bloger
26. okt 2023

Aj v žiline budú.

cukroska
15. nov 2023

Viedeň,Budapešť a veľmi sa nám páči Vianočné Zakopané. To bolo top vlani.