Kde nájsť nástupište na Štrbské pleso?
Dnes o 15:19
Rychla otazka, ked pridem vlakom zo ziliny do popradu, este stale najdem vlacik na strbske pleso hore na poschodi? alebo kde je nastupiste? mam 5 min. na prestup, stiham to
anonym_94b059
•
Dnes o 16:23Lepsie je vystupit v Strbe a ist zubackou, mas to rychlejsie. S tym, ze by si stihla prestup velmi nepocitaj, pretoze rychliky bezne meskaju, ale zubacka zo Strby aj TEZ z Popradu chodi kazdu hodinu. V Strbe je nastupiste zubacky na poschodi zeleznicnej stanice, v Poprade tak isto

@anonym_autor tie vlaciky z PP do VT a volaju TEŽ (na navestiach/displejoch su tusim vypisovane ako bezny "Os" osobny vlak), ano, ich nastupiste je "o poschodie vyssie" a predpokladam, ze nan bude prestupovat viac ludi a stihnu to vsetci, ak vas vlak nebude privela meskat.