icon

Kde nájsť nástupište na Štrbské pleso?

Dnes o 15:19

Rychla otazka, ked pridem vlakom zo ziliny do popradu, este stale najdem vlacik na strbske pleso hore na poschodi? alebo kde je nastupiste? mam 5 min. na prestup, stiham to

avatar
madeincssr
Dnes o 15:29

@anonym_autor tie vlaciky z PP do VT a volaju TEŽ (na navestiach/displejoch su tusim vypisovane ako bezny "Os" osobny vlak), ano, ich nastupiste je "o poschodie vyssie" a predpokladam, ze nan bude prestupovat viac ludi a stihnu to vsetci, ak vas vlak nebude privela meskat.

anonym_f9249d
Dnes o 15:34

Vlak stojí hore na poschodí tu https://mapy.com/s/gefapahosu

anonym_94b059
Dnes o 16:23

Lepsie je vystupit v Strbe a ist zubackou, mas to rychlejsie. S tym, ze by si stihla prestup velmi nepocitaj, pretoze rychliky bezne meskaju, ale zubacka zo Strby aj TEZ z Popradu chodi kazdu hodinu. V Strbe je nastupiste zubacky na poschodi zeleznicnej stanice, v Poprade tak isto